Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Hotmail и Кирилица?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Hotmail и Кирилица?

    Колеги искам да ви питам пощата ми е в hotmail и не мога да чета писма на кирилица има ли начин (добавка) да го "науча" да ги чете Благодаря предварително за отговорите.

    #2
    Има, нарича се Encoding -> Cyrillic -> Windows-1251 в повечето случаи е това, но не във всички де.
    Lancia Dedra, 1.6 LS, 90 hp, 159B9000, GM MPi, '95
    Lancia Kappa, 2.0, 20V, 145 hp, 838A1000, Bosch Motronic 2.10.3, '95

    Коментар


      #3
      Благодаря за отговора проверих отново в контрол панел на windows и видях,че съм задал всичко (ако става дума за вградените тулове в Хп) или това,което казва е някаква добавка извинявам се,че толкова много питам,но ми е досадно да не мога да си чета пощата на кирилица .Благодаря ти предварително колега за помоща.

      Коментар


        #4
        В самия прозорец на Internet Explorer като четеш писмо на кирилица отиди на View -> Encoding и си избери това което колегата е посочил. Ако си с друг браузър... пак така, само че може да е в друго меню
        ПРЕЕ*АН с Фиат!
        И за това с по-хубав Сутиен :P

        Коментар


          #5
          Благодарско с мозила фаър фокс съм видях менюто и е отметнато точно на Cyrillic 1251 по дифолт,има още един вид за четене на кирилица ще пробвам и него.Благодарско Колеги имате по една от мен

          Коментар


            #6
            Не става колеги няма ли някой друг начин,че е нетърпимо така като не мога да си чета писмата изпратени ми на кирилица ако някой ми помогне има от мен

            Коментар


              #7
              Windows-а кирилизиран ли ти е ? Ако си с ХР в Контрол панел - Regional and language options в първия панел и на двете места да е Български, на третия също!Ако трябва пробвай и с друг браузър!
              ПРЕЕ*АН с Фиат!
              И за това с по-хубав Сутиен :P

              Коментар


                #8
                настройките съм си ги направил още като съм си слагал Хп-то ще пробвам и с друг браузър благодарско за съвета

                Коментар

                Working...
                X