Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Е вече не знам какво да си мисля

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    32 джипа * $250000 = $8млн.Според мен за тези пари спокойно можеше да се купят 32 доста "по-проходими" хеликоптера! А и подръжката им подозирам, че ще е на същата цена като тези поршета...
    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
    --- в сърцето завинаги... ---
    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

    Коментар


      #17
      А дали на някой не му станаха много грешките вече ............... И му е време да си ходи........Гайдарски само мечтаел за
      Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
      Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
      Совалката средно на LPG
      Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

      Коментар


        #18
        Ако наистина искаха високопроходими автомобили - УАЗ-ките вършат чудесна работа и са супер здрави, минават навсякъде:През реки: http://www.vbox7.com/play:b0611d5cИ на други недостъпни места... http://www.vbox7.com/play:52c77c23На цената на един Кайен щяха да вземат един паркинг с УАЗ-ки... Вярно имат голям разход, но едва ли ще е повече от на Поршетата, а за поддръжката мисля, че няма нужда да сравняваме

        Коментар


          #19
          [quote:9f68efc466="Fiat 127"]А дали на някой не му станаха много грешките вече ............... И му е време да си ходи........Гайдарски само мечтаел за

          Коментар


            #20
            Не бре. Не беше така. Ами в едно село се събрали щото само в кръчмата имало телевизор, и прочели че в 20:00 ч щели да дават "Шведски сексуален филм - Баба Дала На Войник", и зачакали, а то кво се оказало.Не бил Шведски ами Съветски, не бил сексуален ами социален и не било Баба Дала На Войник ами Балада за войника :P :D

            Коментар


              #21
              The_Wicker_Man написа:
              Не бре. Не беше така. Ами в едно село се събрали щото само в кръчмата имало телевизор, и прочели че в 20:00 ч щели да дават "Шведски сексуален филм - Баба Дала На Войник", и зачакали, а то кво се оказало.Не бил Шведски ами Съветски, не бил сексуален ами социален и не било Баба Дала На Войник ами Балада за войника :P :D
              и така става

              Коментар

              Working...
              X