Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Блъснат кон...!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Блъснат кон...!!!

    ....днес пътувах от София за Варна и видях супер странно ПТП....Опел Омега беше блъснал....КОН... ......нямаше видими щети по колата, всъщност не съм сигурен дали опела го е блъснал....възможно пък и да е собственик на конете...незнам.....знам само че видях мъртъв кон в дясно от платното и около пет-шест такива, стоейки на поляната до пътя...........е такова нещо нито съм чувал, нито съм виждал....не се сетих да направя една снимка с телефона и да я кача в "Хрониките..."..........внимавайте с домашните животни, колеги...

    #2
    един приятел така си смля колата (епика на няма и 400км),изкача му кон на пътя и незнам как но цялата му лява част беше смачкана и прозорците изпочупени,на коня НИЩО,това става на ботевград на летището

    Коментар


      #3
      един от моя клас преди 2-3 дни и той така намля колата изкочил му елен на пътя в селото така,че внимавайте

      Коментар


        #4
        И аз блъснах кон преди 3 години. Още бях със старата си кола (опел). Усещането не беше никак приятно. Поне месец след това ми се присънваше конската глава на прозореца, а да не говорим за това, че улиците ми се струваха тесни и ми се струваше, че хората от тротоарите всеки момент ще се стоварят върху колата. За щастие нямаше пострадали с изключение на опела. Най-големия майтап в ситуацията беше, че в суматохата докато се разправях с КАТ и мъртвопияния "водач" на каруцата, цигани се опитаха да откраднат въпросния кон, който кротко си пасеше на 10-ина метра от нас .
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          Аз преди 2-3 месеца се разминах на косъм с кон, дето беше в моето платно. Съвсем неочаквано излизайки от лек ляв завой с близо 120-130 км/ч в 9 вечерта (тъмно и спокойно каране) в моята лента се оказа кон, а отстрани на пътя имаше доста други. То бива паша, ама в 21 Добре че колата се справи стабилно с рязкото преминаване в насрещното и останахме само с уплах. Иначе племеника беше до мен и не ми се мисли какво можеше да стане ако се беше стоварила тази маса от поне 300 кила на дясната колонка (защото съм виждал коли след удар с такива големи животни). Така че случката не е до внимаване, а си е чист късмет.

          Коментар


            #6
            snake написа:
            И аз блъснах кон преди 3 години. Още бях със старата си кола (опел). Усещането не беше никак приятно. Поне месец след това ми се присънваше конската глава на прозореца, а да не говорим за това, че улиците ми се струваха тесни и ми се струваше, че хората от тротоарите всеки момент ще се стоварят върху колата. За щастие нямаше пострадали с изключение на опела. Най-големия майтап в ситуацията беше, че в суматохата докато се разправях с КАТ и мъртвопияния "водач" на каруцата, цигани се опитаха да откраднат въпросния кон, който кротко си пасеше на 10-ина метра от нас .
            Ти ме уби Yellow_Flash_Colorz_PDT_03А коня е горе-долу 600 кила.Виждал съм удар между крава и лада 1500. Странично за кравата, челно за ладата. Ладата беше смачкана до предните седалки, шофьора в болница с опасност за живота.
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              Преди 2 години брат ми блъсна кон с каруца и 10-на роми на нея. Настигнал каруцата, тръгнал да я изпреварва,коня се изплашил нещо и бягайки му пресича пътя.Незная какво спиране е било,каза че е карал с не повече от 60, а беше с камионче тогава, не с кола,та беше спрял в отсрещната канавка понеже се е опитвал да не ги удари или поне не и каруцата. Ударил е коня, но слава богу на хората в каруцата им нямаше нищо и се тюхкали как коня все така правел, ама този път едва не ги убил. Не го пожелавам на никого.
              Punto 1.2/75

              Коментар


                #8
                Като дете, баща ми направи такава катастрофа с вече умрял кон на АМ Хемус. Семейната жигула беше доволно помляна.Страно беше наличието на умрял кон в лявата лента на магистралата - тогава стигаща само до Жерково... Колата не можа да се прибере на собствен ход, наложи се дърпане...
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                http://forum.fiat-bg.org

                Коментар


                  #9
                  Много конеубийци във форума бе...Да не повярваш направо!Аз повече от куче не съм убивал, и то защото ми изкочи от храст край пътя.

                  Коментар


                    #10
                    Пък се и хвалите ... Куче, кон, все животинче. Аз и жабка да видя намалям да не я сгазя. Не съм застрахована естествено, но пази боже.
                    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                    Коментар


                      #11
                      В квартала един кон се беше блъснал в една кола. Мангустата шЕфьор на каруцата пиян като талпа не видял колата отпред, че спряла и боц в колата /комби/ . Счупен заден прозорец, стопове и леко крив капак. На кончето май му беше разбита леко муцуната, `щото имаше кръв по асфалта ама коня и каруцата ги нямаше - майка ми видяла как е станало. Аз пък видях един кон май беше се гътнал сам /беше много мършав/, `щото 5 мангала се опитваха да го вдигнат, а каруцата беше зад него. Снимах ама снимката беше доста зле.... Абе мангалска работа
                      Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                      Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                      Совалката средно на LPG
                      Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                      Коментар


                        #12
                        Ето нагледно какво става когато срещнеш кон челно

                        Коментар


                          #13
                          Щото миналата година ви предупреждавах да внимавате.....ето по ирония на съдбата на няколко километри преди въпросният участък, какво ми се случи на мен...:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=35711

                          Коментар


                            #14
                            Абе наясно ли сте колко кюфтета остава така... на пътя, а...

                            Коментар


                              #15
                              Преди няколко месеца и аз видях такава катастрофа По патя за Банкя един кон беше изкочил пред една кола, незнам за колата, но коня беше доста премазан и имаше доста кръв по патя. И това беше към 1-2 през ноща! Направо ми си подкосиха краката
                              НАМАЛЕТЕ СКОРОСТТА - СПАСЕТЕ ЖИВОТ!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X