Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко важно е при ПТП да имате Двустранен протокол

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    kiro_of_the_day написа:
    EVITA написа:
    kiro_of_the_day написа:
    EVITA написа:
    Само, ако има жертви куките пишат.
    Това е така де факто, защото те се мислят за НААААЙ ГОЛЕМИТЕ ГАЗАРИ да ги .......... в .......... газарски.
    Ще ме извиняваш, нищо че си модератор, ама да Ви имам езика ... и начина на изразяване. Темата ми се струва по-сериозна от това да кажем кого мразим и колко не ни харесва устройството на държавните институции.
    Колежке, на колкото полюционери-милиционери или застрахователни агенти попаднеш - толкова вида процедури ще ти обяснят. Така е със всичко в тази държава. Така, че универсална рецепта засега няма. Ха дано ни "оправят".Езика ми и начина ми на изразяване са продукт на дългогодишен "опит", "трениране", "нервоизпилване" и какво ли още не. Давам път на младостта и красотата. Нека бъде Мир.
    И нека Силата бъде с нас!!!АМИН
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    Коментар


      #17
      Той мира си го има, важното е да се помогне по някакъв начин. За процедурите отчасти си прав. И мисля, че най-добре е да имаме сламка, на която да стъпим, както дадената по-горе информация. Само дето стана малко каруцарската по едно време, да не цитирам имена Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Иначе съм ЗА добрия тон. А колкото и да е неприятно тук в БГ, заради тези "опростени" процедури, съм си горда че живея тук. Но ако не ни е гадно за нещо няма да разберем, че живеем.
      SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

      Коментар


        #18
        Наскоро съдействах на познат с катастрофа в която той е пострадал. Не ни искаха подобно нещо, а само протокола за ПТП от КАТ на който действително имаше схема, подписи на другия водач (виновния) и прочие.Странно и аз помня че през годините (преди 5-6) май са ми давали подобно нещо към гражданската, но от тогава насам нищо...
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
        http://forum.fiat-bg.org

        Коментар


          #19
          на мен пък застрахователя ми даде такъв протокол но на мен ми се видя прекалено обемно тва нещо да го нося с мен и го хвърлих но като чета май е по добре да го имаме отколкото да го нямаме в колата си и да ни размотават за глупости ПС то дано да не се налага да се използва ама знае ли човек
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар


            #20
            stef написа:
            на мен пък застрахователя ми даде такъв протокол но на мен ми се видя прекалено обемно тва нещо да го нося с мен и го хвърлих но като чета май е по добре да го имаме отколкото да го нямаме в колата си и да ни размотават за глупости ПС то дано да не се налага да се използва ама знае ли човек
            Така и така всеки го мързи да си върши работата поне да се улесним малко с една бланка в колата.Всички те препращат, никой не върши нищо - за това трябва сами да си свършим работата, доколкото това зависи от нас.
            SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

            Коментар

            Working...
            X