Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЦСКА С 30-та ШАМПИОНСКА ТИТЛА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    И аз съм привърженик на червените но най вече на тия червени от ЛИВЪРПУЛ.Те снощи показаха как се играе футбол а нашите си отбори са гола вода.
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    Коментар


      #17
      коцев написа:
      И аз съм привърженик на червените но най вече на тия червени от ЛИВЪРПУЛ.Те снощи показаха как се играе футбол а нашите си отбори са гола вода.
      Фен съм на Манчестер Юнайтед (първите чужди отбори за които съм чул като хлапе бяха МанЮн, Л-пул, Селтик и Рейнджърс), но от както се помня се кефя и на Ливърпул, в Италия съм за Рома Червеното ми е любимо...

      Коментар


        #18
        Alexius написа:
        И да не забравя..... да не пропуснете да викнете съдията на празненството.
        Леле как не те е срам да го кажеш ,дето ви подпира цял мач ,а и в двата мача ви даде дузпи
        FIAT TIPO 1,6

        Коментар


          #19
          Абе даде си ни чисти дузпи ама... Иначе пък то с 9 души трудно се прави нещо...Ма айде стига спорили чеземе да загрубебе тона.( което не ми се вярва). Честито и на левскари и на ШАМПИОНИТЕ...
          FIAT BRAVO 1.6 16V

          Коментар


            #20
            Тва с гилфаджийте много ми хареса... само да е след 20 юли...иначе само ще ви стискам палци ...
            FIAT BRAVO 1.6 16V

            Коментар


              #21
              Ллеле ще ги скъсаме ,аз ще съм вратарче става ли Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
              FIAT TIPO 1,6

              Коментар


                #22
                За 60годишни ще има ли едно место в отбора ? Все пак съм чорбар пък сме и ШАМПИОНИ.
                Фиат Панда 1.2 2006година
                Синджира си идва ,а козата я няма...

                Коментар

                Working...
                X