Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Streetracing Бургас катастрофа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Streetracing Бургас катастрофа

    Превди малко се пребирах от Атия и на лукойл на излизане от Бургас имаше гонки.Таман спрях да позяпам малко и една Брава флезе със зверската скорост в лукойла само се чуха спирачки няколко удара колата само я видях по едно време на две гуми и докато отода да видя какво става имаше 100 000 човека около Бравата и една друга кола и си тръгнах.Колега с бравата, ако си от нашия форум искам да те поздравя така ли се кара,тва е бензиностанция да не ти е самолетна писта можеше да убиеш някой.Надявам се че е минало само със смачкани ламарини.Тва да ви е за урок на всички "рацери".Някой ако е била там и е видял какво стана да раздуе
    A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
    Punto Sporting 1.9JTD 2003
    ex. Fiat Marea TD100 1998

    #2
    е то доколкото гледам и при нас на бояна на омв-то вътре в безниностанцията ги въртят колите повечето който съм гледал бмв-та забавно е има адреналин ама знаеш ли ко може ти се случи....
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      Аз мога да се опитам да разбера какво е състоянието на бензиностанцията ама това чак утре може да стане
      Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
      Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
      Совалката средно на LPG
      Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

      Коментар


        #4
        nasty написа:
        е то доколкото гледам и при нас на бояна на омв-то вътре в безниностанцията ги въртят колите повечето който съм гледал бмв-та забавно е има адреналин ама знаеш ли ко може ти се случи....
        Ти май не разбра.Не вътре да ги върти,той влезе с 100+ вътре и си наби мечките
        A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
        Punto Sporting 1.9JTD 2003
        ex. Fiat Marea TD100 1998

        Коментар


          #5
          "Глупостта не ходи в гората-ходи по хората!’
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            е схванах го просто отбелязах тук какви изцепки правят
            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

            Коментар


              #7
              Колега, сгрешил си ... не бравата е ударила, а другата кола е ударила бравата С ръчна в бензиностанцията и бум в бравата ... само леко и била пукната бронята и вече е оправена ... един приятел сега ми каза ... бил е в колата ударила бравата ...

              Коментар


                #8
                Абе колега ,Не видях как точно стана ама видях бравата как влезе в бензиностанцията със 100+,преди бабуната напука кучки удари се в нещо и понеже бабуната беше гумена и се качи отгоре и на спирачки заметна на една страна направо си беше на две гуми и после пак се чу тупкане явно се шибна и в нещо друго най вероятно бордюра.Незнам ой е виновен ама и бравата си ебало майката то има бабуна и знак 5км/ч не знак влез с 200.Виж спирачките му от къде почват.Иначе я разкажи как точно са се ударели двете коли защото аз точно да ти кажа въобще пък втора кола не видях,имаше там една астра ама дори незнаех че е участвала в екшъна.Давай раздуй
                A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
                Punto Sporting 1.9JTD 2003
                ex. Fiat Marea TD100 1998

                Коментар


                  #9
                  georgid написа:
                  Абе колега ,Не видях как точно стана ама видях бравата как влезе в бензиностанцията със 100+,преди бабуната напука кучки удари се в нещо и понеже бабуната беше гумена и се качи отгоре и на спирачки заметна на една страна направо си беше на две гуми и после пак се чу тупкане явно се шибна и в нещо друго най вероятно бордюра.Незнам ой е виновен ама и бравата си -цензурирано- майката то има бабуна и знак 5км/ч не знак влез с 200.Виж спирачките му от къде почват.Иначе я разкажи как точно са се ударели двете коли защото аз точно да ти кажа въобще пък втора кола не видях,имаше там една астра ама дори незнаех че е участвала в екшъна.Давай раздуй
                  еми то и аз нямам много повече информация от тази която дадох ... иначе бравата после е отишла в сервиза им и е поправена ... и само броните им леко са се ударили, нищо сериозно (поне той така каза) и няма пострадали, което е най-важното

                  Коментар

                  Working...
                  X