Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хораааааа... Скуката е убийствена...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хораааааа... Скуката е убийствена...

    Е, дойде време и замириса на море... Жеги, отпуски, отлив на клиенти, офиса с намален състав... бе какво да ви кажа, все неща докарващи ми някакви разложено-мързеливи депресарски положения... До скоро убивах скуката с нет, клипчета, чат, сега и това не ми се прави, направо си ме мързи да дишам. Едно време, като приличе софиянец убивах по някой такъв миг с мисълта за одещата отпуска, море, плаж, а вечер - на капанче с бира и цацка... сега съм във Варна вече и от това удоволствие съм лишен... Все по-често се хващам, че на работното място спя с отворени очи и чакам да доиде 18:30 каро редови чиновник на държавна работа . Абе какво да ви кажа, напра’оооооо...А при вас как е, давайте идеи за убийство на време, че не се издържа вече... п.с.: Кето ме наведе една случка, разказана от една приятелка и развила се в нейния офис преди години..."Жега. Офис без климатик. Разчекнати врати и прозорци с тайната надежда за малко ветрец и течение. 4-5 човека се трудят усърдно дори и в тези тежки условия... Изведнъж ДаБосс връхлита с нечовешка идиотска усмивка и запитва: - Кой обича потни мацки, топла бира и студена цаца?Всички поглеждат към него, почват да викат дружно, че е изверг, не-човек и сякакви подобни и няма ли малко милост... При което той се фръцва и със същия идиотизъм се изнизва с думите: - Е, тогава заминавам сам на море...."Така че внимавайте... Шефът винаги има право...

    #2
    Двама мързели лежът под едно дърво на сянка и мързелуват ... по едно време единия едвам едвам отваря уста и казва: еииии, мързи ме да гледам даже .... след малко другия едвам едвам му отговаря: е как не те мързя да го кажеш Та и аз така - едвам намерих воля да напиша отговора
    Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

    Коментар

    Working...
    X