Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Музика

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    hit-ko написа:
    Обичам да слушам звука на моторите, а с повече време-Deep Purple, класика в жанра и още много рок-класика !
    Няма по-добър звук от 1100 или 1400 кубиков V2 на някой чопър пък бил той и японски

    Коментар


      #17
      me_to_u написа:
      Точно така, само гадната мазна чалга!!!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Най-добре върви колата ми с усилени песни на мазния Азис, култовите хитове на Кондьо, а сега най-мудерну е за мен Амет!! Страшшшшен!!!!
      Значи като дойда до варна другия месец ше запазиш маса в "Булгари"....така ги усещам аз нещата Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

      Коментар


        #18
        Humppa написа:
        Няма по-добър звук от 1100 или 1400 кубиков V2 на някой чопър пък бил той и японски
        V8 BIG BLOCK Yellow_Flash_Colorz_PDT_01 Ако съм с такъв двигател не ми трябва музика
        FIAT Tipo 1,4mi - EX
        Alfa Romeo 146ti - EX
        Alfa Romeo 156 2,4JTD

        Коментар


          #19
          Death, Megadeth, Napalm Death, Slayer и какво се сетите подобно Иначе слушам и всичко изброено в предишните постове, ама метъла си е метъл

          Коментар


            #20
            emdless4 написа:
            Death, Megadeth, Napalm Death, Slayer и какво се сетите подобно
            Гледа ли концерта на Megadeth? Аз го зипуснах заради артроскопия Иначе Tom Araya ми подари перце преди 2 години
            emdless4 написа:
            метъла си е метъл
            Сентенцията гласи: Музика без жици е като Жена без цици.

            Коментар


              #21
              Humppa написа:
              emdless4 написа:
              Death, Megadeth, Napalm Death, Slayer и какво се сетите подобно
              Гледа ли концерта на Megadeth? Аз го зипуснах заради артроскопия Иначе Tom Araya ми подари перце преди 2 години
              emdless4 написа:
              метъла си е метъл
              Сентенцията гласи: Музика без жици е като цена без цици.
              сентенцията си я объркал май трябва да е жена без цици :D а иначе слушам всичко зависи в какво настроение съм
              TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
              UNO 1.0 FIRE

              Коментар


                #22
                Alexius написа:
                me_to_u написа:
                Точно така, само гадната мазна чалга!!!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Най-добре върви колата ми с усилени песни на мазния Азис, култовите хитове на Кондьо, а сега най-мудерну е за мен Амет!! Страшшшшен!!!!
                Значи като дойда до варна другия месец ше запазиш маса в "Булгари"....така ги усещам аз нещата Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                Добре, а ти носи автомата да ги зачешем певците!!!

                Коментар

                Working...
                X