Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

сервизно ръководство браво/брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    сервизно ръководство браво/брава

    имам в PDFче някъкво сервизно ръководство на немски. заглавието му е "So Wirds Gemacht, Fiat Bravo-Brava". обаче на мен лично на немски не ми върши много работа, но ако за някого представлява интерес да ми каже ще го ъплоудна.от друга страна ако някой има подобно ръководство на английски, ще съм му много задължен, ако го сподели.
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    #2
    charlie, смятам, че ще го вкарам в работа, така,че давай!

    Коментар


      #3
      hit-ko написа:
      charlie, смятам, че ще го вкарам в работа, така,че давай!
      файла е ~ 19МВ и немога да кача тук. ако искаш ми даи е-маил, за да ти го пратя.
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар


        #4
        Благодарсо, Charlie, стига да успееш да го качиш някъде и ние да го дръпнем. То и аз си мечтая за едно ръководство на Английски, ама нейсе засега на немски ще караме, пък нали ще влизаме в Европейския съюз и ще ставаме полиготи
        FIAT Bravo 1.6 16V '97

        Коментар


          #5
          ами сега остава и някой да ми каже какво да го правя това файлче...аз не знам каде и как да го ъплоудна.
          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

          Коментар


            #6
            vihar.151@mail.bg: Ето ти поща с голяма кутия, ако не успееш, прати го на Митко пьк ние ще намерим начин да го препишем!Благодаря!

            Коментар


              #7
              hit-ko написа:
              vihar.151@mail.bg: Ето ти поща с голяма кутия, ако не успееш, прати го на Митко пьк ние ще намерим начин да го препишем!Благодаря!
              пратил съм го и на твоя и на митко на мейла - кажете дали сте го получили.
              "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
              (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

              Коментар


                #8
                charlie,, хиляди благодарности за придобивката! и още толкова бири! / тук, вьв форума , бирата е единица мярка за благодарност /!!! Надявам се, че информацията ще е полезна за всички! Човек, колкото и да знае, все намира по нещо което не знае!Поздрави!

                Коментар


                  #9
                  Не искам да карам и аз колегата да ми го праща на пощата. Моля някой, които го има вече да го качи на някой фрии сървър Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 , та и другите да можем да го свалим. Иначе си е по подразбиране
                  FIAT Bravo 1.6 16V '97

                  Коментар


                    #10
                    Някой качи ли някъде това PDF-че, че се изпренадявах?! Ако не, моля някойда го replay-не на kantorata@abv.bgМерси
                    Fiat Brava 1,6 16v 103 к.с. 1997г.

                    Коментар


                      #11
                      И аз ce надявам на фриииииии.......

                      Коментар


                        #12
                        Къде го скрихте това фаилче,някой да не прави превод на български

                        Коментар


                          #13
                          Превод

                          chuni написа:
                          Къде го скрихте това фаилче,някой да не прави превод на български
                          Ако е на Английски за секунди ще го преведа, имам програма, която превежда цели текстове от раз, давайте го E-mail: tempra@gbg.bg
                          Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

                          КУПУВАМ: Теглич за Темпра
                          КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
                          КУПУВАМ: Спортен волан

                          http://www.tempra-clube.hit.bg
                          http://www.tempras.myfreebb.com

                          Коментар


                            #14
                            Mitko написа:
                            На швабен е и още не съм го натоварил в датата.
                            Има два варианта1.Да намеря на англиийски ръководството2.Да намеря програма - преводач в съответствие с езикаEdit:FIAT BRAVA FIAT BRAVOFIAT MAREAFIAT TipoFIAT TempraFIAT UnoFIAT Uno vanFIAT PuntoFIAT Punto VanScudoFIAT DucatoFIAT X1/9FIAT UlysseFIAT MultiplaFIAT DobloFIAT FiorinoFIAT CoupeFIAT 126FIAT 127FIAT 128FIAT 131FIAT 132, ArgentaFIAT BarchettaFIAT PandaFIAT Panda 4X4FIAT SeicentoFIAT RegataFIAT ScudoFIAT CinquecentoFIAT CromaАма мъчно ще се преведе Може да дам линк за теглене на програмата, всеки да си преведе всичко за модела, на Notepad, не всички имат Word.Щом някой се захване, пише, за да не се гърбят двама, като може да е само един Едит 2: Линк: ЦЪКЗа другите модели е малко офф-топик, извинявам се за което...
                            Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

                            КУПУВАМ: Теглич за Темпра
                            КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
                            КУПУВАМ: Спортен волан

                            http://www.tempra-clube.hit.bg
                            http://www.tempras.myfreebb.com

                            Коментар


                              #15
                              Може ли някой да ми прати това ръководство на hristo.zahov@gmail.comМного благодаря предварително!!!
                              Bravo HGT

                              Коментар

                              Working...
                              X