Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ударено Пунто в Люлин.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ударено Пунто в Люлин.

    Колеги, вече втори месец тук зад един блок в Люлин седи едно ударено пунто. Номера му е СА 6489 ВМ. Някой има ли идея на кой може да е това пунто. Ударено е на 3 места. Много е за правене. Смисъл .. скъпо ще е да се прави. Та мисълта ми е ако някой знае на кой е това пунто или дори ако собственика чете, да видим да го вземеме с останалите колеги от форума за части.

    #2
    егати чакалите
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #3
      tomazo написа:
      егати чакалите
      Направо лешояди

      Коментар


        #4
        Човека може да няма пари да го ремонтира веднага (познато ми е до болка...)

        Коментар


          #5
          Колеги, няма нищо чакалско. Пунтото е изтрескано на 3 места, стои 2 ако не и 3 месеца на паркинг, не се е вясвал никога никой покрай това пунто и на всичкото отгоре стои отключено !!! Ако имаше идеи да го прави смятам поне щеше да го заключи да не го изкраднат отвътре.

          Коментар


            #6
            кастфона му дали седи още Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 ....трябва ми и поставка за поленовия филтър... Yellow_Flash_Colorz_PDT_01 Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #7
              The_Wicker_Man написа:
              Колеги, няма нищо чакалско. Пунтото е изтрескано на 3 места, стои 2 ако не и 3 месеца на паркинг, не се е вясвал никога никой покрай това пунто и на всичкото отгоре стои отключено !!! Ако имаше идеи да го прави смятам поне щеше да го заключи да не го изкраднат отвътре.
              Ама ти сериозно си му вдигнал мерника, след като си го проверил дали е отключено..... Шегичка!
              Настоящата - Ford Focus ST
              Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
              Франкенщайн - R.I.P.
              Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

              Коментар


                #8
                Абе мерника съм му вдигнал, ама не си падам джамбазин. Иначе дори не е и застраховано !!! Като го оглеждах колко е здраво ги забелязах тези "детайли".

                Коментар


                  #9
                  Аре, и на мене ми трябват дреболии за Пунто по купето, участвам...
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #10
                    Айде и за да се намеса у лешоядската тема ама по друг повод. Гледам от 3 месеца едно Ритмо през един блок от нас. Вече му счупиха задния джам. Май имаше некви жълти номера или са ги върнали не знам. Май е бензин 60 коня. Та ме гложди от няколко дена да пусна тема ако на някой му трябва за части да му прасна неква обява или де да знам кво /не знам на кой е/.
                    Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                    Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                    Совалката средно на LPG
                    Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                    Коментар


                      #11
                      Абе аз через едни познати направих справка и видях на кой е, само ще видя кога съм свободен да отскокна до въпросното момче да го питам как стоят нещата.

                      Коментар


                        #12
                        зарязана кола

                        ако става въпрос то и до Те Маркет бившия кореком има едно Уно зарязано ударено отдзат а за Пунтото и на менми трябва сеник за водача и еда капачка от дясната врата на дръшката не се среща много строшени коли от Пунтовците или ако има ги продават доста скъпо
                        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                        Коментар


                          #13
                          Re: зарязана кола

                          kluchar написа:
                          ако става въпрос то и до Те Маркет бившия кореком има едно Уно зарязано ударено отдзат а за Пунтото и на менми трябва сеник за водача и еда капачка от дясната врата на дръшката не се среща много строшени коли от Пунтовците или ако има ги продават доста скъпо
                          Ааааа, ключар, и двата сенника са за мене че на Пунтака ми падат и съм ги махнал....Пръв си казах... Първа жичка за водичка...А и ръчката за отваряне не багажника от вътр ми требе, и пластмасата над задния номер ми е спукана и искам да я сменям...ПУ за мене!
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #14
                            Да не би да е на някой от дебеловратите че после не ви виждам Да стои отключено значи работата не е чиста.
                            Фиат Панда 1.2 2006година
                            Синджира си идва ,а козата я няма...

                            Коментар

                            Working...
                            X