Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И аз съм със стикер благодарение на Kluchar.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И аз съм със стикер благодарение на Kluchar.

    Колегата Kluchar беше така любезен днес на път за морето да ми остави 5 стикера, за което съм му много благодарен ! Единия го залепих на моята кола, имам още 4 (1 като този на снимката и 3 малко по-големи). Който от региона иска, да ми се обади, докато има ще ги раздавам.Ето го и моето палио, вече със стикер. Не знам ... спецовете да се произнесат дали стикера е легитимен . На мен много ми харесва !
    Прикачени файлове
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    Честно казано е много зле, но както и да е. Все едно с флумастер е рисуван ...Изчакайте още няколко дена, ако искате качествени безплатни стикери. Казах го и в другата тема ...

    Коментар


      #3
      wwweb написа:
      Честно казано е много зле, но както и да е. Все едно с флумастер е рисуван ...Изчакайте още няколко дена, ако искате качествени безплатни стикери. Казах го и в другата тема ...
      ще чакме
      Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
      Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

      http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

      Коментар


        #4
        wwweb написа:
        Честно казано е много зле, но както и да е. Все едно с флумастер е рисуван ...
        Честно казано това, което казваш, не е вярно, а звучи и малко злобно, но както и да е. Стикерът е направен много професионално, просто снимката е на най-ниската резолюция и съм снимал много отблизко. Като качество е много добър. Kluchar си ги е направил за негова сметка и ги разпространява безплатно, от чист ентусиазъм. Вече ми се обадиха няколко човека да им запазя, само че на никой няма да запазвам, който ми се обади - идва и си взима стикера, докато има. Така че явно са го харесали. Въпрос на вкус ...Не си прави труда да ми отговаряш, не искам да споря с теб. Ако не ти харесва темата, я изтрий, твоя си работа.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          snake написа:
          wwweb написа:
          Честно казано е много зле, но както и да е. Все едно с флумастер е рисуван ...
          Честно казано това, което казваш, не е вярно, а звучи и малко злобно, но както и да е. Стикерът е направен много професионално, просто снимката е на най-ниската резолюция и съм снимал много отблизко. Като качество е много добър. Kluchar си ги е направил за негова сметка и ги разпространява безплатно, от чист ентусиазъм. Вече ми се обадиха няколко човека да им запазя, само че на никой няма да запазвам, който ми се обади - идва и си взима стикера, докато има. Така че явно са го харесали. Въпрос на вкус ...Не си прави труда да ми отговаряш, не искам да споря с теб. Ако не ти харесва темата, я изтрий, твоя си работа.
          Защо си мислиш, че искам да споря Сам си казал въпрос на вкус ... на мен не ми харесва, съжалявам. Това, че не ми харесва не значи, че искам да спорим

          Коментар


            #6
            На мен пък много ми харесва, като се върне от морето ще си изпрося един задължително :D
            Следвай мечтите си))

            Коментар


              #7
              Колегата Kluchar беше така любезен днес на път за морето ....
              Да,и на мен остави за което му благодаря че мина по второкласния пьт,а не по магистралата за морето!
              FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
              FIAT MAREA1.6 16V

              Коментар

              Working...
              X