Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ние заминаваме на екскурзия в Родопи - без машината :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ние заминаваме на екскурзия в Родопи - без машината :)

    Да се похвалим... днес заминаваме на екскурзия в Родопи...без колата.Заминаваме със нашата водачка с която се запознахме с жена ми в Рила. Ще бъдем сериозна групичка от 60 човека екипирани с раници. Все млади хора, предполагам че ще намерим нови приятели....Иначе екскурзията ще е в централни и източни родопи...слизаме в Асеновград, после из родопите, там чудни мостове, върхове, манастири, пещери, ждрела..изобщо голям кеф. Преди 2 години обикаляхме там бяхме една седмица, ама с нашата бамбина Темпра, и пак доста пообиколихме за 5 дни, ама друго си е с раниците вътре в гората. Ще направим снимки и ще подготвим и автомобилен маршрут. Иначе на 4-ти ще сме в Пловдив, за да си хванем влака за вкъщи, така че можем да се видим с някой колеги от Пловдив за по бира на някое хладно местенце, от обяд до към 4-5-6ч. ще сме свободни.
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    #2
    Блазе ви!И да си носите шапките, ей! Да не ви напече пак слънцето...Поздрави на Родопите!

    Коментар


      #3
      един съвет и от мен - тази година е особено благоприятна за влечугите и те са плъзнали навсякъде!!!тъй че като бродите из горите си гледайте в краката!!!желая ви весело изкарване!!!
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #4
        donnna написа:
        един съвет и от мен - тази година е особено благоприятна за влечугите и те са плъзнали навсякъде!!!тъй че като бродите из горите си гледайте в краката!!!желая ви весело изкарване!!!
        Да бе, не съм ви разказал... един смок влезе в къщи (на село) да гледа телевизия. Изхвърчахме като тапи с брат ми навън, добре че поне вуйчо ми не го е страх от змии, та дойде и го уби. Стават все по-нахални тези влечуги... Как се е качил по стълбите, само той си знае... Така че, phoenix, внимавайте с безкраките. Пък и в Родопите няма само смоци, ми и разни други отровни "зъми".

        Коментар


          #5
          верно ли?ето вече взехме окончателно решение да сме пак с кубинките за планина. Имаме си едни специални обувки с които ходим по баирите, ама сега в тези жеги мислехме да сме си пак с маратонки...явно ше сме с високи обувки
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            #6
            Заповядайте на Перперикон и Татул! Има какво да се види, ако все още не сте идвали до Кърджали. Може да посетите манастирския комплекс на Отец Саръев и язовирната стена , от чийто тип има само две в света, затото е S-образна...Също така сградата на общината е построена във формата на кораб!
            Истината е някъде там!

            Коментар


              #7
              Immortal написа:
              Да бе, не съм ви разказал... един смок влезе в къщи (на село) да гледа телевизия. Изхвърчахме като тапи с брат ми навън, добре че поне вуйчо ми не го е страх от змии, та дойде и го уби. Стават все по-нахални тези влечуги... Как се е качил по стълбите, само той си знае... Така че, phoenix, внимавайте с безкраките. Пък и в Родопите няма само смоци, ми и разни други отровни "зъми".
              Еее, що сте го убили бе Деяне. Смоците са полезни твари, даже се опитомяват.Животинката е усетила мишки или плъхове, затова се е навлякла в къщата.
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #8
                Мишки и плъхове - абсурд. Имаме една домашна и още 4 дворни котки.Имахме обаче из двора жаби, но напоследък бяха поизчезнали... явно защо.А иначе относно убиването - нямам дял. Аз имам вроден от Адамово време страх от змии. Както казах - изхвърчах навън и избягах чак у комшиите Дори сега като си ходя на село се оглеждам във всеки ъгъл...

                Коментар


                  #9
                  Nino написа:
                  Еее, що сте го убили бе Деяне. Смоците са полезни твари, даже се опитомяват.Животинката е усетила мишки или плъхове, затова се е навлякла в къщата.
                  Мдаа, глас в подкрепа! Смока е наистина полезна животинка, нищо че аз определено си имам и симпатии към влечугите като цяло.
                  I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                  Коментар

                  Working...
                  X