Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Относно горивата на OMV и цените им.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Повишението на цените на горивата е заради военните. Според не знам си какви договори с НАТО всяка година трябвало да се отделя не знам си какъв процент от БВП тази година трябвало да се намерят допълнителни 30 милиона за да се изпълни тази точка от договора. Само не ми е ясно защо пък точно от горивата решиха. Сега масово ще ги използват за предпоставка за повишаване на цената на всичко. Защо не сложиха на цигарите и на алкохола да речем. Който иска нека пие. А с горивото е навързано почти всичко

    Коментар


      #17
      И аз това се чудя Защо не сложат едни хубави акцизи на цигарите, алкохола и хазарта...
      FIAT Marea 1.9 JTD HLX

      Коментар


        #18
        perlsite написа:
        И аз това се чудя Защо не сложат едни хубави акцизи на цигарите, алкохола и хазарта...
        Ами колега чудиш се сигурно защото не пушиш и не пиеш .
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #19
          The_Wicker_Man написа:
          Повишението на цените на горивата е заради военните. Според не знам си какви договори с НАТО всяка година трябвало да се отделя не знам си какъв процент от БВП тази година трябвало да се намерят допълнителни 30 милиона за да се изпълни тази точка от договора. Само не ми е ясно защо пък точно от горивата решиха. Сега масово ще ги използват за предпоставка за повишаване на цената на всичко. Защо не сложиха на цигарите и на алкохола да речем. Който иска нека пие. А с горивото е навързано почти всичко
          Заради военните или заради Българската Армия
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #20
            Изкуших се и сипах "Shell V-Power Diesel".Сега съотношението в резервоара е 50:50 ОМВ Alpine diesel и V-Power Diesel. Не мога да преценя дали е по-добро гориво.. но поне колата не ми се разхълца Може пък да се окаже и не лошо гориво :D
            FIAT Marea 1.9 JTD HLX

            Коментар

            Working...
            X