Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Утрешен вестник :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Утрешен вестник :)

    На никой не му е приятно труда му да отиде на вятъра ..., или както стана в нашия форум, да го хакнат, да ни изчезнат мненията и да се върнем с 1 месец назад. Като програмист преди години ми се случи да си загубя едноседмичния труд (вместо да архивирам, върнах като текущо старото състояние) и знам за какво става дума.Друг е въпроса кой го е извършил, не би ли могло да се прави ако не автоматичен backup, поне "ръчен" - да кажем 1 път седмично и т.н., но това е друга тема ...Мисълта ми е следната: Влизайки във възстановения с 1 месец назад форум, като "нови" ми се появавят теми, които съм прочел доста отдавна и естествено знам какво пише в "новите" теми. Имам чувството, че съм във филма "Утрешен вестник", че участвам в deja vue. Все неща, които си мечтая да ми се случат ( например да ми попадне вестник с числата от тото-то от следващия тираж )Тъй като съм голям фен на фантастиката, реших да го споделя с вас, нека погледнем на случилото се и от една друга, развлекателна гледна точка
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    колегата май се чуди как да навакса изгубените постове :P междо другото имаше такова сериалче което беше доста добро Поне сега знем решението на проблемите ) или поне какво ще ни посъветват колегите в старите теми ))
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    Коментар


      #3
      Anaboliy написа:
      колегата май се чуди как да навакса изгубените постове :P междо другото имаше такова сериалче което беше доста добро Поне сега знем решението на проблемите ) или поне какво ще ни посъветват колегите в старите теми ))
      лелеее сериала беше дъ бест
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        трябва да се поровим в нета все някадде трябва да го има
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар


          #5
          Имаше един виц....Говорят си двама овчари"Абе вечер чувам нещо ходи около стадото, вълк ли е, мечка ли е...""И ти кфо?""Е, аз кфо...save save save...."Backup му е майката
          Пунто SX 55 '95 Метан

          Коментар


            #6
            Мененията не са чак от преди 1 месец, а от преди около 20 дена (9 април). Както и да е ... автоматичен backup вече се прави всеки ден. Проблема с backup-а беше, че не се организирахме и не го направихме щото всеки се занимаваше с нещо друго я по сървър, я по форум. А и остават малко дни до пускането на новия форум и скин и се бяхме концентрирали единствено върху него. То тая щайга в момента как върви направо не ми е ясно. Кода е толкова бъгав, че си нямате й представа за какво иде реч. Бай Митьо си е правил какви ли не експерименти щото толкова му е разбирала главата ...

            Коментар


              #7
              Предполагам на invision стъпвате, щото по-добро в момента няма
              no pain no pain

              Коментар


                #8
                AlBundy написа:
                Предполагам на invision стъпвате, щото по-добро в момента няма
                Не, пак е phpbb, но последна версия. Ако минем към Invision след ковертирането ще изгубим цялото инфо, което е слагано допълнително - гараж, прикачени файлове и т.н. и затова не е добър вариант Invision.То ако става дума версия 3 на phpbb е най-добрия вариант, но е все още бета и не се препоръчва за сериозни форуми ...

                Коментар

                Working...
                X