Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    pugsy написа:
    Grisha написа:
    .........
    не се излагай с това бяло ....да не вземете някой евтинджос и да пищите и да го правите после и да стъпи на същата цифра
    То покрай тея мита много паднаха колите еми то никога не е гаранция на какво ще попаднеш - може да е за 3хил ,а може и за много повече някой таралясник 1.6 мотора е рядко срещан То по логиката Пунто ГТ щом е 94г значи трябва да се намира за 3500 а ги продават по 4500-5500 В Плевен има добри автокъщи .Познати са си вземали коли от там и не съжаляват Мисля че се казваше обаче автокъща "Боби"
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      #17
      pugsy написа:
      Grisha написа:
      .........
      не се излагай с това бяло
      Нещо те не разбрах,твърдиш че бялото е хубав цвят ли
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #18
        Grisha написа:
        pugsy написа:
        Grisha написа:
        .........
        не се излагай с това бяло
        Нещо те не разбрах,твърдиш че бялото е хубав цвят ли
        да ,и не може защото е бяло цената да му падне с 1000лв :D

        Коментар


          #19
          pugsy написа:
          Grisha написа:
          pugsy написа:
          Grisha написа:
          .........
          не се излагай с това бяло
          Нещо те не разбрах,твърдиш че бялото е хубав цвят ли
          да ,и не може защото е бяло цената да му падне с 1000лв :D
          Не съм казал 1000,а 200-300,белите коли са по малко търсени от останалите
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #20
            Grisha написа:
            pugsy написа:
            Grisha написа:
            pugsy написа:
            Grisha написа:
            .........
            не се излагай с това бяло
            Нещо те не разбрах,твърдиш че бялото е хубав цвят ли
            да ,и не може защото е бяло цената да му падне с 1000лв :D
            Не съм казал 1000,а 200-300,белите коли са по малко търсени от останалите
            как го реши,че са по малко търсени,като отидеш да гледаш кола и ти харес(като кола)и е бяла няма да я вземеш -стига ваааа

            Коментар


              #21
              почти собственик на пунтото :Mindzu ето ме и мен във форума, при това със съответната кола, не с корсичка нали :D Относно споровете, момчета, маи вече няма смисъл , благодаря за мненията все пак.Количката е в перфектно състояние, изключително добре поддържана и с достатъчно екстри - мисля че си струва парите.Като я подкарам може да ви пусна снимки да се порадвате.P.S. Онова за "джигитката" ......хм, ако видите братчедката на MINDZU зад волана внимаваите ! :D :D (нейна снимка обаче няма да пусна )

              Коментар


                #22
                firehart написа:
                P.S. Онова за "джигитката" ......хм, ако видите братчедката на MINDZU зад волана внимаваите ! :D :D (нейна снимка обаче няма да пусна )
                Ще се пазим няма страшно - само предупреждавай кога ще гостуваш на MINDZU във ВТ че да внимаваме. А колкото до снимката не бери грижа - ще вземем от братчедката
                Punto SX 1.1 55

                Коментар


                  #23
                  Ще се обадя, то нали се черпело за такава работа

                  Коментар


                    #24
                    firehart написа:
                    Ще се обадя, то нали се черпело за такава работа
                    Абе и аз така съм чувал ама братчедката като взе корсата не разбрахме нещо.
                    Punto SX 1.1 55

                    Коментар


                      #25
                      Punto SX написа:
                      firehart написа:
                      Ще се обадя, то нали се черпело за такава работа
                      Абе и аз така съм чувал ама братчедката като взе корсата не разбрахме нещо.
                      Така ли се прави. Аз като братчедка да разбирам от форума. Е да ви е честита, тогава.Пък като се видим ще си поговорим на 6 очи. А с тебе колега Punto SX ще се видим скоро.... Аз също благодаря на всички за мненията и смятам, че вече можем да затворим темата.

                      Коментар


                        #26
                        добре е добре е :D Спортинга е с такъв двг и съм доволен от вървежа...ама разхода му не е студентски
                        Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                        Коментар

                        Working...
                        X