Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

НОВ СТИКЕР - ВСИЧКИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    НОВ СТИКЕР - ВСИЧКИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ

    колеги ето ги всички предложения за нов стикер като предложение 19 колегата предлага да е с безцветна основа.Има такива който са още с "com" на края, но това е защото съм свалял от форума.Съжалявм за преложение 17 беше във някакъв друг формат.Та това е колеги да гласуваме ! П.С. съжалявам че се повтаря темата но др. не е пълна
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #3
    Гласувах за номер 15 Мисля, че като се изпипа, с оригиналния шрифт на марката ще бъде супер - кратко, четливо, актуално, модерно

    Коментар


      #4
      Само да добавя, че мойте предложения 11 и 15 също са замислени да са с безцветна основа. Може би на 11 ще трябва да му се смени цвета, ако се слага на тъмна кола. Айде гласувайте.
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #5
        Гласувам за номер 2 :D
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #6
          ами супер че има предложения, ама пак избъзваме, освен това номер 18 са 10 предложения, което не е добре, ека се предлагат една седмица варианти, и после да се оставят под един номер едно предложение, пък тогава да гласуваме, сега само се пълни с анкети.Ако искате мога да си дам предложенията на по единични файлчета, макар да не вярвам да е проблем да ги раздели всеки. Освен това от тях има няколко които никой не харесва, така че могат да отпаднат изобщо
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            #7
            phoenix написа:
            ами супер че има предложения, ама пак избъзваме, освен това номер 18 са 10 предложения, което не е добре, ека се предлагат една седмица варианти, и после да се оставят под един номер едно предложение, пък тогава да гласуваме, сега само се пълни с анкети.Ако искате мога да си дам предложенията на по единични файлчета, макар да не вярвам да е проблем да ги раздели всеки. Освен това от тях има няколко които никой не харесва, така че могат да отпаднат изобщо
            колега незнам дали си чел темата "нов стикер на клуба" но там вече го предложихме това тя е пусната от 13 март, аз предложих срок до 25 мисля,никои не каза нищо но все пак според мен ако продължаваме да отлагаме във времето скоро няма да имаме нов стикер. Събрах всички предложения защото близо седмица никои не беше писал. но все пак както решимhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...r=asc&start=30
            FIAT - TIPO 2.0i.е

            Коментар


              #8
              Аз гласувах за Номер 1 ! Винаги съм харесвал, надписи с такъв шрифт! Излгежда ми много стилно и оригинално!
              Lancia Lybra 2,4JTD '03
              Фиат Браво 1.9TD75 '97
              Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
              Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

              Коментар


                #9
                soulkeeper написа:
                phoenix написа:
                ами супер че има предложения, ама пак избъзваме, освен това номер 18 са 10 предложения, което не е добре, ека се предлагат една седмица варианти, и после да се оставят под един номер едно предложение, пък тогава да гласуваме, сега само се пълни с анкети.Ако искате мога да си дам предложенията на по единични файлчета, макар да не вярвам да е проблем да ги раздели всеки. Освен това от тях има няколко които никой не харесва, така че могат да отпаднат изобщо
                колега незнам дали си чел темата "нов стикер на клуба" но там вече го предложихме това тя е пусната от 13 март, аз предложих срок до 25 мисля,никои не каза нищо но все пак според мен ако продължаваме да отлагаме във времето скоро няма да имаме нов стикер. Събрах всички предложения защото близо седмица никои не беше писал. но все пак както решимhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...r=asc&start=30
                Ами добре съгласен съм, само нека да се разделят наистина всички предложения, или поне да са събрани в една картинка със коректна номерация. и да няма повтарящи се. И това е най-добре да се направи сега и да се замести първата картинка и така да се гласува, сега е доста объркващо. Примерно на мен може да ми харесва номер 10, от номер 18, което си е объркващо. Не искам да се заяждам, но просто нямам време сега да седна и да ги изкарам всичките и да ги разделя всичките и да ги номерирам. Просто нямам време, който ги раздели и номерира има бира от мен
                СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                ИТАЛФЕСТ 2007

                Коментар


                  #10
                  Лично аз си пуснах гласчето за 22Само не мога да разбера, защо се подхвана това с новия стикер... То със стария нямаше никаква организация, та и сега маи само така ще си остане... Не че съм черноглед, напротив, надявам се да има развитие тоя път . Въпреки всичко, мен стария дизайн си ме кефи повече от всичките показани досега, незнам може и са съм му свикнал просто, ма не мисля да си сменям лепенката от гъза на колата . Е, ако някои почне да ме обвинява в еретизъм, защото имало .ком отзад, бих си направил нова лепенка с .орг, ма ще си остава същия модел П.С.: Дали са ще се разгневи някои на това.....

                  Коментар


                    #11
                    bubachko: Но ще приема и всяко друго решение. На мен ми е все едно, въпреки че наистина стария най-ме кефи.

                    Коментар


                      #12
                      Гласувах за 11. В първата си част е оригинала. 2-рата му част определя връзката му с форума. Вижда ми се най-подходящ. Няма да се възпротивя обаче за получилия най-много гласове и утвърден за форума стикер.
                      Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

                      Коментар


                        #13
                        ако предложа още един вариант? ще ме биете ли
                        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                        ИТАЛФЕСТ 2007

                        Коментар


                          #14
                          я

                          phoenix написа:
                          soulkeeper написа:
                          phoenix написа:
                          ами супер че има предложения, ама пак избъзваме, освен това номер 18 са 10 предложения, което не е добре, ека се предлагат една седмица варианти, и после да се оставят под един номер едно предложение, пък тогава да гласуваме, сега само се пълни с анкети.Ако искате мога да си дам предложенията на по единични файлчета, макар да не вярвам да е проблем да ги раздели всеки. Освен това от тях има няколко които никой не харесва, така че могат да отпаднат изобщо
                          колега незнам дали си чел темата "нов стикер на клуба" но там вече го предложихме това тя е пусната от 13 март, аз предложих срок до 25 мисля,никои не каза нищо но все пак според мен ако продължаваме да отлагаме във времето скоро няма да имаме нов стикер. Събрах всички предложения защото близо седмица никои не беше писал. но все пак както решимhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...r=asc&start=30
                          Ами добре съгласен съм, само нека да се разделят наистина всички предложения, или поне да са събрани в една картинка със коректна номерация. и да няма повтарящи се. И това е най-добре да се направи сега и да се замести първата картинка и така да се гласува, сега е доста объркващо. Примерно на мен може да ми харесва номер 10, от номер 18, което си е объркващо. Не искам да се заяждам, но просто нямам време сега да седна и да ги изкарам всичките и да ги разделя всичките и да ги номерирам. Просто нямам време, който ги раздели и номерира има бира от мен
                          готово колега направих го, но модераторът ще трябва да добави номерата в анкетата, понеже аз немога
                          FIAT - TIPO 2.0i.е

                          Коментар


                            #15
                            айде като се метнем в южна България на екскурзия непременно ще минем да изпълня обещаното от мен.МОЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ Е СЛЕД 1 СЕДМИЦА ДА СЕ РАЗКАРАТ ТЕЗИ ЗА КОИТО НИКОЙ НЕ ГЛАСУВАи така да останат финалистите
                            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                            ИТАЛФЕСТ 2007

                            Коментар

                            Working...
                            X