Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От 1 април затварят "Хаинбоаз"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    От 1 април затварят "Хаинбоаз"

    Проходът на републиката се затваря за движение от 1 април до средата на ноември т.г. Автомобилният трафик се спира, защото започва ремонт на пътния участък от Килифарево до Предела.

    #2
    И ние търновци през кои проход ще минаваме за южното черноморие...Вратник ако не се лъжа така му беше името..но и ако не се лъжа той също е затворен...Друг вариант е прохода през Омуртаг...Поздрави, Боби

    Коментар


      #3
      нямам думи То тоя проход постоянно се го затварят за нещо Още когато затвориха южната част трябваше и наща част да се направи ама не Нямало било финанси
      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

      Коментар


        #4
        Газ през Шипка и готово .Другият вариант е изобщо да не ходиш по южното черноморие :D
        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
        BMW X3 3.0D Aut

        Коментар


          #5
          я

          добре как така проектът е 24 месеца а ще го отворят през ноември тази година?И още едно въпросче хората който живеят в селцата по прохода какще си ходят като е затворе?Тях ще ги пускат това значи ли че и ако аз като се пребирам от Свищов мога да си мина през него?
          FIAT - TIPO 2.0i.е

          Коментар


            #6
            Б*ш ли му м****а от къде трябва да минават..нема да излизат от тях 2-3 години..ще ги заредят с провизии :D . iee за да се минава през Шипка се връщаш много назад. Търновци ще минаваме 2007/8 през Вратник...

            Коментар


              #7
              Отново започва ужаса по прохода"Шипка".
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                През Вратник е голям тенхалък, понеже има един участък, който е тесничък за камиони и те не пътуват през този проход, оттам винаги се пътува много спокойно, а и гледките са живописни.
                Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                Коментар


                  #9
                  Tornado мисля, че ти всяка седмица по 1-2 пъти ти се налагаше да ползваш прохода Хаинбоаза ... ще ти се отели вола за 2 години през тая Шипка. А да знаеш дали Вратник е проходим?

                  Коментар


                    #10
                    sugarboy написа:
                    През Вратник е голям тенхалък, понеже има един участък, който е тесничък за камиони и те не пътуват през този проход, оттам винаги се пътува много спокойно, а и гледките са живописни.
                    Ти докато гледаш живописните гледки може и да излетиш от тясното шосе..

                    Коментар


                      #11
                      coolboby написа:
                      Tornado мисля, че ти всяка седмица по 1-2 пъти ти се налагаше да ползваш прохода Хаинбоаза ... ще ти се отели вола за 2 години през тая Шипка. А да знаеш дали Вратник е проходим?
                      Не е вярно аз по начало Хаинбоаз си го мразя малко,предпочитам си прохода Шипка разбира се сега ще по страшно с тези чудовища по 40-50 тона.
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #12
                        Е, то е тясно, ама Газ-ка и кола могат да се разминат, а по-големи камиони оттам не минават, мини веднъж и ще ти хареса. Ама не казвай на никого, че да не стане и оттам натоварено
                        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                        Коментар


                          #13
                          sugarboy написа:
                          Е, то е тясно, ама Газ-ка и кола могат да се разминат, а по-големи камиони оттам не минават, мини веднъж и ще ти хареса. Ама не казвай на никого, че да не стане и оттам натоварено
                          Обещавам няма да казвам на никого :D :D ..аз от там съм минавал преди 2-3 години..спомням си, че беше много тясно и не ми беше комфортно..

                          Коментар


                            #14
                            Той този проход как да е, ама винаги ми е много чудно в прогнозите за времето като споменават прохода Твърдица - Елена - то там път просто няма - веднъж съм се лъгал да мина оттам - срещнах една Газ-ка и джип Уаз, хората в които ме изгледаха доста учудено. 23 километра ги пътувах час и половина и веднъж спирах, щото колата прегря. :D
                            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                            Коментар


                              #15
                              Re: я

                              soulkeeper написа:
                              добре как така проектът е 24 месеца а ще го отворят през ноември тази година?
                              Ми те ще напраят както с другата част май ...Пускаха за по няко месец и то тея 24м ще се превърнат не в 2 а в 3 години Пък и каква е тая гаранция една година Това значи ,че една год. след като го направят ,ще почнат наново кърпене ли
                              Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                              Коментар

                              Working...
                              X