Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Щъркелово гнездо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Щъркелово гнездо

    Пускам темата тук за да я обсъдим първо преди да отиде (може би) в "Срещи и мероприятия" - та скоро бях на Щъркелово гнездо и си помислих, че не е никак лошо място за събиране - има къде да подредим Фичовците, привечер при наличието на една блузка с дълъг ръкав - против комари (пък и хладничко става) и мисля ще е екстра готиното е че е просторно с хубава гледка към водата и...абе бива бива :D
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    #2
    Re: Щъркелово гнездо

    viktorson написа:
    Пускам темата тук за да я обсъдим първо преди да отиде (може би) в "Срещи и мероприятия" - та скоро бях на Щъркелово гнездо и си помислих, че не е никак лошо място за събиране - има къде да подредим Фичовците, привечер при наличието на една блузка с дълъг ръкав - против комари (пък и хладничко става) и мисля ще е екстра готиното е че е просторно с хубава гледка към водата и...абе бива бива :D
    Къде по точно се намира това място? Чувал съм го като име но не знам къде е!
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
    Porsche 944 S2
    http://www.valmcrae.snimka.bg/
    http://vbox7.com/user:val_mcrae
    http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

    Коментар


      #3
      това е като тръгнеш по самоковско шосе, подминаваш панчарево, продължаваш и като стигнеш на язовир искър то си пише комплекс щъркелово гнездо бързо се стига :P
      Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

      Коментар


        #4
        Мястото не е лошо, но честно казано не съм убеден, че е подходящо за голяма сбирка. Първо не виждам, къде ще подредим колите при положение, че там редовно има народ-особено уикенда. И второ-преди няколко години ми се наложи да хапна в едно от заведенията... обслужването бе ужасно, а храната гадна. Ако си носим бири и чипс по-става!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          може би си прав всъщност...въпреки че съвсем скоро бях там и верно ни обслужваше едно подобие на милко калайджиев но това само ни караше да се хилим като луди, иначе храната си беше екстра това ме навежда на една друга идея и тя е за панчака - кажете какво мислите :D
          Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

          Коментар


            #6
            храната в ресторанета долу е бая добра,но през деня и особенно събота и неделя става нещо като на панчарево,яко лудница,иначе се намира на около 40км от софия посока самоков и боровецц

            Коментар


              #7
              Аз пък да ви кажа, миналата събота бях на ИскърО от другата страна и беше много доволно Комплекса се казва "Йиструм Парк" и мисля да е по-добре от "Щъркелово гнездо" Въпроса е, че за сбирка не знам как ще се организирате с пътуването и евентуално преспиването, защото стаите се запазват доста време предварително Иначе има паркинг, има и поляна, заведението е голямо и ще ви събере, а и е много приятно облагородено Пътува се по магистралата и се отбива на Ихтиман - един вид, от задната страна на язовира

              Коментар


                #8
                Kuku написа:
                .....Пътува се по магистралата и се отбива на Ихтиман - един вид, от задната страна на язовира
                преди от там беше бая разбито,сега оправено ли е

                Коментар


                  #9
                  Зависи, какво дазбираш под "разбито" Аз съм ходил винаги с джип и нямам точна преценка

                  Коментар


                    #10
                    Kuku написа:
                    Зависи, какво дазбираш под "разбито" Аз съм ходил винаги с джип и нямам точна преценка
                    е то с джип няма разбити пътища ми преди пъта през ихтиман за самоков беше бая разбит дупки,кратери и т.н.

                    Коментар


                      #11
                      Единственото разбито място май беше около някакъв завод с едни сини силузи или там както се наричат

                      Коментар


                        #12
                        Kuku написа:
                        Единственото разбито място май беше около някакъв завод с едни сини силузи или там както се наричат
                        аха,значи е пооправен,преди беше малко мъка да се кара оттам

                        Коментар


                          #13
                          Ми, така мисля... Намерих сайта на комплекса

                          Коментар

                          Working...
                          X