Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Една яка обява за Типо като моето

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Една яка обява за Типо като моето

    Колеги, случайно намерих една добра оферта за Типо 1.8 16ВЕто линк:http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=65853Грехота ще е да я вземе някой, който не е ценител. Ако някой търси добра кола - ето!

    #2
    Браво колега :D и аз мислех да я пусна тук ,понеже е интересно предложение ,но не бях влизал скоро в тоя форум Бтв продава се и сивото Седичи ,дето се е пуснало на Божура http://www.tuning.bg/forum/viewtopic...hlight=#860647
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      #3
      RoMeO_156_GTA написа:
      Браво колега :D и аз мислех да я пусна тук ,понеже е интересно предложение ,но не бях влизал скоро в тоя форум Бтв продава се и сивото Седичи ,дето се е пуснало на Божура http://www.tuning.bg/forum/viewtopic...hlight=#860647
      Тва си е голем кенеф
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        Това сивото Типо познавам доста голяма част от историята му и е абсолютна развалина. Първо беше собственост на един приятел докато следвахме в МЕИто. Тогава беше нормално на 200 000км. Купи го 98ма година,а колата беше 93та ако не се лъжа, демек сравнително ново. След 60 000км двигателя роди - караше се като за последно без никакви грижи - без масло, с вода и т.н. Последва ремонт в Проспийд за около 1200лв + някакъв тунинг. Тогава това бяха много пари. Колата стана по думи на Ники Златков около 170-180 коня и наистина летеше, само дето пича не искаше и да чува за разработка и му разказа играта 2ри път. После го закърпиха пак там и го продаде с 300 зора за 2300лв. Купи го някакъв бивш състезател, чийто син се състезаваше после към СБА. Обираше все последните места, накрая май са го продали на друг тиквеник и не ми се мисли каква трагедия е вече!

        Коментар


          #5
          историята не му свършва после го взе един приятел,който 2-пъти му чупи мотора и 1 път го изтреска на 1 състезанияза последно му бяха сложени бутала от 1.8,главата няма да коментирам как я правиха,скоростите му бяха мноооого къси ,по електроника всичко си беше стандартно,чип нямашетой го кара малко време,след което го продаде пак с 300 зора и бая издухано,не ми се вярва следващия собственик да го стегнал това типо и сега да го продава за 3800лв

          Коментар


            #6
            maiden написа:
            Това сивото Типо познавам доста голяма част от историята му и е абсолютна развалина. Първо беше собственост на един приятел докато следвахме в МЕИто. Тогава беше нормално на 200 000км. Купи го 98ма година,а колата беше 93та ако не се лъжа, демек сравнително ново. След 60 000км двигателя роди - караше се като за последно без никакви грижи - без масло, с вода и т.н. Последва ремонт в Проспийд за около 1200лв + някакъв тунинг. Тогава това бяха много пари. Колата стана по думи на Ники Златков около 170-180 коня и наистина летеше, само дето пича не искаше и да чува за разработка и му разказа играта 2ри път. После го закърпиха пак там и го продаде с 300 зора за 2300лв. Купи го някакъв бивш състезател, чийто син се състезаваше после към СБА. Обираше все последните места, накрая май са го продали на друг тиквеник и не ми се мисли каква трагедия е вече!
            мисля, че бъркашпоне ако става на въпрос за типо-то на Ертанзащото то беше с номер 0328 и когато му го продадохединственият му проблем беше че харчи повечко маслоа мисля, че и скоро го виждах по улиците в нормално си състояние

            Коментар


              #7
              Ертан да, откъде го познаваш ?

              Коментар


                #8
                Ми пише, че му го е продал :D
                cinq 16V, Delta 1 2.0

                Коментар


                  #9
                  луд написа:
                  Ми пише, че му го е продал :D
                  абе истината е, че аз го продаох на едно съседчепък той на Ертани при прехвърлянето му се запознахме, понеже още беше на мое име

                  Коментар


                    #10
                    ако е типото което се продава,значи е сменило 15 собственика

                    Коментар


                      #11
                      Re: Една яка обява за Типо като моето

                      да знаете кога и каде ще има италфест,ако изобщо има
                      1.6 DGT cat.i.e
                      1.6 twin-cam engine

                      Коментар


                        #12
                        гледам го - то войнишко канче, и само на 120к км Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
                        Fiat Ducato 2.5D
                        Lancia Kappa 2.4TDS

                        Коментар


                          #13
                          Dezki написа:
                          гледам го - то войнишко канче, и само на 120к км Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
                          Ами то 98-ма било на 200 хил ,на колко ли би трябвало да е реално освен ако всеки собственик не е сменял двигателя
                          Grisha написа:
                          Тва си е голем кенеф
                          И аз така съм чувал
                          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                          Коментар

                          Working...
                          X