Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ВНИМАВАЙТЕ!!! КАТ КАНАЛ НОМЕР 8!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ВНИМАВАЙТЕ!!! КАТ КАНАЛ НОМЕР 8!!!

    Колеги искам да ви предупредя за канал 8ми на КАТ- спирачният тест.Нисък, гърбав, незадоволен "специалист"Отивам аз да взема да си регистрирам Мареа-та най- накрая, че ми писна да карам без номера, та отивам аз чакам си реда (нещо което а ахуманно) и влизам.Всичко ок- светлини, мигачи, номера разни.Отивам на барабаните, качвам показва- 2.4 ръчна 2.0 оня вика не спира, викам аз е как да не спира като показа 2.4???Оня разправя не съм видял....Та така днеска бях на друг стенд и там си спира отлично.

    #2
    парички е искало, лай---цето
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      Защо не извика началника му да види ?
      A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
      Punto Sporting 1.9JTD 2003
      ex. Fiat Marea TD100 1998

      Коментар


        #4
        ...

        Коментар


          #5
          абе понякога им викат, не винаг всички искат да се облажат
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #6
            И на девети канал е същото, щото Бай Ганьо ги е разбрал отдавна - гутен таг, гутен морген и само пари искат....Нали сме в Европата вече!
            Фиат Брава 1.6 16в 103 к.с.
            Fiat Punto 2 1.9 JTD 80 h.p.

            Коментар


              #7
              Re: ВНИМАВАЙТЕ!!! КАТ КАНАЛ НОМЕР 8!!!

              Marea Bipower написа:
              Колеги искам да ви предупредя за канал 8ми на КАТ- спирачният тест.Нисък, гърбав, незадоволен "специалист"Отивам аз да взема да си регистрирам Мареа-та най- накрая, че ми писна да карам без номера, та отивам аз чакам си реда (нещо което а ахуманно) и влизам.Всичко ок- светлини, мигачи, номера разни.Отивам на барабаните, качвам показва- 2.4 ръчна 2.0 оня вика не спира, викам аз е как да не спира като показа 2.4???Оня разправя не съм видял....Та така днеска бях на друг стенд и там си спира отлично.
              Късмет си извадил , че не се е заял за метана ( ако си с метан де ), на мен ми каза ,че няма такава кола..... коментара е излишен. Обикалях 3 седмици за узаконяване и после пак в КАТ......е тоя път нямаше проблеми... а иначе преди мен мина един със сто лева в документите..... и тоя на канала ми каза " нали виждаш как се минава " или нещо от сорта, не се сещам. В последствие минах на 6-ти канал. Там никакви ядове.
              Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
              Трезвен ТУК не пиша!
              Un Italiano Vero

              Коментар


                #8
                Тва за 100-те лева нема да го повярвам. Най малкото защото има камери в хангарите от както стана онази излагация с оня от нова тв. От тогава има камери и се следи коя кола как минава. Че се дават пари дават се. Но чак по толкоз явен начин ... не ми се вярва.

                Коментар


                  #9
                  Никой не те и кара да вярваш.....просто казвам какво видях и чух, а и не само аз.....не съм казал, че ми е поискал пари, напротив.Поздрави.
                  Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
                  Трезвен ТУК не пиша!
                  Un Italiano Vero

                  Коментар


                    #10
                    Вярвате, не вярвате - това е тарифата А пари се дават навсякъде из КАТ - нема камери, нема мамери

                    Коментар


                      #11
                      В тая връзка: познат отива в КАТ с призовка че е засечен от камера. Влиза в стаята, показват му записа, ден, час, превишена скорост - всичко. И го питат: "Сега к’во ше правиме - ше пишеме ли акт?" И човека се сеща, дава на човека и колегата му и всичко е 6. Няма акт, няма дявол.
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                      http://forum.fiat-bg.org

                      Коментар


                        #12
                        zgabrovski написа:
                        В тая връзка: познат отива в КАТ с призовка че е засечен от камера. Влиза в стаята, показват му записа, ден, час, превишена скорост - всичко. И го питат: "Сега к’во ше правиме - ше пишеме ли акт?" И човека се сеща, дава на човека и колегата му и всичко е 6. Няма акт, няма дявол.
                        Стая номер 10

                        Коментар


                          #13
                          Именно. Да се чуди човек защо потрошиха толкова пари да оборудват тия мобилни екипи
                          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                          http://forum.fiat-bg.org

                          Коментар


                            #14
                            zgabrovski написа:
                            Именно. Да се чуди човек защо потрошиха толкова пари да оборудват тия мобилни екипи
                            За да се облажи фирмата дето ги е оборудвала, която сигурно е на роднина на някой вътрешен човек Всичко е свързано, колкото и да не ни се иска

                            Коментар


                              #15
                              А аз минах на магия -- провериха ми само номера на двигателя дали съвпада с този от документите и с този на алуминиевата планка, която е отпред до радиатора. За целта обаче се наложи да си сваля пластмасовата част, която е над радиатора - тази, в която е каналът за въздуха към възд. филтър. Само дето нямаха ключе 10, та се наложи да си търся от колеги, а като не намерих, милостиво ми услужиха с клещи. Но аз си бях решил да гледам със светъл идиотски поглед и да не се ядосвам (да не показвам че съм ядосан), каквото и да ми кажат. Иначе нищо, ама нищо не са ми проверявали -- нито спирачки, нито светлини, нито газове, нито външен вид. Ааа, питаха имам ли си пожарогасител и аптечка. Имах си. А че чакането в КАТ е антихуманно - съгласен съм 100%. Първо чакаш на опашка за документи, после пред каналите, после за да подадеш документи за регистрация, после да си ги получиш, после да ти турят номерата. И не броя чакането да си докараш колата до каналите. Аз се наредих от 17 ч. предния ден. После след мен се наредиха други коли и се оказах затиснат, което ми позволи към 10 вечерта да си тръгна и да се наспя за изпитанието на следващия ден. Верно, че си бях направил каско (и ГО). Иначе имаше хора, които си спаха в колите. Луд купон ! Р
                              Тойота Приус

                              Коментар

                              Working...
                              X