Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джипката на Фиат - струва ли си парите?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Джипката на Фиат - струва ли си парите?

    Днес пак си направих труда да поразрия из немските търсачки и попаднах на това http://eng.autoscout24.com/home/inde...&euroto=0&zip=Интересно е че преди около месец и половина нямаше такова нещо под 18500 ЕУР. На първи поглед много яка джипарка и за града няма да е лоша а и за скитане из полето може би юе става...
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    #2
    А това кога най-накрая ще започнат да го продават в БГ че Тойота Рав4 да се запоти малко Доколкото за парите ,то един хечбек струва толкова така че давай смело :D
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      #3
      SEDICIto е по-нисък клас от RAV4 и не са преки конкуренти...иначе на man ми допада доста, като идея за малко SUVче...
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар


        #4
        На дугарят Здравко преди около месец му бях писал /и говорил...по телефона/,че този Фиат и СУЗУКИ SX-4 са абсолютно идентични, правени от един завод, НО...СУЗУКИТО е доста по-евтино!!! Имаше също и сравнителна статия в българският "Автобилд"... и това му казах /че при добро желание да се свърже с колегата Pinko 168,явяващ се и Зам.-гл.редактор на въпросното списание и да почерпи информация/! Но той явно не ги помни тези неща и доказва тезата, че МЕРАК СЕ ГАСИ С ПАРИ... ами като ги има толкоз в излишък да гаси МЕРАКА!!!.Да, Здравко, колата е СУПЕР, купувай я!!!! Ето за сравнение.. аз този сайт за втори път ти го пращам, трети определено няма да има, щото и аз имам ограничено време, пък и като тебе..пари изкарвам!!! Линк
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          Уф така е пич ама после ще трябва да му сменям емблемата Иначе точно предния път гледах че седичи под 18 нямаше, а сега - 14500, ако стане 12 вече ще ми е поносимо
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
          http://forum.fiat-bg.org

          Коментар


            #6
            на мен лично ми харесват повече броните на сузукито ,двигателя 1.6 трябва да е фиатски :D В тоя сайт има наистина добри оферти ..... жалко че и фиатовете не са на същата цена
            Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

            Коментар


              #7
              RoMeO_156_GTA написа:
              на мен лично ми харесват повече броните на сузукито ,двигателя 1.6 трябва да е фиатски :D В тоя сайт има наистина добри оферти ..... жалко че и фиатовете не са на същата цена
              Автомобилите са едно към едно!!! Тази коледа в Милано ги гледах!!! Е за това, че носи емблемата на Фиат.. нашите да го духат! Не, Двигателят 1.5 си е на Сузуки, този 1.6 на Фиат, почти еднакви! Мисля ,че дизеловите варианти са на Фиат моторите!Сега се загледах имат и 1.6/79 KW...не знам чие е този мотор! Във всеки случай дизелът на ГРАНД ВИТАРА 1.9 DDiS не е на Фиат, а на Рено легендарният F9Q common rail/ 120-130 кс.Тук не знам какво е положението.Но като имам предвид вносителите, май в България няма да се продава този модел в дизеловия вариант, както не искат копелетата да внасят и Игниса 1.3 DDiS с перфектното 1.3 MULTIJET моторче на Фиат!
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #8
                Красавец си е Фиата.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Tornado написа:
                  Красавец си е Фиата.
                  Аз не забелязвам никаква разлика със Сузукито, поне на външен вид...разликата е само в емблемите отпред и на волана!
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    #10
                    Nino написа:
                    Аз не забелязвам никаква разлика със Сузукито...разликата е само в емблемите отпред и на волана!
                    Загледай се в предната броня и решетка Според мен само решетките са коренно различни А тея **** как може да не внасят дизела като напоследък всеки това купува И аз съм чел че дизелите са се фиатски на тея близнаци
                    Прикачени файлове
                    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                    Коментар


                      #11
                      Въпреки, че снимките не се отвориха при мен, допускам да има дребни различия... както примерно при СУЗУКИ ИГНИС И СУБАРУ ДЖЪСТИ... два абсолютно идентични автомобила,двигатели, със съвсем леки разлики в предната решетка! Гледах ги тази зима на паркинг в Швейцария.. едно към едно, с едвам доловима разлика в решетките.Все-пак са правени в един завод.. в Унгария.Неведоми са пътищата на автомобилната глобализация, така ,че нема смисъл да се "абим".. винаги ще са по-хитри от нас в стремежа си да бъркат дълбоко в джоба ни! Живи и здрави!
                      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                      Коментар


                        #12
                        при мен се показват като издърпам долната лента надясно инъче и аз се шашнах .П.с това може да се изтрие ако няма резултат :D
                        Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                        Коментар


                          #13
                          О, да сега и аз ги видях, наистина` с онзи адрес който пратих на Здравко, много съм разширил"кръгозора"... е пак Сузито по-ми харесва... сори!
                          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                          Коментар


                            #14
                            И както посочи колегата по-горе в аутобилд статията е доста позитивна за колата.
                            BRAVA 1,4 12V
                            Nissan Navara

                            Коментар

                            Working...
                            X