Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Apple се гаврят с Microsoft :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Apple се гаврят с Microsoft :)

    Вижте иконата с която се визуализират Windows машините в мрежа на екрана на Mac OS компютър http://yovko.net/?p=1323
    Прикачени файлове

    #2
    Re: Apple се гаврят с Microsoft

    ilkor написа:
    Вижте иконата с която се визуализират Windows машините в мрежа на екрана на Mac OS компютър http://yovko.net/?p=1323
    Ха-ха!Какъв тънък хумор...Нещо чудно да последва и съдебно дело в тая връзка
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #3
      Re: Apple се гаврят с Microsoft

      Коментар


        #4
        Re: Apple се гаврят с Microsoft

        deadairplane написа:
        Esper написа:
        ilkor написа:
        Вижте иконата с която се визуализират Windows машините в мрежа на екрана на Mac OS компютър http://yovko.net/?p=1323
        Ха-ха!Какъв тънък хумор...Нещо чудно да последва и съдебно дело в тая връзка
        Майкрософт са доста странни птици и наистина понякога имат странно чувство за хумор. Не знам колко от вас знаят но МАК ОС се прави от Майкрософт и малко трудно ще съдят себеси. Те за това и всички се подиграват че всички тулове се появяват първо при МАК а после при ВИН и че тия били пирати ама не е вярно просто Майкрософт си правят тестовете там. Наскоро ми се наложи да работя с един от Майкрософт чесно такава птица не сте виждали.
        Шегуваш се нали ?
        Lancia Y, 1.2, 60

        Коментар


          #5
          Re: Apple се гаврят с Microsoft

          Коментар


            #6
            Ейпъл ? Колега Тука става малко като "вие имате информация и ние имаме информация"
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              #7
              Това не само, че не е вярно, а е и смешно Баси, ако някой те е излъгал е било много качествено А за синия екран на смърта - никой никого няма да съди Освен милионите недоволни потребители на Прозорци ...
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #8
                Re: Apple се гаврят с Microsoft

                deadairplane написа:
                3p написа:
                deadairplane написа:
                Esper написа:
                ilkor написа:
                Вижте иконата с която се визуализират Windows машините в мрежа на екрана на Mac OS компютър http://yovko.net/?p=1323
                Ха-ха!Какъв тънък хумор...Нещо чудно да последва и съдебно дело в тая връзка
                Майкрософт са доста странни птици и наистина понякога имат странно чувство за хумор. Не знам колко от вас знаят но МАК ОС се прави от Майкрософт и малко трудно ще съдят себеси. Те за това и всички се подиграват че всички тулове се появяват първо при МАК а после при ВИН и че тия били пирати ама не е вярно просто Майкрософт си правят тестовете там. Наскоро ми се наложи да работя с един от Майкрософт чесно такава птица не сте виждали.
                Шегуваш се нали ?
                Ако така мислиш историята на Майкрософт я има издадена на книга. Отдавна е минало времето когато Еипъл са били толкова големи че да диктуват на Майкрософт и да им казват че каквото и да направят по тяхна поръчка си е собственост на Ейпъл и Майкрософт да не може да го вгражда в останалите си продукти (визирам кошчето). В днешно време Ейпъл се кефят че прозорчетата си тестват иновациите при тях (тъй де винаги ще са първи).
                Развеселяваш ме искрено. :D Очевидно имаш интернет, прочети малко преди да сливаш с лека ръка огромни компании.А относно синият екран, Apple могат да си правят каквото си искат защото са фараони. Логото на MS и Win не фигурира никъде, така че няма проблем.
                Lancia Y, 1.2, 60

                Коментар


                  #9
                  Сега, че маковете са и с интелски процесори от едно известно време на сам е едно. Но чак мък, че Microsoft правят Mac OS...
                  Fiat Punto 1.7TD

                  Коментар


                    #10
                    Microsoft притежава някаккъв процент от Apple. А както каза Бил на Стив във филмчето, не е важно кой е по-добър, а как се предлага (или нещо подобно беше). Другото е, че какво от това, че МакОС върви на Интел? Това си е просто платформа. Пак никое приложение за Мак няма да е съвместимо с Вин, защото... ОС-а е корено различен.... Колкото Вин да правят МакОС?! Нещо не виждам идея да разработват сами лопатата с която сами да си копаят дупката . Вин != ОпенСорс, просто няма изгода за тях това. Но въпреки всичко изговорено, Ябълките са богове (както знаем спора е един от вечните, както Левски-ЦСКА и други подобни)!Но това може да го каже и потвърди само човек докоснал се до магията на Мак през годините . Аз лично работя на ПЦ от 2003г. ... А до тогава.... Еххх, бяха времена.... П.С.: Стрелям малко напосоки, ма съм заспал още....

                    Коментар


                      #11
                      До колкото знам Майкрософт имат акции на епъл но толкова. Мак ос си се прави от компания към епъл, така че в известен смисъл, да партньори са, но не е същия екип, който разработва Уиндоус, пак е в Индия, но не е същия екип.
                      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                      Коментар


                        #12
                        Около мен от доста време има много Епъл компютри. Още от 1997 когато започнах работа със сегашния ми шеф който им е голям почитетел. Сменихме няколко фирми заедно но маковете все си бяха около нас От преди година и аз имам MacBookPro и това е единственият компютър на който работя в момента. За човек свикнал с MS Windows ми беше малко некомфортно в началото но вече свикнах и оцених простототата с която се работи на Mac OSX.Иначе подобни задявки Епъл си позволяват от известно време. Много по докачливи тогава ще ви се видят клипчетата от рекламната им кампания "Get A Mac".Могат да се видят тук http://www.apple.com/getamac/ads/

                        Коментар


                          #13
                          Е пък този екран е гнусен.Като чели работиш с дос.И то как се явява.Правиш си нещо спокойно и буф!Кой дизайнер го е измислил това не знам.

                          Коментар


                            #14
                            Ето аналогът на "синия" екран в Mac OSX.

                            Коментар


                              #15
                              Coupe_S2 написа:
                              Е пък този екран е гнусен.Като чели работиш с дос.И то как се явява.Правиш си нещо спокойно и буф!Кой дизайнер го е измислил това не знам.
                              Не е до дизайна - понеже като каже "буф" то и графичното ядро умира и единственото, което му остава на "Прозорци" е текстово съобщение, защото то си е безплатно - на основа "Хардуер" си е - т.е. те само задават цвят и букви, нищо друго - компа сам си го прави. А иначе графичната среда е сложно нещо, а според МалкитеМеки - още по-сложно...@ilkor: Веселото в този надпис е, че е "графичен"
                              Steliyan's Life!
                              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                              Коментар

                              Working...
                              X