Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

На море в Черноморец?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    На море в Черноморец?

    Здравейте колеги!Пускам темата евентуално ако някой е ходил миналата или тази година там да сподели мнение.Мислим с половинката да го посетим след някой ден и всякакви коментари са добре дошли.Не сме ходили там никога.Благодаря Ви предварително!Карайте внимателно!
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    #2
    Да си призная,не ми харесва много.Малко градче (или село) ,плажа е много малък,да не кажа никакъв,нищо интересно за отбелязване.
    Octavia RS
    Evo 10-служебната играчка.

    Коментар


      #3
      От няколко години почивам в с."Черноморец" тази година също ще съм там(в тази тема в Срещи и мероприятия съм писал по кое време), както каза "Red Storm" селцето не е голямо, има доста заведения в центъра, но е по-добре по отрано да се отиде на кръчма за да може да си намериш място, иначе ще трябва да обикаляш доста докато си намериш място за вечерта. Не ти препоръчвам да ходиш на централния плаж на с."Черноморец", малък е и не е особено чист, най-добре ходи на плажа на къмпинг "Градина", който се намира на стария път за гр."Созопол".
      Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
      Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
      Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
      Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

      Търси се..

      Коментар


        #4
        Да. Някой ме превари с плажа :D Ами колега виж. 9 лета съм бил в това село и не е кой знае какво. Ако искаш дискотеки и шум, много хора блъсканица....не е това мястото. Но ако търсиш спокойствие би могъл да го откриеш (разбира се трябва да се съобразиш с избирането на хотел). Съветвам те да е в по-ниската част на града и по-близо до центъра. Не за друго ами в по-високата част трудно се качва водата през лятото. Плажа на Градина е много голям и по средата му (там е неохраняем, но пък е празен) водата е бистра и чиста, все едно гледаш реклама за гръцки о-в. Не ходете на Вромос!!! Води се, че е радоактивен (което е глупост, отдавна радиацията се е разнесла), но просто преди време имаше отпадни води близо до военните поделения, които ги закриха, и е много мръсно все още. Друг съвет...... Има цяла улица само с механи и таверни (успоредна на главната където се продават джунджурийки) в долната си част при брега се събират 2те улици, тъй че няма как да се объркашАми това е от мен. Да кажеш как си си прекарал и къде си отседнал.
        Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
        Настояща: VW Polo 1.1i '92

        Коментар


          #5
          Re: На море в Черноморец?

          tyson написа:
          Здравейте колеги!Пускам темата евентуално ако някой е ходил миналата или тази година там да сподели мнение.Мислим с половинката да го посетим след някой ден и всякакви коментари са добре дошли.Не сме ходили там никога.Благодаря Ви предварително!Карайте внимателно!
          Аз бих ти предложил с. Крайморие то е на няколко км от черноморец.Там е по спокойно и зночително по евтинко, аз вече 3-та година се там хода, плажа е добар има няколко хубави заведения, аз попринцип там използвам плажа и преспивам и вечер съм към Бургас на главната насам натам и добре прекарвам. Потърси в интернет за него и ще видиш квартири цени. Тази година бях в една квартира 9 лв леглого имаше всичко без климатик много близо до плажа. Ся съм решил пак да хода там ама в едно хотелче точно до плажа апартамента с 4 легла мисла с климатик е 50лв стая с 2 легла ще е около 30лв.
          Fiat Punto 1.9 jtd '03 год.

          Коментар


            #6
            Запазили сме си стая в хотел Нептун -> http://www.neptunbg.com/room.htmТърся спокойствие, няколко години подред ходим на Приморско и Созопол и ми е писнало от лудница и дандании и невъзможност за разминаване на 2 коли.........Ако може и никой да няма ще е най-добре .Благодаря Ви за коментарите, на 29.07.07 тръгваме за там, ако има някой колега случайно може да се видим
            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

            Коментар


              #7
              Аааа, това за колите го забрави. Миналата седмица бях в Черноморец за малко, и доста обикалях докато намеря къде да паркирам. Не мисля че Черноморец е място, където можеш да избягаш от тълпата. Според мен не се различава от Созопол или Приморско по шум и тълпа.Ако търсиш наистина тихо и спокойно местенце - Царево или по-надолу.

              Коментар


                #8
                Ами колеги да ви кажа честно по-малко народ има в Черноморец отколкото в Созопол или на Приморско и Китен. 9 години по цяло лято съм седял и знам горе долу колко и по кое време става гъч в Черноморец и в Созопол и точно сега не е. А за хотела мисля, че ще ти е шумно и то много. Хотела е точно на главната улица с всички капанчета и заведенийца. Но ще кажеш как е било. Сега мисля, че няма да работят още всички на пълна пара.Ами това е. Дано си изкараш добре. Приятна почивка.
                Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
                Настояща: VW Polo 1.1i '92

                Коментар


                  #9
                  Някой пробвал ли е да ходи в Черноморец и околоностите без предварително да си запази място? Чудя се ако ида ей така дали ще се намери веднага нещо... ?

                  Коментар


                    #10
                    batececo написа:
                    Някой пробвал ли е да ходи в Черноморец и околоностите без предварително да си запази място? Чудя се ако ида ей така дали ще се намери веднага нещо... ?
                    Обикновенно има хора, които предлагат квартири на входа на с."Черноморец", по-точно в района на автогарата.
                    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                    Търси се..

                    Коментар


                      #11
                      Гаджето ми тия дни се прибира от там. Отиде без да запазва нищо предварително. Като ми се е обаждала да каже как е се хвалеше че й е било супер спокойно.(темата какво прави тя там без мен е друга )

                      Коментар


                        #12
                        Радвам се, че е спокойно.Решихме тази година да не се занимаваме с обикаляне и търсене на квартири...а и сме малко специални с изисквания, така че ми беше гарантирано обикалянето...затова предпочетохме по този вариант.Офертата не е лоша, опитай и ти така batececo.Успех!
                        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                        Коментар


                          #13
                          Може би трябва да уточним представата на гаджето ми за спокойствиеМногото народ не й пречи на нея, важно е да има хубави барчета с коктейли на плажаМакар че в интерес на истината поне за сега ми беше казала че няма жив човек...но ти отиваш там в...така да се каже разгара насезона та не знам

                          Коментар


                            #14
                            Ей супер!Дано да няма никой ......
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар

                            Working...
                            X