Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

MPV

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    MPV

    Имат ли другите призводители на автомобили отговор на моделите Мултипла на ФИАТ?Като нова и стара кола Мултипла не прави впечатление на особено скъп семеен автомобил, 6-местен при това...Чудя се за подобни модели на други марки, но се сещам... Т.е. сещам се за най-разлини модели, но те май не са 6-местни.Е?

    #2
    Мултипла не беше ли с много странен дизайн?
    Fiat Bravo 1.8 GT

    Коментар


      #3
      Стария модел 1999-2003 - да, с доста странен дизайн. Не съм сигурен за годините на производство.Но новия модел е със съвсем нормален външен вид, запазвайки мултифункционалността и 6-те места.

      Коментар


        #4
        Видяхте ли класацията, в която е на първо място като най-грозен автомобил, а по-нататък има и антики като Шкода 120 L, но липсват Голф 2 и Кадет?
        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

        Коментар


          #5
          MPV e новото найменование на Minivan.Тук накрая има списък с доста mpv-та!
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #6
            Във википедията видях само 3 модела 6-местни миниванове. Фиат Мултипла, Хонда ФР-В и Мерцедес Р-клас. :D

            Коментар


              #7
              sugarboy написа:
              Видяхте ли класацията, в която е на първо място като най-грозен автомобил, а по-нататък има и антики като Шкода 120 L, но липсват Голф 2 и Кадет?
              за мен класацията за грозна/хубава кола е като класациите за мис - почти никога не отговарят на вкусовете ми. например, за мен шкодата не е грозна - дори от бившите соц возила ме кефеше най-много. също и "капката" - на времето беше със доста авангарде дизайн в сравнение с другите коли.колкото до мултиплата, за мен това е страшно практичен и удобен автомобил - и двете поколения. за дизайн няма да говориме, защото там нещата са страшно субективни...
              "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
              (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

              Коментар


                #8
                charlie написа:
                колкото до мултиплата, за мен това е страшно практичен и удобен автомобил - и двете поколения. за дизайн няма да говориме, защото там нещата са страшно субективни...
                За сега това е варианта - старата Мултипла (едва ли ще има пари за новата), а друг подобен автомобил, 6-местен е Хондата, но той е доста по-скъп и като нов и като стар от ФИАТ-овете.

                Коментар


                  #9
                  sugarboy написа:
                  Видяхте ли класацията, в която е на първо място като най-грозен автомобил, а по-нататък има и антики като Шкода 120 L, но липсват Голф 2 и Кадет?
                  честно да ти кажа споделям че си го заслужи тва първо място тва за мен е просто отвратителен външен вид...само като погледнеш други модели на Фиат ще решиш, че италианеца, който е правил дизайна е бил пиян, друсан, с вързани ръце и очи и тн.
                  Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                  Коментар

                  Working...
                  X