Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-голямата идиотщина, която съм правил....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Абе хубаво е в такива моменти да не си сам, и на мен са се случвалитакива идиотски преживявания. 1995 март се събираме набора от казармата по-случай 1 година от уволнението в Долно Камарци.Към 0:30 си тръгвам с още 4-ма човека (по един от София, Плевен и Реселец)Стигаме София и тоя от Плевен дето беше, вика, абе дай да ти дам някой лев да мезакараш, къде ще хващам влак и аз викам, давай. Тръгваме и както времето беше перфектно изведнъжпочва да вали сняг, ама на огромни снежинки и яка мъгла. Бях с едно Типо тогава и газ....130-140 при положение, че не се вижда абсолютно нищо, пък и имах книжка от 2 години само.Това как да е, отиваме вече към това село Реселец и айде в една локва, като се намокри делкото,подсушавай... Продължаваме, газ... айде в една дупка, гумата здрава, ама джантата се изкривила и изпуснала въздуха. Отварям багажника - няма ключ за болтовете. Междуселски път в 3 през нощта, няма кьорав човек а и кой ти спира. Спря едно москве и тръгваме към него, оня като се заключи вътре, не излиза.Викаме му, дай ключ, оня газ и отпраши. Накрая сложихме резервната гума на пътя та най-накрая някакъвспря ще не ще. Хубаво де, ама няма крик, както и да е, трима вдигат колата, аз слагам гумата, оправихме се.Закарах ги хората и се връщам с този от София и след тунелите на Ботевград задръстване. Магистралата се заледила, разни тирове препречили пътя, едвам минахме с много зор (пича слиза да ме бута на няколко местаи се качваше в движение) А аз всъщност бързам, защото в 8 сутринта пък трябваше да карам приятелкойто влизаше в казармата до Пловдив. Е, накрая всичко свърши благополучно, ама е важно да има кой дати помогне в разни такива случаи.
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    Коментар

    Working...
    X