Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стана жега и.............

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стана жега и.............

    Стопли се изведнъж и на хората с малко мозък веднага им пролича! Тази вечер за има няма 10 км. от работа до вкъщи щях да го отнеса няколко пъти от заврели мозъци, седнали зад волана.Веднъж ми се наложи да свирят гумите,после на една тясна уличка един с много "умен" поглед, беше решил на всяка цена да направи завой с риск да ме удари, въпреки очевАдния риск.Та мисълта ми е, забелязали ли сте как влияе жегата на шофьорите?За замаяни пешеходци няма да говорим П.С Само да спомена ,че днес във Варна е голяма жега.В момента термометъра показва 27.6 С.
    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
    BMW X3 3.0D Aut

    #2
    То в София всеки ден е така, жега не-жега
    In Tipo Veritas

    Фиат Типо 1.6 DOHC
    Фиат Стило 1.6

    Коментар


      #3
      rinsuind написа:
      То в София всеки ден е така, жега не-жега
      Да де, то и тука не е много спокойно, ама сега като че ли по- осезателно се усеща простотията :D
      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
      BMW X3 3.0D Aut

      Коментар


        #4
        М-м-м-м-да... полудяват хората... Сутринта към 9 някъде, както си седя в онова място, се чува бясно свирене на гуми и последвал силен трясък... Изкачам веднага и питам жената, къде се удари малоумника, а тя вика: "Споко, отнесе си го само с 2 спукани гуми" - предна и задна десни. Действието се развива на кръгчето на картата, като не мога да кажа, от къде и на къде е движел идиота. Колата обаче беше застанала на пешеходната алея м/у блоковете и бул. Сливница. И-и-и-и, понеже някои вече тръпнат - да кажем и марката на колата... или няма смисъл? Синкав GOLF III, с абартови ( ) лети джанти! Незнам защо ма ме накара този факт да се усмихна... Не са за всеки тези скорпиони, ей.... Въпросът: Колко мозък се иска за едно такова изпълнение, по време и на място от където хората отват на работа, децата на училище (наблизо има такова), а майките разхождат количките...

        Коментар


          #5
          Ха-ха,прочетете мнението на Пипи:http://bgtop.net/review.php/1094821891ПипиВодачът на голф Представете си скучна лекция в университета. Представете си потния лектор, който разгорещено обяснява еволюционната теория. Мислете за неговата уста - много се е разгорещил небрежно разпръсква слюнка в пространството около себе си. Засъхналата слюнка се събира в ъгълчето на устата му под формата на досадно, безмозъчно и тотално непотребно парченце слуз. Ето това е голфаджията. Той не спазва правилата за движение по пътищата - той е над тях... щото бърза. Всичко пречи на голфаджията, всички са му виновни - останалите шофьори - за това, че се осмеляват да карат пред него с разумна скорост; общината - за това, че не е направила специална голф-лента (задължително някъде в средата на насрещното платно); полицаите - че му спират кефа, като го карат да си ремонтира спирачките или да си завари гърнето. За голфаджията светофарите винаги са зелени (или поне така той си мисли), а газенето на пешеходци по тротоарите и в градинките е нещо като малък оргазъм. (09.05.2007, 84.1.243.--)
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            Да, днеска във Варна си беше гадно за каране. Особено с тея ремонти дето ги почнаха на новия (?!) пробив над АГ-то. За района около Метро направо не ми се говори. Абе, дали ще оправят пътя към Владиславово? Там над Кайсиева...УЖАСНО дупчесто е и нагънато. Тез газаджии дето изораха целия град цял живот кинта да не видят дано...
            Пунто SX 55 '95 Метан

            Коментар


              #7
              Candid написа:
              Абе, дали ще оправят пътя към Владиславово? Там над Кайсиева...УЖАСНО дупчесто е и нагънато.
              Верно там е отвратителен пътя.Дано да стигнат до там с ремонтите. Аз избягвам да минавам от там, че направо ми домилява за колата и ми идва да спра ,за да си почине
              Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
              Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
              Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
              BMW X3 3.0D Aut

              Коментар


                #8
                ....току що се прибрахме с жена ми от Метро.....е няма такива градски пътища...ужасно е, затворени улици, останалите разорани........извинявам се на всички варненци, но Варна е един от най-разбитите градове, които съм виждал............а да не говорим, че преди около месец асфалтираха наново доста сериозен участък от Мария Луиза, който не беше чак толкова зле..........аз лично нямам думи.....

                Коментар


                  #9
                  Nino написа:
                  Ха-ха,прочетете мнението на Пипи:http://bgtop.net/review.php/1094821891ПипиВодачът на голф Представете си скучна лекция в университета. Представете си потния лектор, който разгорещено обяснява еволюционната теория. Мислете за неговата уста - много се е разгорещил небрежно разпръсква слюнка в пространството около себе си. Засъхналата слюнка се събира в ъгълчето на устата му под формата на досадно, безмозъчно и тотално непотребно парченце слуз. Ето това е голфаджията. Той не спазва правилата за движение по пътищата - той е над тях... щото бърза. Всичко пречи на голфаджията, всички са му виновни - останалите шофьори - за това, че се осмеляват да карат пред него с разумна скорост; общината - за това, че не е направила специална голф-лента (задължително някъде в средата на насрещното платно); полицаите - че му спират кефа, като го карат да си ремонтира спирачките или да си завари гърнето. За голфаджията светофарите винаги са зелени (или поне така той си мисли), а газенето на пешеходци по тротоарите и в градинките е нещо като малък оргазъм. (09.05.2007, 84.1.243.--)
                  Евала на колежката, мнението кърти мивки На мен обаче ми прави впечатление че браво започна да измества голфа от позицията която си беше създал...
                  I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                  Коментар


                    #10
                    До изборите каквото поасфалтират - това ще е...имам предвид кметските. Аз сега очаквам кмета да понабере кинти от лятото данъците и есента ударно да почне да оправя наляво надясно каквото падне предизборно. После 2 години ще има пауза (освен ако не стане схемата "има едни пари за взе...ааа...усвояване.."). Незнам защо имам подозрението че над Техномаркета няма да се преасфалтира нацяло, а сега като си закопаха там каквото слагаха таз грозната кръпка ще си остане така. И има да се кандилкаме...Сливница и тя е криви дупки...Аз гледам по Владислав да се движа нагоре-надолу. А, много се смях на кръпките в началото на Аспаруховия мост. Абе, то преди по-равно беше с дупките като беше! А да не ви казвам какви кръпки удариха в Аспарухово...Има един канал шахта след първия легнал полицай там до ТКК-то къде си е направо 20 санта трап! Сопа трябва, сопа...
                    Пунто SX 55 '95 Метан

                    Коментар


                      #11
                      В Пловдив бе най жега от цялата страна сигурно е заради Панаира
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #12
                        Esper написа:
                        Евала на колежката, мнението кърти мивки На мен обаче ми прави впечатление че браво започна да измества голфа от позицията която си беше създал...
                        Тъкмо вчера и днес това си мислех! Много газарчЕта почнаха да ги карат...
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #13
                          kiro_of_the_day написа:
                          Esper написа:
                          Евала на колежката, мнението кърти мивки На мен обаче ми прави впечатление че браво започна да измества голфа от позицията която си беше създал...
                          Тъкмо вчера и днес това си мислех! Много газарчЕта почнаха да ги карат...
                          Вярно е май това.И аз съм имал няколко случки с момченца с Bravo.Все пак обаче процента сигурно е към 10 максимум, докато при голфаджийте е 99.
                          Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                          Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                          Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                          BMW X3 3.0D Aut

                          Коментар


                            #14
                            iee написа:
                            kiro_of_the_day написа:
                            Esper написа:
                            Евала на колежката, мнението кърти мивки На мен обаче ми прави впечатление че браво започна да измества голфа от позицията която си беше създал...
                            Тъкмо вчера и днес това си мислех! Много газарчЕта почнаха да ги карат...
                            Вярно е май това.И аз съм имал няколко случки с момченца с Bravo.Все пак обаче процента сигурно е към 10 максимум, докато при голфаджийте е 99.
                            ...точно днес....на връщане от Метро....Браво с гъзе с очила мина през тревата на мръсна газ от дясно, за да излезе първи......

                            Коментар


                              #15
                              По-спокойни ????? Във варна ??? Това не е истина ... аз два месеца бях в София и не чух един път да изскърцат гуми, а във Варна на всеки 10-20 секунди ... с няколко прекъсвания ... може да е от гадния асфалт, дето има супер малко сцепление... а с учебната кола като карах 2-3 щяха да се нацепят в мен докато си карам направо с 50 ! и ако това са ми спокойни шофьори В София карах една селика на автомивка и всички ми отстъпваха да мина (незнам дали защото малко момче караше супер яка селика сам в колата) но си беше факт ... и аз отсъпих 2-3 пъти път, въпреки че бях с предимство, но както и да е ... та във Варна според мен е по-зле, от колкото в София... И в Бургас е по-зле, но варналии бият в този рунд... ще видим след година-2 :D Софиянци - не се сърдете, но покарайте малко тук и съм сигурен, че ще се съгласите ... особено лятото ... п.п. Поправка... покарайте 1 ден ... ще е достатъчно ... особено в натоварените часове . В София за да си добър шофьор ти трябва само търпение в задръстванията (демек постоянно), а тук трябва да се оглеждаш първо за голфаджии (защото винаги са с предимство и все още незнаят от къде се пускат мигачите), после за кадетаджии и астраджии, накрая за заблудени пешеходци (40-50% от тукашните), после за мерцедеси и бмв-та и чак тогава можете да започнете да шофирате ... оо, пропуснах най-важното - нареждат се даже преди голфаджиите - жените шофьорки ... е тука такива ги имаме просто никъде по света ги няма

                              Коментар

                              Working...
                              X