Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с клавиатура

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с клавиатура

    Задействана е явно някаква функция на ХР-то и част от клавиатурата не работи,а вместо това клавишите изпълняват определени зададени действия(отварят определен прозорец,правят отметка и други подобни).Кажете ми ако знаете как да го оправя това,а и как да направя така,че да не се включва пак.

    #2
    Re: Проблем с клавиатура

    peho написа:
    Задействана е явно някаква функция на ХР-то и част от клавиатурата не работи,а вместо това клавишите изпълняват определени зададени действия(отварят определен прозорец,правят отметка и други подобни).Кажете ми ако знаете как да го оправя това,а и как да направя така,че да не се включва пак.
    Да не ти е блокирало някое копче или да си пуснал някоя функция на клавиатурата без да знаеш?
    >Keep Walking<

    Коментар


      #3
      Re: Проблем с клавиатура

      peho написа:
      Задействана е явно някаква функция на ХР-то и част от клавиатурата не работи,а вместо това клавишите изпълняват определени зададени действия(отварят определен прозорец,правят отметка и други подобни).Кажете ми ако знаете как да го оправя това,а и как да направя така,че да не се включва пак.
      изключи мрежовите връзки рестартирай и виж дали няма да оправи, че има едни мераклии из мрежата дето обичат да ровят тук там ако тръгне нормално трябва да чистиш системата от зарази

      Коментар


        #4
        За сега се оправи,но незнам точно как.Спрях компютъра,махнах клавиатурата,разглобих я,всичко си и беше в ред,сглобих,включих и всичко си тръгна добре.Обаче ще те послушам за едно почистване да направя,да видя дали нещо ще изкочи,макар че съм сигурен почти на 100%,че това си е функция която се включва,но въпроса е как да я премахна.

        Коментар


          #5
          много странна ми се вижда тая функция, пусни сканиране за всякакви видове гадост, и да не е от това все ще ти е от полза

          Коментар

          Working...
          X