Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Като ти е скучно и тъжно....остава ти да повозиш Фиата !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Като ти е скучно и тъжно....остава ти да повозиш Фиата !

    ...да се качиш и шпориш нанякъде ? Правите ли безмислени маршрути колеги , просто да се разсеете ! Моето Пунто е видяло доста такива
    Оne dream , one fiat .....just Punto SPI 8V SOCH 176A6000
    "The best Ferrari is the one that I have still to build"
    Enzo Ferrari (1898-198

    #2
    да, така се разсейвам от време на време, понякога нарочно ползвам обходни маршрути, за да си покарам ей така за удоволствие, защото в задръстванията не е много приятно, освен музичката.... :D в интерес на истината, като ми е сдуханно и си покарам и ми става много по-добре... :D
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      Бих казал че не минава ден без да се разходя някъде и да се разсея от всичко, така релаксирам
      Alfa Romeo 166 2,4 JTD
      Porsche 944 S2
      http://www.valmcrae.snimka.bg/
      http://vbox7.com/user:val_mcrae
      http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

      Коментар


        #4
        Дамммм

        Да и аз съм така когато съм нервен или нещо такова качвам се(когато имам възможност) и си карам ей така просто си обикалям и размишлявам
        FIAT - TIPO 2.0i.е

        Коментар


          #5
          Шофирането го слагам на едно от челните места в класацията на най-приятните за мен неща, но не на първо и по тази причина не ми се е случвало да разпускам с безцелни разходки с колата. Най-голямо удоволствие и релакс ми носи СПОРТА. Имам предвид не гледането на мач по телевизията например, а аз да спортувам. Не мога да си представя деня без поне 30 мин. спорт. Нагласям си всичко според това да ми остане време за спорт.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            Re: Като ти е скучно и тъжно....остава ти да повозиш Фиата !

            Boncho написа:
            ...да се качиш и шпориш нанякъде ? Правите ли безмислени маршрути колеги , просто да се разсеете ! Моето Пунто е видяло доста такива
            И аз съм така,колега,като ми е тегаво и имам свободно време,качвам се и тръгвам ...за никъде...понякога си нарочвам , на края на маршрута- в заведене-естествено,без пиене...след това-обратно-много хора,на които съм казвал този мой метод за разтоварване,ме гледат като луд...Въртял съм така 100-300 км.,много разтоварва...Радвам се ,че тук освен общата тема,намирам и хора,разпускащи като мен. :D
            Ex. Grande Punto Driver

            Коментар


              #7
              знаех си че не само аз релаксирам така то реално си е много готин начин
              Оne dream , one fiat .....just Punto SPI 8V SOCH 176A6000
              "The best Ferrari is the one that I have still to build"
              Enzo Ferrari (1898-198

              Коментар


                #8
                BEX---GT---TDi написа:
                да, така се разсейвам от време на време, понякога нарочно ползвам обходни маршрути, за да си покарам ей така за удоволствие, защото в задръстванията не е много приятно, освен музичката.... :D в интерес на истината, като ми е сдуханно и си покарам и ми става много по-добре... :D
                И аз съм така като теб колега. Много ми е кеф и като си надуя и музиката и газ, газ, газ .... докато прегрееее

                Коментар


                  #9
                  ммм, супер си е!!!по принцип повече карам икономично, но като дойде някоя хубава песен, хубав път, то просто ти е кеф да си усетиш всичките кончета
                  A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                  e30 forever!

                  Коментар


                    #10
                    хех правил съм го ама знам ли тогава ти идват и др мисли или като минеш някъде та и с компания е добре да си от 1 човек от другия пол :D кога как доиде
                    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                    Коментар


                      #11
                      Преди години често съм правил подобни неща - Уното и после Типото са видяли доста безцелни километри, но сега за това грам врем няма - все трябва нещо да се направи - жената , детето, работата и така...Иначе с жената като гаджета си имахме обичай - като завали първия сняг за сезона, вечер - палим колат и обикаляме 30-40 километра бавничко, с лека музичка и надуто парно - един вид да се "страхуваме" от снега и студа...А сега в т’ва скапано време не мога да разбера хубави зимни гуми ли съм сложил или калпави
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар


                        #12
                        Определено ДА! Колко пъти ей така... с гаджето, чудиш се къде вече да я заведеш... и като ме прихване (обикновенно го правя след заплата като имам повечко хартийки в джоба ) леко-леко почна да се изнасям извън София и от там газ до Пловдив или Благоевград "Да пием по кафе..." Такива неща после се помнят дълго...
                        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                        --- в сърцето завинаги... ---
                        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                        Коментар


                          #13
                          След нова година два пъти безцелни дълги пътувания...сега още ми се иска, но засега време няма.Кафе не пия, но в Пловдив какви хубави дюнери правят и как вървят с бира! :D Страхотно са ни задминали софианците в дюнерите!Освен това, ако не сте ходили до Мелник или Благоевград за по вино, просто не сте видели нищо.
                          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                          Коментар


                            #14
                            Oбожавам да карам безцелно.Действа ми много успокояващо.Особено вечер на хубав път.Караш и не мислиш за нищо...просто се отдаваш изцяло на удоволствието от шофирането.Няма по-добър начин да намериш спокойствие и да останеш сам със себе си.Несравнимо е за мен
                            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                            Коментар


                              #15
                              Мдаааааааааа само дето поризволните маршрути напоследък все по- често ме отвеждат към магистралата, че страшно се уморявам ако ми се налага да се зветря постоянно за дупки. От друга страна едни от най- успокояващите места за мен са точно магистралните бензиностанции - да гледам как всички фучат забързано край мен а аз знам, че не бързам за никъде и всичко зависи само от мен ... има нещо много успокояващо и релаксиращо в това...

                              Коментар

                              Working...
                              X