Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коя е любимата ви марка бира?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ivo написа:
    blondy_driver написа:
    МРАЗЯ БИРАТА!!!!!!!!! ТОВА Е ЕДНО ОТ НАЙ- ПРОСТАШКИТЕ И ГАДНИ НА ВКУС ПИТИЕТА
    Е колежке не така !!!! Ще намеря пак някая снимка - с номер - БЛОНДИ закачен по особен начин .... МАЙТАПЯ СЕ ....а ВИНЦЕ обичаш ли?
    Не не пия

    Коментар


      #17
      blondy_driver написа:
      Не не пия
      Ще стане много извън темата, но не можах да се сдържа: Ясно .... това обяснява всичко ..........
      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

      Коментар


        #18
        blondy_driver написа:
        МРАЗЯ БИРАТА!!!!!!!!! ТОВА Е ЕДНО ОТ НАЙ- ПРОСТАШКИТЕ И ГАДНИ НА ВКУС ПИТИЕТА
        а всички които обичаме бирата да разбираме ли че сме простаци и на всичкото отгоре без вкус
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #19
          Mitko написа:
          blondy_driver написа:
          МРАЗЯ БИРАТА!!!!!!!!! ТОВА Е ЕДНО ОТ НАЙ- ПРОСТАШКИТЕ И ГАДНИ НА ВКУС ПИТИЕТА
          Такаааа, ама ако се прибави към бирата и едно шкембенце просто става деликатес. Невероятна комбинация Yellow_Flash_Colorz_PDT_03
          Митак, че то в определени моменти това е най - големия елексир които човек може да вкуси ( и да понесе ), само човек които не пие а вероятно не е и опитвал може да пише такива неща.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 (не че това е нещо лошо де, напротив)
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #20
            мииии не си обиждайте,но малко субкултурата ви тресе с тази бира..................... Yellow_Flash_Colorz_PDT_25

            Коментар


              #21
              blondy_driver написа:
              мииии не си обиждайте,но малко субкултурата ви тресе с тази бира..................... Yellow_Flash_Colorz_PDT_25
              много снобарско изказване...ти само teacher’s и чичо джак ли пиеш хубаво всеки си има вкус не ти харесва бира никой на сила не те кара, ама некой да ми каже че ме тресе субкултурата понеже пия бира е доста тъпо и комплексарско
              ex Fiat Bravo GT

              Коментар


                #22
                lulinsquad написа:
                blondy_driver написа:
                мииии не си обиждайте,но малко субкултурата ви тресе с тази бира..................... Yellow_Flash_Colorz_PDT_25
                много снобарско изказване...ти само teacher’s и чичо джак ли пиеш хубаво всеки си има вкус не ти харесва бира никой на сила не те кара, ама некой да ми каже че ме тресе субкултурата понеже пия бира е доста тъпо и комплексарско
                ХАХАХА СНОБАРСКО ИЛИ КОМПЛЕКСАРСКО ТОВА СИ Е ЛИЧНО МОЕ МНЕНИЕ НИКОЙ С НИЩО НЕМОЖЕ ДА ГО ПРОМЕНИ И ТОЛКОВА НЕ ПИЯ НИЩО, ЗАЩОТО НЕ МИ Е НУЖНО Yellow_Flash_Colorz_PDT_16

                Коментар


                  #23
                  blondy_driver написа:
                  lulinsquad написа:
                  blondy_driver написа:
                  мииии не си обиждайте,но малко субкултурата ви тресе с тази бира..................... Yellow_Flash_Colorz_PDT_25
                  много снобарско изказване...ти само teacher’s и чичо джак ли пиеш хубаво всеки си има вкус не ти харесва бира никой на сила не те кара, ама некой да ми каже че ме тресе субкултурата понеже пия бира е доста тъпо и комплексарско
                  ХАХАХА СНОБАРСКО ИЛИ КОМПЛЕКСАРСКО ТОВА СИ Е ЛИЧНО МОЕ МНЕНИЕ НИКОЙ С НИЩО НЕМОЖЕ ДА ГО ПРОМЕНИ И ТОЛКОВА НЕ ПИЯ НИЩО, ЗАЩОТО НЕ МИ Е НУЖНО Yellow_Flash_Colorz_PDT_16
                  аз не искам да ти променям мнението, а да не обиждаш хората включително и мене
                  ex Fiat Bravo GT

                  Коментар


                    #24
                    blondy_driver написа:
                    lulinsquad написа:
                    blondy_driver написа:
                    мииии не си обиждайте,но малко субкултурата ви тресе с тази бира..................... Yellow_Flash_Colorz_PDT_25
                    много снобарско изказване...ти само teacher’s и чичо джак ли пиеш хубаво всеки си има вкус не ти харесва бира никой на сила не те кара, ама некой да ми каже че ме тресе субкултурата понеже пия бира е доста тъпо и комплексарско
                    ХАХАХА СНОБАРСКО ИЛИ КОМПЛЕКСАРСКО ТОВА СИ Е ЛИЧНО МОЕ МНЕНИЕ НИКОЙ С НИЩО НЕМОЖЕ ДА ГО ПРОМЕНИ И ТОЛКОВА НЕ ПИЯ НИЩО, ЗАЩОТО НЕ МИ Е НУЖНО Yellow_Flash_Colorz_PDT_16
                    май ти е нужно. а?
                    Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
                    Lancia Dedra 1.6 91г.

                    Коментар


                      #25
                      ХАХА да сте живи и здрави консумирайте си великата напитка и спрете да се заяждате с жена защото тя ако ви отпочне..........просто въпрос на 1 съобщение ми е......Истината е че понеже ви настъпих за любимата ви тема изказвайки мнението си вие милите се засегнахте като ........

                      Коментар


                        #26
                        blondy_driver написа:
                        ХАХА да сте живи и здрави консумирайте си великата напитка и спрете да се заяждате с жена защото тя ако ви отпочне..........просто въпрос на 1 съобщение ми е......Истината е че понеже ви настъпих за любимата ви тема изказвайки мнението ми вие милите се засегнахте като ........
                        ама признай си че ти първа започна да се заяждаш Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                        UNO 1.0 FIRE

                        Коментар


                          #27
                          stef написа:
                          blondy_driver написа:
                          ХАХА да сте живи и здрави консумирайте си великата напитка и спрете да се заяждате с жена защото тя ако ви отпочне..........просто въпрос на 1 съобщение ми е......Истината е че понеже ви настъпих за любимата ви тема изказвайки мнението ми вие милите се засегнахте като ........
                          ама признай си че ти първа започна да се заяждаш Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                          Дори не съм имала и идеята да го правя

                          Коментар


                            #28
                            Еййй, пак ми разводнихте темата с тия оффтопице. Като видите жена и почвате да се закачате. Не пие, не пие, кво толкова. А ние сме си простаци и тва е, аз вече съм свикнал .........
                            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                            Коментар


                              #29
                              Наистина много се е разводнила темата, а какво по-гадно от разводнена, спиртосана и топла бира Лично аз пийвам Каменица, но не отказвам и Загорка, а често и Ариана. В последно време я карам на бяла бира Мисля, че Митко беше засегнал темата за шкембе чорбица с бира - ммммм вкусотия Хайде наздраве на всички
                              FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                              ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                              Коментар


                                #30
                                Любима ми е "Ердингер вайцен", мноооого добра немска бяла бира!

                                Коментар

                                Working...
                                X