Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

разкодиране на касетофон на фиат стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ако имаш проблем с антената няма да хванеш нито една станция.Под секрет има куплунг за антената под ключалката за десния ейърбег - дето е отстрани на таблото.Там можеш да свързваш допълнителни антени с разклонител.

    Коментар


      #17
      разкодирах си го при майстор, срещу 30 лв, след като с иглите за плетене успях само да си пробия пръста

      Коментар


        #18
        Да точно не хваща нищо?!?Благодаря за информацията

        Коментар


          #19
          cecko1 написа:
          разкодирах си го при майстор, срещу 30 лв, след като с иглите за плетене успях само да си пробия пръста
          Съжалявам за пръста, а майстора как извади радиото?
          Fiat Stilo 1.8 16V

          Коментар


            #20
            milka_peeva написа:
            Да точно не хваща нищо?!?Благодаря за информацията
            Аааа ясно, то не само че не запаметява ами изобщо не хваща. Според мен е антена-трябва да се извади и да се провери включването на кабелчето. Търси куки за чорапи. По-лекия случай е ако самата антена (на покрива) нещо не контактува, защо не я поразмърдаш малко?Стило, къде точно е този допълнителен куплунг за антена, аз май нямам такова нещо! Пусни една снимка ако не те затруднява. Ако milka_peeva има такъв вход може да пробва с една по-дълга жичка дали ще хване нещо.
            Fiat Stilo 1.8 16V

            Коментар


              #21
              Да ясно ми е с тези куки за плетене вече имаме опит с моторчетата за парнотоА и не съм се сетила да размърдам горе антената пък и тя с кабел ли е сварзана или по някакъв друг начин?!?

              Коментар


                #22
                wireless антена още няма в колите :D По пътя си до антената отзад има поне два куплунга, като се съмнявам да има и антенен усилвател в задната колонка. При теб явно имаме прекъсване някъде. Първият куплунг е под ключалката за изключване на еърбега на пасажерската седалка - тя се изключва задължително ако имате монтирана детска седалка, която е насочена назад.За целта трябва да се свали страничната дясна капачка на таблото. Има два скрепителни болта под ръба на жабката и един под самата ключалта - другото е на щипки, влизащи в предната колонка. Утре ще снимам с телефона на интересуващите се.

                Коментар


                  #23
                  Майсторът сега казва,че нямало прекасване а някъв софтуерен проблем?!?

                  Коментар

                  Working...
                  X