Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой каква кола кара? Анкета

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Подписа ми говори ...
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      #32
      Тя и анкетата си говори .. Най-много май сме с бравотата , поне засега де

      Коментар


        #33
        А на предното преброяване бяхме най-много с типо-та.

        Коментар


          #34
          Избутвам темата по напред за тези които не са гласували ,а имат желание.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #35
            Immortal написа:
            Аз пък съм ОБИДЕН, откъде накъде няма ТЕМПРА ?!?
            И аз съм обиден...няма ми "СТИЛО"-то... Добавено Стило.Модераторски екип
            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

            Коментар


              #36
              Аз се качих в едно браво, и се почувствах доста удобно на шофьорското място, но бравото ми се видя с много малко врати, та започнах да разглеждам брави. като седнах в тази.... о, чудо, все едно си седях в ланчията, от подписа, тя е LS - значи бравата има абсолютно всичко което има в ланчията, че и допълнително има ABS. "Това е колата", си рекох... останалото беше попълване на документи.Имам си голямо пространство в купето, понеже съм висок, като седна както си трябва на шофьорското, зад мен има място колкото да седне още един висок човек (190 см). И багажника е голям. А това което са монтирали м/у предните гуми - JTD - няма такъв мотор! велик е! има много много сила, ако се наложи, а разходва няма и 8 литра! Извън града - по-малко от 5.5! А 200-те нютон-метра пак са си там. Невероятен е!само дето чистачките не тръгват с помпата

              Коментар


                #37
                Мойта история е следната. Чаках да ми се роди дъщеричка и закупуването на кола беше неизбежно. Просто с дете и без кола е крива работа. Много държах колата да е с климатик. Намерих чрез познати човек, който вкарва коли. Оказа се, че се занимава само с иналианки. Първоначално не бях много очарован но... Обясни ми как стоят нещата. Казами да не вярвам на приказки и, че ако колата е гледана проблеми не би трябвало да има. Първоначално се наточих на Брава но щях да ползвам инвалидното право на дядо ми и... тези 103 коня идваха в повече а 1.4 не ме съветваха да взимам. Така остана варианта Punto. След тримесечни терзания и предложения от моя човек(все не можех да улуча подходящата комбинация - 4врати и климатик) се обади и каза, че има добро пунто с клима, бяло(това много не ми хареса) и е дизел. Последното направо ме хвърли в размисъл. Но както и да е кандисах. Докараха я на собствен ход. Колата се оказа доста занемарена(козметично). Каза че я е взел от човек и не не мита, вътре нито отвън. Смених номера, масло, филтри, ролки и ангренажен и така вече почти 2 години. Досега никакви дертове. В началото се бях претеснил дали ще мога да събирам багажа като се грабнем лятото по морета. Никакви дертове, детска количка, багаж, всичко се побира. Най невероятното е че веднъж пътувахме Черноморец-Пловдив - аз, жена ми, сестра и с мъжа и и двете ни деца + съответния багаж. Не е за вярване а как прилично се държеше количката - не е истина. Само дето това никога не бих го повторил. Останах без нерви. Който е пътувал с малки деца на море знае.
                Fiat Punto 1.7TD

                Коментар


                  #38
                  nikki_sixx написа:
                  Immortal написа:
                  Аз пък съм ОБИДЕН, откъде накъде няма ТЕМПРА ?!?
                  И аз съм обиден...няма ми "СТИЛО"-то... Добавено Стило.Медераторски екип
                  Благодаря , но вече гласът ми е записан в "друго"... както и да е - ще чакам друга класация , че да се похваля!
                  Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                  Коментар


                    #39
                    Пунто аз ,баща ми Мареа...ама само аз съм регнат та глас за пунто
                    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                    Коментар


                      #40
                      няма за какво да гласувам,аз карам Мултипла,но нея я няма в списъка

                      Коментар


                        #41
                        Карам Брава 1.9 JTD като колегата по-горе. Само че не съм съгласен с неговия разход. До София (507км) ми изгори 22.44 литра. Това прави 4,40 на 100 нафта. Аз съм много доволен. Нямам думи направо, а и лети като самолет. С лекота караш. Не се умаряш. Само да не се разваля
                        Фиат Брава 1.9 JTD 105 99'

                        Коментар


                          #42
                          този разход го е направил бащата, 5.5, по Хемус: София -> Севлиево, средна скорост 145-150, на места до 160 е давал, но не и под 130.

                          Коментар


                            #43
                            Brava 1.6 - много ми харесва дизайна - екстериор и интериор. Готина, пъргавка и леко се кара, ама първото което ме грабна беше дизайна Мислех първоначално за Bravo, ма стоповете не ме кефят особено, затова взех Brava-та Страхотна причина за избор на кола
                            Fiat Brava 1.6
                            Дядо Коледа - директно от Лапландия http://vbox7.com/play:93526954
                            Дядо Коледа - мерки за безопасност http://vbox7.com/play:488dccf8

                            Коментар


                              #44
                              Re: Кой каква кола кара? Анкета

                              MrElectro написа:
                              Кой каква кола кара, защо си е харесал нея и каква кола иска да кара...
                              Brava 1.6 16V EL с АГУ :D С удоволствие бих я сменил за нова Linea или Albea, при наличие на достатъчно "финикийски знаци"!
                              BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                              Среден разход на газ

                              Коментар

                              Working...
                              X