Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

В кой град има най-голямо разнооразие на Брави

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    В кой град има най-голямо разнооразие на Брави

    Интересува ме колеги в кой/кои град/ве има най-много читави брави на прилични цени където вие сте си ги купували,защото не всички са внос нали? Просто искам да споделите своите впечатления къде положителни къде отрицателни.Благодаря Предварително за мненията ви найстина се нуждая от точна информация.Още веднъж Благодаря предварително.

    #2
    Миналата седмица ходих до Благоевград, а днес до Рилския манастир. Бизнеса в тоя край процъвтява Преди Дупница автокъщите пращяха от коли. Мернах и доста фиати ...Добре е да се разходиш до там и да разгледаш ...

    Коментар


      #3
      Така е, в Дупница е пълно с коли, ама колко от тях са читави, това е вече друг въпрос

      Коментар


        #4
        ilkor написа:
        Миналата седмица ходих до Благоевград, а днес до Рилския манастир. Бизнеса в тоя край процъвтява Преди Дупница автокъщите пращяха от коли. Мернах и доста фиати ...Добре е да се разходиш до там и да разгледаш ...
        ....абсолютно подкрепям...и аз скоро минавах от там и ми направи точно същото впечатление..........наистина "пръщи" от коли

        Коментар


          #5
          Аз пък търсейки моята Брава не открих нищо свястно в Дупница. Не съм сигурен дали си струва обикалянето. В крайна сметка я купих от Горубляне след двумесечно следене дали ще се появи нещо читаво.
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Като ходих да си търся Брава в Дупница през ноември 2005, никак не бях доволен - скъпо и само боклуци. Всички ми приказваха отиди в Дупница и ще се върнеш с кола - да ама, не.Тогава карах една Мареа 1,9 ТД - хич не вървеше, а отвън и вътре беше супер. И колко други Брави ми бутаха, ама все не ми харесваха.Това за градовете не го вярвам. Просто трябва да се обикаля и да се гледа, за да дойде момента, в който ще ти хареса все една от всички. Това е като гаджетата - ходиш кефиш се, но накрая една си избираш и се жениш за нея :D

            Коментар


              #7
              Според слуховете от там пазаруват и доста от горублянските търговци.Там за пръв път видях в автокъща паркирани автовози с коли - сигурно няма къде да ти разтоварят или се продават "на едро" заедно с транспорт И всичко е късмет ...

              Коментар


                #8
                от дупница кола, не, благодаря то си е главно на късмет, но там си е гадна работа, аз поне не попаднах на читава
                A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                e30 forever!

                Коментар


                  #9
                  Благодаря колеги за отговорите за Дупница и аз бях чул,че има много и са по евтини от горубляне.Поне Успокояващото е,че ще бъда с човек разбиращ от това но съм нетърпелив да я имам тази красавица ако някой се сети за още някое място моля нека сподели.Благодарско Предварително Още веднъж.П.с. Честит празник на всички именнички/ци бъдете радостни и щасливи

                  Коментар


                    #10
                    Ммм незнам в кои град има най - много, но знам в кои град има най - малко! По автокъщите в СТЗ нямаше нито една Брава или Браво когато си търсих!....
                    Lancia Lybra 2,4JTD '03
                    Фиат Браво 1.9TD75 '97
                    Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
                    Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

                    Коментар


                      #11
                      и в крайна сметка колега от къде я взе

                      Коментар


                        #12
                        От Гоце Делчев!
                        Lancia Lybra 2,4JTD '03
                        Фиат Браво 1.9TD75 '97
                        Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
                        Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

                        Коментар


                          #13
                          в момента гледам едно браво 1.3 има ли такава модификация или е просто надпис и сполучливо ли е на кой двигател е заместник

                          Коментар


                            #14
                            ОТ ДУПНИЦА НИКОЙ И НИКОГА ДА НЕ СЕ Е ЛЪГАЛ ДА СИ КУПУВА КОЛА!Това са най-големите бараки в цялата история на автомобилопродаването ... Понякога като се чудя с какво да си губя времето обикалям по автокъщите в региона, та се отбивам и до там. Еми по-големи боклуци няма никъде. Там, ако се намери една кола, която не е удряна аз ще се застрелям ...В Благоевград автокъщите са около 10 ... или поне в толкова съм гледал коли досега и наистина има 1-2 къщи, които докарват хубави коли. От едната от тях си взех мойта след шест месечно обикаляне ...

                            Коментар


                              #15
                              колега нещо телефон,адрес да ми дадеш на тази от която си си взел твоята

                              Коментар

                              Working...
                              X