Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Календар на форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Календар на форума

    Колеги имам приятел във vw форума и те си правят календар.Какво ще кажете и ние да си направим.Ще направим конкурс за снимки ще изберем 12, имаше колеги който работят в печатници мисля, те ще кажат колко ще струват различите варианти и на националната среща който иска ще си поръча.Не е проблем и аз да проверя и да се заема но това ще се реши в последствие.
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    Преди доста време имаше едно такова предложение от един колега от форума, но нищо не стана тогава или поне аз не съм разбрал!? Та мисълта ми е, че ще бъде интересно!
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
    Porsche 944 S2
    http://www.valmcrae.snimka.bg/
    http://vbox7.com/user:val_mcrae
    http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

    Коментар


      #3
      То общо взето от доста време само се предлагат разни неща и нищо не се получава ...

      Коментар


        #4
        Аз съм ЗА

        Коментар


          #5
          като си сложа летните джантета и я поизлъскам, веднага ще метна неколко снимки ЗА!!!
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #6
            Ако се реализира идеята за подобен календар какво лъскане на коли ще падне мани мани, но пък иначе ще е интересно да изберем най-достойните 12, които да представят форума. И аз съм ЗА иначе, че горе не съм го написал

            Коментар


              #7
              Ето и темите, в които колегите от VW обсъждат календара:http://vwclub-bg.org/forum/viewtopic...E5%ED%E4%E0%F0 (изборът на снимки)Както и очаквах на първа страница са лепнали иконата в автомобилостроенето Golf 2. Тоя в блатото, ако не е от Перник главата си режа. Втора страница са посветили на Golf 3 - според мен велико и иновационно решение от тяхна страна ... Някой досеща ли се какво ще има на 3-та страница?

              Коментар


                #8
                a

                явно сте видели за какво става въпрос хайде тук всеки да си пуска снимки наколите и да изберем едно жури което да избере 12 от тях.Най-важното което трябва да се знае е че не е взжна само колата а и самата снимка така че да го имаме в предвид колеги когато пускаме снимки на нашите красавици
                FIAT - TIPO 2.0i.е

                Коментар


                  #9
                  Ама не избирайте само колата ами и самото фото. Бих ви предложила това за нагледен пример - извинявам се, че не е фиат
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #10
                    Много добра снимка. Жалко че е на "опялче"...

                    Коментар


                      #11
                      Идеята е страхотна - аз предлагам обаче нещо по-нестандартно за да не се ограничим до това да сложим само 12 коли на календара, може да направим следното: На всеки месец от годината да изберем за лице един от моделите фиат. И там с малко фотообработка да се сложат по няколко коли от модела, като за предпочитане е да присъстват от различните модификации за един модел.Например: Пунто МК1, Пунто МК2, Гранде Пунто Браво, Новото браво Уно с 2-та модела и т. н.
                      Punto SX 1.1 55

                      Коментар


                        #12
                        Punto SX написа:
                        Идеята е страхотна - аз предлагам обаче нещо по-нестандартно за да не се ограничим до това да сложим само 12 коли на календара, може да направим следното: На всеки месец от годината да изберем за лице един от моделите фиат. И там с малко фотообработка да се сложат по няколко коли от модела, като за предпочитане е да присъстват от различните модификации за един модел.Например: Пунто МК1, Пунто МК2, Гранде Пунто Браво, Новото браво Уно с 2-та модела и т. н.
                        да колега напълно съм съгласен аз утре ще проверя какви календари могат да направят в една печатница и ще пиша ако може някой да дае идей.Но мисля че в последствие можем да го решим как ще изглежда
                        FIAT - TIPO 2.0i.е

                        Коментар


                          #13
                          И да си свалите номерата от броните като снимате

                          Коментар


                            #14
                            А

                            Колеги поненже съм в Свищов няма начин лекции та днес ходих до единственната рекламна къща тук и там ми казаха че не правят вече календари защото сезонът минал или нещо от сорта ако някой има възможност нека да попита някъде др. какви модели календари могат ада предложат и на какво ценаА ЗАщО НИКОЙ НЕ ЕПУСНАЛ СНКИМКИ П0 СМЕЛО КОЛЕГИ
                            FIAT - TIPO 2.0i.е

                            Коментар


                              #15
                              Аз ще пусна, но само нека измия колата и се стабилизира времето. Имам идея вече къде да я снимам, че да се получи хубава снимка

                              Коментар

                              Working...
                              X