Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предпочитана марка мобилни телефони

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предпочитана марка мобилни телефони

    Коя е предпочитаната марка мобилен телефон на любителите на италиански автомобили.Лично моята е Нокиа , а вашата ?

    #3
    сони ериксон

    Коментар


      #4
      Сони Ериксон
      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

      Коментар


        #5
        Nokia only

        Коментар


          #6
          Моторола C 350 .Сдобих се с него случайно,малко шантаво меню но батерията држи 4-5 дена при 5-6 часа разговори на несец.
          Punto 55 SX

          Коментар


            #7
            Имал съм 2 пъти Motorola, 1 път Nokia, 1 път Siemens, 1 път Samsung, а в момента съм със Sony Ericsson. Като предпочитание и впечатления след експлоатацията мога да ги подредя по следния начин:1. Sony Ericsson2. Motorola3. Samsung4. Nokia5. Siemens

            Коментар


              #8
              Понеже съм леко нестандартен моите предпочитания и наблюдения са следните.Най-издържлив на бъгове и батерия телефон - Alcatel.Най-способен за цената си - Siemens.Най-красивия който съм имал - Sagem.Най-любим - Sony CMD-J6Настоящи - Nokia E60 (пълно разочарование за менюто) и Siemens CX65 - върхът на немската техника.

              Коментар


                #9
                Motorola

                Коментар


                  #10
                  Samsung
                  Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                  Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                  Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                  Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                  Търси се..

                  Коментар


                    #11
                    NOKIA
                    FIAT - TIPO 2.0i.е

                    Коментар


                      #12
                      SonyEricsson намирам за най-изпипани от към удобство за работа, добре подбрани функции и максимални възможности за тяхното използване.В момента съм с Нокия Е50 - исках да видя защо толкова хвалят Нокиите - не намерих нищо кой-знае колко велико, само няколко бъга и дразнещи ограничения.
                      Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                      Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                      Коментар


                        #13
                        От няколко дни съм с този телефон http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1257 препоръчвам го на любителите на Nokia !!!

                        Коментар


                          #14
                          Re: Предпочитана марка мобилни телефони

                          chuni написа:
                          Коя е предпочитаната марка мобилен телефон на любителите на италиански автомобили...
                          Колега, защо не пусна и анкета? Мисля щеше да е по-добре, пък коментарите са си коментари (сърби ме да напиша какво мисля за Нокиа, ама хайде някой да не се докачи на телефон :D ).Накратко: през последните години - Sony Ericsson (2 апарата), преди това Siemens (3 апарата).
                          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                          Коментар


                            #15
                            E то бива бива оплюване на Сименса като телефони че чак в анкетата го няма. Айде моля ви се. Аз пък напук имам 2. И да ви кажа честно това плюене по Сименс ми се струва се от хора които никога не са имали тази марка. И за да съм по-ясен направо се получава като плюенето по Фиат от хора дето никога не са сядали във Фиат. Чувал той нейде че Фиата била италианска трошка и край, че и със телефоните на Сименс същата работа.
                            Punto SX 1.1 55

                            Коментар

                            Working...
                            X