Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Седморката на Блейк"...кой колега се интересуваше

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "Седморката на Блейк"...кой колега се интересуваше

    ....извинявам се, но след последният "рестарт на играта" ми липсват ЛС-тата с колегата, който желаеше филма....нямам нито адреса, нито си спомням ник-а...моля колегата да се свърже с мен чрез ЛС, защото диска е записан.

    #2
    Колега и аз искам

    Колега, ще съм ти много задължен ако успея и аз да се сдобия с такъв диск.Целия сериал ли имаш или само някои серии?
    Driving Marea Weekend 1.8 16 V on LPG

    Коментар


      #3
      ...имам цяло ДВД.....не знам колко точно са, но са много серии......който иска да ми пише, надявам се да не ме заринете с поръчки... ...за колегите от форума " винаги" ...не искам никакви пари и дискове......само ми пращайте координатите си на ЛС......

      Коментар


        #4
        Провери дали ги има още в арената (ако не там - в замундата виж), аз от там ги бях дърпал някъде около ноември, има цели сезони. Успех

        Коментар


          #5
          Аз бях, пуснах ти ЛС. Благодаря предварително .
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            snake виждам че си падаш по фантастиката,препоръчвам ти да гледаш "Изгубената стая",ако не си го гледал де.

            Коментар


              #7
              Е-еех, тоя филм ми навява такива спомени от преди хиляди години, когато бях малък и се въртеше по телевизията. Ходихме след това навън с другите лапетии и се стреляхме с лазери, направени от молив и телефонен кабел, от тея старите телефони с шайба! Ех, луда работа!! Започвам да го свалям веднага, има го в Замунда! Сори за офтопика, ама се разчуствах

              Коментар


                #8
                peho написа:
                snake виждам че си падаш по фантастиката,препоръчвам ти да гледаш "Изгубената стая",ако не си го гледал де.
                Пепел е филма!Аз съм голямфен и на LOST!
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #9
                  Yavor написа:
                  .......Аз съм голям фен и на LOST!
                  .....страшен филм.....само като си спомня ако щете дори и кадъра с работещият вече паднал двигател в най-първата серия.....уауууууу

                  Коментар


                    #10
                    Предварително се извинявам за наспамването на темата!Но реших да не пускам нова.Тук става дума за един от старите сериали, с които като дете съм израснал и аз!Но освен Седморката на Блейк имаше още няколко сериала от нашето детство които бяха прекрасни и сме ги гледали с удоволствие и с ококорени детски очички. Зарязвахме игрите и заставахме пред телевизорите :D Сериалите, за които аз се сещам са:Синьо лятоНеочаквана ваканцияЛетящият ЧесмирГосподин ТауРицарят на бялата дамаВойната на таралежитеВаско да Гама от село РупчаСамо за тези се сещам сега, но има и още

                    Коментар

                    Working...
                    X