Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво или Алфа 145

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво или Алфа 145

    Здравейте колеги от скоро съм във вашия форум и много ми харесва! Предстои ми закупуване на кола, и съм се спрял на нещо италианско, и мисля че не съм сгрешил нали? Искам да ме посъветвате какво да избера, най вече се колебая между фиат браво и алфа 145! Посъветвайте ме и за двигател, смятам че за алфата е по добре да е TS...Пишете...
    Grande Punto 1.3MJet 90HP

    #2
    ...

    Коментар


      #3
      Колегата Blagun кара и браво и алфа 145 нека той ти каже
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        Ами ще бъда доволен ако бъде така добър да каже
        Grande Punto 1.3MJet 90HP

        Коментар


          #5
          Еми колега какво да ти кажа аз имам Браво 1.6 16В и Алфа 145 Боксер ....и двете коли са хубави.... Мога да ти говоря от опит за цените на резервните частиОкачването им е едно и същоСпирачната система: дискове, накладки същитеСвещите същите, освен ако не е Туин спарк - там умножи по 2, заради бройката (по 2 на цилиндър)Съединителят и той е на същите париСмяна на ремъци и ролки - при Бравото най-евтини, Алфа Боксер след това и Алфа туин спарк - най-скъпоАз бих избрал Бравото П.С. ако и ти решиш така и си се нацелил към 1.6 16В аз продавам моето изгодно и спешно
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар

          Working...
          X