Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

климатик

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    климатик

    Понеже водиме спор с колегите ме интересува в един съвременен климатик/троник/типтроник, колко време му е необходимо горе/долу за да преобърне в колата въздуха и да закрепи дадена температура.. примерно 20градуса

    #2
    Re: климатик

    bscsystem написа:
    Понеже водиме спор с колегите ме интересува в един съвременен климатик/троник/типтроник, колко време му е необходимо горе/долу за да преобърне в колата въздуха и да закрепи дадена температура.. примерно 20градуса
    20 градуса не е комфортна температураиначе зависи от много нещапри различните автомобили компресорите са с различна мощност, макар че при максимална мощност въздуха се охлажда до около 7 оСсъщо зависи и каква е околната температура, както и колко е "напечена" колата
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Ок да предположим, че караме хубава, нова, скъпа кола... възможно ли е в нормално топли за през лятото дни, температурата в колата за не повече от 7 сек. да се изравни и запази

      Коментар


        #4
        7 сек?абсолютно невъзможно
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Понеже водиме спор с колегите ме интересува в един съвременен климатик/троник/типтроник, колко време му е необходимо горе/долу за да преобърне в колата въздуха и да закрепи дадена температура.. примерно 20градуса
          Само да вметна че типтроник няма нищо общо с климатроник или климатик.
          COUPE 1.8 16V
          Volvo XC90 T6

          Коментар

          Working...
          X