Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Море в Лозенец

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Море в Лозенец

    Колеги, моля ако някой от вас е посещавал наскоро Лозенец ( на морето ) да сподели впечатления...аз бях там преди години и то за часове както се казва. Сега дочух, че си има Алкохол и By The Way, както и, че има доста млади хора, което си звучи добре
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    #2
    Re: Море в Лозенец

    viktorson написа:
    Колеги, моля ако някой от вас е посещавал наскоро Лозенец ( на морето ) да сподели впечатления...аз бях там преди години и то за часове както се казва. Сега дочух, че си има Алкохол и By The Way, както и, че има доста млади хора, което си звучи добре
    Ако търсиш спокойна семейна почивка - това е твоето място. Нищо, че бяхме тази година на Приморско - няколко пъти отскачахме и на плаж и на кръчма до Лозенец. Искрено ти препоръчвам кухнята на "Старата къща" - каквото и да си поръчах си облизах пръстите. Дори 3 или 4 вечери нарочно ходихме там да вечеряме ... Плажа им също е готин и малкия и големия.Но ако търсищ нощни забавления и говорим за тоя типаж населени места - Приморско те зове! :D
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      значи сме се ориентирали добре :D аз ходих няколко години поред в Приморско, но последното посещение малко като че ли ме разочарова...май доста чалгица а ?иначе, ако има сърфисти - плажа в Равда е убиец (от дясно на кораба) - ветрец, почти никакви вълни...беше супер
      Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

      Коментар


        #4
        viktorson написа:
        значи сме се ориентирали добре :D аз ходих няколко години поред в Приморско, но последното посещение малко като че ли ме разочарова...май доста чалгица а ?иначе, ако има сърфисти - плажа в Равда е убиец (от дясно на кораба) - ветрец, почти никакви вълни...беше супер
        ЯКО чалга! А най-тъпанарското е, че по главната улица около центъра има 5-6 заведения, от които се лее СИЛНА и разнородна музика и става невъобразима какафония! Направо АД! За бит пазара да не говорим каква цигания е и то в центъра...Докото Лозенец е тихо и спокойно градче (или селце), което като по чудо не е презастроено. Много приятно впечатление ми направи, че се строи, НО се строи с АКЪЛ - нискоетажно и не тераса до тераса. А пък както ти казах още усещам вкуса на разните му там филета и прочие... А на малкия плаж какво готино заведенийце има... - само бири, мастики и менти да сучеш в него ти се приисква и то - полегнал на лявата страна на възглавничките в нещо катосепаренце - точно като древните римляни. И вместо СД-плейър, ако имаше и квартет флейтистки... Абе требе да ми е харесало това местенце като гледам какво съм написал....
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          дамм, именно за това не ме изкефи Приморско последния път! щом почнаха и в Текилата да пускат тая гнусотия...да не говорим че имаше и някакъв несполучлив опит за дискотека с името Импулс който беше под всякаква критика...иначе си е така - панаир, лъснати рапани, герданчета, "маркова стока", захарен памук, "пица" на парче, цигани, от Мелъди и Хавана се смесва музиката с тая на Оргазъм (койта от хаус рязко премина на фолк ) и тн.а за Лозенец съм чувал за тия възглавнички и сепаренца...еххх дай Боже
          Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

          Коментар


            #6
            Тази година водата от Приморско надолу е изключително чиста , така че там е мястото.И ако отидеш на http://alcoholbeach.com/ сподели впечатления как е :D
            Brava 1.6 ELX

            Коментар


              #7
              човече това, като гледам ще е моето място...кайпириня, мохито.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 нали и барман съм за момента
              Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

              Коментар


                #8
                Бях в Лозенец преди седмица за малко - супер спокойно е все още. Имаш чувството, че сезонът не е почнал.Същото беше и в Царево. btw: viktorson, върви ли грамофона?

                Коментар


                  #9
                  Ами колега viktorson, те Текила и Импулс са си лисичарници, ами ти какво правиш там? В община Приморско може да се каже, че АКО искаш дискотеки - ходиш в Китен, АКО искаш барове - ходиш в Приморско, АКО искаш млади (много млади) рускоговорящи девочки - ходиш в ММЦ. А АКО искаш спокойствие и почивка - отиваш в някое село от рода на Лозенец, Царево, Ахтопол и т.н. Ако знаеш какво искаш - знеш къде да отидеш Поздрави и приятна почивка.
                  M-Benz E 250 TD 150hp
                  M-Benz 200d 75 hp
                  Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                  Коментар


                    #10
                    значи, грамофона върви иначе, в Импулс отидох точно когато го отвориха, и не занех че иде реч за такова мазе, а колкото до ММЦ-то имам такава случка от там с руските девочки, че чак ме напушва смях, на някоя среща ще стане всеобщо достояние а до колкото разбирам Лозенец предлага спокойствието на крайморско селце и приятелската cool атмосфера на Алкохол и ByTheWay това ми трябва а иначе за да ви спестя да ми пишете ника на латиница - казвам се Виктор
                    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                    Коментар


                      #11
                      Явно и аз се насочвам към Лозенец. Но бихте ли споделили примерно нещо за хотелчета и т.н. Имаше преи години едни къщички даваха, много хубави. Дали още работят?
                      KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                      Land Rover Discovery 2.5TD '94
                      EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                      EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                      EX: Fiat Regata 1.7D '84

                      Коментар


                        #12
                        море

                        някой да пише за цени че като гледам цените по обяви скоро ще ги стигнем Гръцките там за 30 лв на човек като тук в 3-4 звезден хотел и всичко си има в стайте дори печки ,хладилници климатик ,направо като в къщи / нали яденето там по скъпо /сега сме решили да ходим на Созопол -Приморско има една нова къща на едни познати в Равадиново за по 10 лв
                        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                        Коментар


                          #13
                          Малии, нямам търпение да замина на моренце аз май се насочвам на юг - Приморско, Китен, Лозен, Слънчев, където и да е - купонът ше е на макс
                          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                          e30 forever!

                          Коментар


                            #14
                            Scorpion_BV написа:
                            Явно и аз се насочвам към Лозенец. Но бихте ли споделили примерно нещо за хотелчета и т.н. Имаше преи години едни къщички даваха, много хубави. Дали още работят?
                            eми да пич бачкат си обаждаш се на "Александрия" и си настанен за около 15-18лв на легло в сезона :D
                            Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                            Коментар


                              #15
                              BEX---GT---TDi написа:
                              Малии, нямам търпение да замина на моренце аз май се насочвам на юг - Приморско, Китен, Лозен, Слънчев, където и да е - купонът ше е на макс
                              айде пък може да се засечем
                              Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X