Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

С какво гориво карате?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    me_to_u написа:
    1115 написа:
    Почти винаги ОМВ 100 - и много ме боли джоба
    A защо тогава не слагаш 95
    Ами щото с това най ме кефи как върви, а разликата е 15ст. Т.е. хем боли хем сърби.

    Коментар


      #17
      Основно пропан-бутан от OMV, Петрол или Топливо.А за палене и екстремни моменти - OMV100. Много бяга Темпрата с него...

      Коментар


        #18
        Като гледам резултатите от анкетата половината Фиати са на газ, а другата половина на бензин.Лично аз карам с 95 от OMV и само веднъж съм наливал от Лукойл. Скъпичко е с бензин и май ще се сбъднепрогнозата ми, че до края на септември 95 ще чукне 1 евро Ама какво да се прави като не съм спестил парички за газова Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 То ако човек направи сметка сигурно за 4-5 месеца една газова излита през ауспиха ......Май се получи офтопик Извинете
        FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
        ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

        Коментар


          #19
          Eeeee,няма ли някой дизелджия да се обади вееееееее!!!!Още малко и отивам в АЛФА ФОРУМА...там са повече.МАЙТАП ДЕ!!!
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #20
            Nino написа:
            Eeeee,няма ли някой дизелджия да се обади вееееееее!!!!Още малко и отивам в АЛФА ФОРУМА...там са повече.МАЙТАП ДЕ!!!
            абе верно с дизел много малко сме се регистрирали в анкетата...ама то май и като гледам не са гласували особено много хора...
            ФИАТ ТЕМПРА 1.9TD

            Коментар


              #21
              от 04.08.2005 активно на пропан-бутан от ЛУК-Оил и OMV /та само два пъти съм пълнил бутилката .... :P /А до тогава само Shell - 95, 95 V-Power и V-Power Racing!
              Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

              Коментар


                #22
                Явно доста хора карат на газ като мен. Въпросът ми е след като запалите на бензин, веднага ли превключвате на газ или карате някой километър. Аз лично изчаквам 1-2 минути да поработи на бензин, други препоръчват повече.
                Fiat Brava 1,6 16v 103 к.с. 1997г.

                Коментар


                  #23
                  Най-често V-Power и 95 от Shell. Пробвал съм V-Power Rasing няколко пъти още като излезе. От OMV зареждам рядко ( защо ли?). Не съм слагал още OMV 100. От Лукоил и Петрол пък изобщо не зареждам - нямам навик и без обяснима причина ги отбягвам.
                  Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
                  Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
                  BlueStorm transforms . . .
                  . . . !!!

                  Коментар


                    #24
                    Купих си бравата преди три седмици и вчера си сложих газаова уредба. По мои изчисления месечният ми пробег с кола ще ми струва около 40-50 лв за 500км. На бензин може би щях да давам по 90-100лв.
                    BRAVA 1,4 12V
                    Nissan Navara

                    Коментар


                      #25
                      на газ от ЕКО ама нещо май ще ги сменям
                      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                      UNO 1.0 FIRE

                      Коментар


                        #26
                        Само 98, предимно на ОМВ
                        Alfa Romeo 156

                        Коментар


                          #27
                          Roberta написа:
                          Само 98, предимно на ОМВ
                          Не искам да съм груб, но нямаш ли предвид 100?
                          Alles in Ordnung

                          Коментар


                            #28
                            brat_John написа:
                            То ако човек направи сметка сигурно за 4-5 месеца една газова излита през ауспиха ......Май се получи офтопик Извинете
                            Недей да вярваш на това... Темпрата я купихме 2002 и преди 3 години и сложихме газ. Гърнето се издуха, но чак пре ди една седмица, а колата е на 203 хилки /като сложихме газ беше на 165 хилки /За 40 хиляди км спестихме толкова пари от газта, че ако сега си купим 7 гърнета все едно не сме спестили нищо
                            Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

                            КУПУВАМ: Теглич за Темпра
                            КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
                            КУПУВАМ: Спортен волан

                            http://www.tempra-clube.hit.bg
                            http://www.tempras.myfreebb.com

                            Коментар


                              #29
                              Tempra SX написа:
                              brat_John написа:
                              То ако човек направи сметка сигурно за 4-5 месеца една газова излита през ауспиха ......Май се получи офтопик Извинете
                              Недей да вярваш на това... Темпрата я купихме 2002 и преди 3 години и сложихме газ. Гърнето се издуха, но чак пре ди една седмица, а колата е на 203 хилки /като сложихме газ беше на 165 хилки /За 40 хиляди км спестихме толкова пари от газта, че ако сега си купим 7 гърнета все едно не сме спестили нищо
                              Тук не става въпрос за вярване. Вземи един молив и лист и цифрите сами ще заговорят. Простата сметка показва, че както месечно въртя около 500 км само градско разликата между газ и бензин при днешни цени е около 60лв. При цена на газова уредба грубо 480 лв. (може и по-ниска) излиза, че за 8 месеца газоват уредба излита през ауспуха Ако примерно тази разлика всеки месец я отделяш и не я харчиш за друго тогава може и да спестиш за гърнета Иначе парите пак си отиват само, че в друго направление.
                              FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                              ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                              Коментар


                                #30
                                "Разходите растат правопропорционално с приходите" доказано е
                                FIAT Coupe

                                Коментар

                                Working...
                                X