Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гаф на ОМВ - брояча върти, а гориво на найси ...Продължение

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гаф на ОМВ - брояча върти, а гориво на найси ...Продължение

    В четвъртък след работа отидох да заредя на ОМВ Премиум дизел. Слизам и гледам няколко служители се чудят, кое лъскаво возило да заредят и докато се чудяха, аз започнах да си пълня, но без да съм закеркенечил пищова Изведнъж усетих, че спря да се пълни резервоара, а брояча върви. Извадих пищова така, както бях го стиснал почти до край и гледам пак брояча върти гориво йок Веднага извиках управителя, който почна да ми се прави на мъж и да ми обяснява как не можело да бъде възможна тази работа. Дойде и един техник на колонката. Дойдоха и други хора, на които им беше любопитен казуса. След доста приказки се взе решение да се замери с един 20 литров гюм, дали колонката отчита правилно. Не знам какво човърка отвътре и какво направиха, но при замерването се оказа, че колонката е пуснала дори и 50 гр. повече, над 20-те литра. А сега ми обяснете как стана тази работа?

    #2
    Еми грешката ти е, че си пуснал ръчката на пистолета... трябваше да я държиш и да извикаш някой или да я държиш докато направи 1000 литра и да ги питаш как стаа тази работа бе, момци?!
    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
    --- в сърцето завинаги... ---
    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

    Коментар


      #3
      и отношението към клиента отново е под всякаква критика
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        С колко литра се набута поне ако си се набутал с 70-80 ллитра лошо защото няма как да ги събереш в резервоара.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          На коя бензиностанция това?
          И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

          Коментар


            #6
            Ех, ще вия от кеф ако видя тема с такова заглавие:"Гаф на ОМВ - брояча не върти, а горивото тече"...
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #7
              Nino написа:
              Ех, ще вия от кеф ако видя тема с такова заглавие:"Гаф на ОМВ - брояча не върти, а горивото тече"...
              Е тогава пак става сложно. Ще ме карат да плащам пълен резервоар, кво ли?
              Fiat Punto 1.7TD

              Коментар


                #8
                А бе неможеш се разбра с бензинажиите. Аз имах следния случай: зареждам на Локойл и плащам с карта, да ама устройството им нямало връзка, мен това не ме интересува проблема си е техен, върви викат на един банкомат и си изтегли и ела да платиш, казвам им че проблема си е техен а не мой и да се оправят те аз съм си напълно законен и си искам да си платя за услугата, а това че те немогат да ми вземат парите вината не е моя. Така поспорихме докато случайно влезе един приятел и аз му казвам да ми даде пари и после ще му ги върна и въпроса беше решен.
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  #9
                  В ОМВ същото нещо се случи на познат. Зарежда в Дружба и тръгва към Овча Купел .. на околовръстното на Младост гасне за гориво (това на газ) ... ходи .. оплаква се ...нищо!
                  Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

                  Коментар


                    #10
                    Решението е едно, ЛукОйл и ЛукОйл-Петрол

                    Коментар


                      #11
                      Да ама в последно време не съм много доволен от горивото на Луковиците ...
                      Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

                      Коментар


                        #12
                        Не Ви ли писна да пълните гушите на тия насрани австрийци Миналата година Спринтдизела бе 10ст. по-скъп от Евродизела. Тази година има Премиум Какъв ли ще е догодина ... Космодизел ли Една и съща пикня на различна цена Вече няколко потребителя заредиха много качествена вода срещу скромната сума от 2.09лв./л. - ПРЕМИУМ Дизел Doofiat, радвай се, че те е излъгала колонката с литрите, а не си заредил вода
                        http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                        Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                        FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                        FIAT Punto 99' 1.7 TD

                        Коментар


                          #13
                          А някой знае ли каква е врътката на самите пишлемета които зареждат колите. 100% има някаква врътка, иначе няма да са толкова усложливи

                          Коментар


                            #14
                            ////Punto//// написа:
                            А някой знае ли каква е врътката на самите пишлемета които зареждат колите. 100% има някаква врътка, иначе няма да са толкова усложливи
                            не знам каква им е врътката но имам един познат който работеше в OMV и на седмица си тръгваше със по 40 литра гориво ... и ме беше посъветвал да не зареждам от там ... колко ли не съм го молил но така и не ми каза каква е историята на това гориво ... явно има нещо ... За това си зареждам само на ЛукОйл дори и винаги на една и съща бензиностанция и колонка ...
                            Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

                            Коментар


                              #15
                              Колега ,аз твое място ако забележа че брояча отчита а от маркуча не излиза нищо ще го оставя така да отчита до един тон и да ги питам после аджеба де се побра един тон гориво в Пунтото Нека тогава да видим каква ще им е реакцията
                              Фиат Панда 1.2 2006година
                              Синджира си идва ,а козата я няма...

                              Коментар

                              Working...
                              X