Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Това във връзка с ПРАВОПИСА :D

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Дори и на английски го прочетох лесно! Интересно е

    Коментар


      #17
      Добре и как става това.В началото като започнах да чета,понеже се стараех да виждам грешките,направо се отказах на първото изречение и преминах към другите коментари.Там като разбрах за какво става дума,се върнах и го прочетох нормално.Явно много бързо мозъка ни подрежда разбъркани букви в правилният ред.Изглежда е по-трудно буквите в една правилно изписана дума,да бъдат разбъркани така,че от всичките тях да се получи нова дума.

      Коментар


        #18
        Това определено изкърти мивките На английски го бях виждал, но българския вариант за пръв път го видях сега. Има нещо вярно, чете се без проблем. Клоокто до рзнаи преснжаои от ншаето мкрио-ощебсвто -- да не си нриамат ивизнеине с тзои "бъзик".П.С. обаче определено не се пише без проблем...
        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

        Коментар


          #19
          И аз мисля, че тази тема показва интересен факт, над който съм сигурен, че много (да не кажа почти никой) не се е замислял. Написаното в първия пост няма нищо общо с неграмотните писания, които заливат форумите. Това не е просто незнание, а показване, и по-скоро нагледно аргументиране, на една от многото теории за възприятията на човешкия мозък. Напълно съм съгласен, че не е гавра или нещо подобно, а нещо интересно, а може би и полезно
          FIAT BRAVO 1.6 16V

          Коментар


            #20
            Неподозирано...
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар

            Working...
            X