Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дилема и нужда от помощ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дилема и нужда от помощ

    Имаше няколко теми за фотоапарати и тъй като тука има доста хора коира разбират направо да помоля за съвет ! Спрял съм съм се на 3 модела !http://www.dpreview.com/reviews/cano...nons3is/ако има някой по-добър модел или аналог на тези ще съм благодарен да споделите !Приемам всякакви мнения и съвети !
    фиатче Браво 2.0

    #2

    Коментар


      #3
      Между трите първия. Пробвал съм А 460 и вадеше супер снимки, предполагам, че този е по-добър. И аз ти препоръвам да прегледаш Практика. Имат много добри модели.

      Коментар


        #4
        От трите които си посочил съм за S3IS-а на Canon. Но можеш да намериш модел със същата функционалност от Panasonic или Practica на по добра цена. Аз лично съм за Canon-ите - сменил съм 3 и винаги съм бил доволен.
        Fiat Brava 1.2 SX '99 (182B2.000)
        http://fiat.comnet.bg/

        Коментар


          #5
          Обра някой на покера а
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #6
            Canon PowerShot S3 ISОбаче има голямо значение какво ще снимаш. Имам Панасоник ФЗ 20, който също е към 500 грама,ами на дискотека не е много удобно да го носиш. Ако няма да имаш такива проблеми,скачай на него.
            Ex Fiat 126P
            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
            Alfa Romeo 147 1.6 TS
            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

            Коментар


              #7
              И аз ти препоръчвам Панасоник, който пък ми е препоръчан от професионален фотограф. Преди две години го послушах, като си купих моя и вече около 12 000 снимки съм направил. Един колега също си купи - много е доволен. Като гледам асортимента, на първо четене привлича окото този http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09027521.
              Fiat Marea Weekend 1,6 16V

              Коментар


                #8
                От изброените според мен - първия. Предимства: компактен, голяма матрица, пълни ръчни настройки, евтина памет за разширение, качиствена оптика... Другите два апарата също са супер, но все пак първият е оптимален, защото както се знае - пълно щастие няма Иначе Fuji-то има като предимство супер чувствителна матрица и поради тази причина прави отлични снимки при оскъдно осветление. Но няма ръчни настройки и ползва скъпа памет. А вторият Canon е по-скоро полупрофесионален. И е доста по-масивен, което не е особено приемливо за човек, който няма да се занимава професионално.Освен изброените има отлични апарати Panasonic. Снабдени са с оптика Leica, имат голямо оптично приближение. Но са без ръчни настройки и при недостатъчна светлина не блестят с качество.
                FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
                FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

                Коментар


                  #9
                  sachma написа:
                  Обра някой на покера а
                  да бе ,аз от кога те карам да спираш залозите
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #10
                    сложна работа се оказа избора на фотоапарат да му се невиди
                    фиатче Браво 2.0

                    Коментар


                      #11
                      абре без практика щом си взел пари знаеш как са го казали хората ефтиното е скъпо.За първия съм и аз...И малко оффф де играеш тоя покер ? и4покер ли ? че аз там играя
                      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                      Коментар


                        #12
                        Canon PowerShot S3 IS, няма спор. Оптиката и матрицата са най-важното според мен.
                        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                        Коментар


                          #13
                          Аз също съм за S3is. Обикновено човек иска най-доброто (в случая Canon EOS, но пък той е над 1500 лв), а S3i е наистина много добър апарат. Но пък както казват по-горе колегите - не става за носене в джоба.А иначе като марка спор няма - Canon е СПОРЕД МЕН най-доброто.

                          Коментар


                            #14
                            в крайна сметка се сдобих с канон а640 много съм доволен,като изборът накрая беше заради размерът най -вече !БЛАГОДАРЯ на всички за мненията и съветите ,обещавам да ви снимам безплатно
                            фиатче Браво 2.0

                            Коментар


                              #15
                              Честито!
                              Fiat Brava 1.2 SX '99 (182B2.000)
                              http://fiat.comnet.bg/

                              Коментар

                              Working...
                              X