Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво да го правим колегата с поръчковото браво?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво да го правим колегата с поръчковото браво?

    http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=12408какво да го прайкаме предлагайте! Това което искам аз е да се остави само обявата с телефона и цената да я продава човека! Но явно той прекали с грозния език и трябва да се вземат някакви мерки! Замислете се обективно, беше провокиран човека да почне да ги бълва такива! Точно ей това исках да избегна като модератор, да не се пише по обявите на хората и да се провокират да излизат от добрия тон!Хайде казвайте!
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    #2
    Re: Какво да го правим колегата с поръчковото браво?

    rustson написа:
    Замислете се обективно, беше провокиран човека да почне да ги бълва такива! Точно ей това исках да избегна като модератор, да не се пише по обявите на хората и да се провокират да излизат от добрия тон! Хайде казвайте!
    Правокиран или не, човек трябва да си мери думите. А и "правокациите", доколкото прочетох, не бяха персонални, а засягаха по-скоро истинноста на информацията дадена от него за Бравото. Според мене, справедливо би било обявата да се изчисти от излишните хвалебствия, а да останат само фактите и снимките. На продавача предупреждение и ако не си вземе бележка - бан.
    Fiat Ritmo 105TC
    1600cc 105к.с.

    Коментар


      #3
      Не знам защо го наричаме колега като той се е регистрирал във форума само и само да продаде този автомобил.Всичките му мнения са само по тази тема.Научил е от някъде че има такъв форум и е решил че тук ние ценителите на Фиат ще му помогнем да си изтъргува колата.Смятам,че на същия трябва да се наложи вечен бан.Единственото което в момента го свързва със форума е Бравото което продава,ако след това няма внос на Италиански автомобил ви гарантирам,че няма да влезе повече във форума.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        а неможе ли просто обявата да си седи и ако има някой нещо да пита да си пита,а не да се спори коя година и как трябва да изглежда,дали е удряне или не,мисля ч всеки знае,че удряна кола в БГ е 1 на 1000,ако не и повече,човека е написал колко иска и каква е колата нека си седи темата и ако може да си я продаде ако не да си я кара

        Коментар


          #5
          Tornado написа:
          ....той се е регистрирал във форума само и само да продаде този автомобил.Всичките му мнения са само по тази тема.Научил е от някъде че има такъв форум и е решил че тук ние ценителите на Фиат ще му помогнем да си изтъргува колата....
          Е няма ли да му помогнем!? Стига да спазва правилата на форума!
          Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
          Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

          Коментар


            #6
            rustson написа:
            Tornado написа:
            ....той се е регистрирал във форума само и само да продаде този автомобил.Всичките му мнения са само по тази тема.Научил е от някъде че има такъв форум и е решил че тук ние ценителите на Фиат ще му помогнем да си изтъргува колата....
            Е няма ли да му помогнем!? Стига да спазва правилата на форума!
            аз мисля да му помогнем, а може и по тоя начин да помогнем и на някой друг колега който хареса колата и я купи да си я кара и да и се радва
            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
            UNO 1.0 FIRE

            Коментар


              #7
              И аз така искам и точно поради тая причина не искам да я трия темата, някой от нас да я вземе и да остане във форума! Признайте си колеги, как бихте реагирали в момент, в който искате да си продадете вашето бижу и ви трябват пари по една или друга причина, и всички почнат да ви казват, как е блъсната колата, и как не е произведена на точната дата, която сте обявили и т.н.
              Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
              Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

              Коментар


                #8
                Представям си как лъжа някой за да си продам колата, след това той разбира как цената не е оправдана и е бил излъган... това колегиалност ли го наричаш. Всеки иска пари и аз искам, но ако това дава предимство и право да пускаш неверна информация ....

                Коментар


                  #9
                  Това тук е форум, нали. Тоест - говорилня. Като някой си пуска обява - да е подготвен, че ще бъде коментирана, нали за това сме се събрали. Иначе - ей ви го мобилето. Изпуснал съм големите разправии и не знам какво точно се е приказвало и размахвало, ама май не ми трябва да знам. Това са просто мойте 2 стотинки относно коментарите по обявите.Колкото до авто-търговците - тия работи с "украсяването" на детайлите са нормални за тях. Просто всеки трябва да има едно наум. Аз мойта кола си я купих от един дето има "приятел със същата такси и повече от 8 не му харчи" (мареа 1.6 - бел.а.). После видях, че фактурата ми е подписана от друг и се оказа, че "това е чичо ми" - бързата справка където трябва показа, че чичо му е 84-ти набор, а този беше поне на 29-30 години. Тепърва ще разбирам още какво ме е преметнал.
                  Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                  Коментар


                    #10
                    vesko написа:
                    Това тук е форум, нали. Тоест - говорилня. Като някой си пуска обява - да е подготвен, че ще бъде коментирана, нали за това сме се събрали. Иначе - ей ви го мобилето. Изпуснал съм големите разправии и не знам какво точно се е приказвало и размахвало, ама май не ми трябва да знам. Това са просто мойте 2 стотинки относно коментарите по обявите.Колкото до авто-търговците - тия работи с "украсяването" на детайлите са нормални за тях. Просто всеки трябва да има едно наум. Аз мойта кола си я купих от един дето има "приятел със същата такси и повече от 8 не му харчи" (мареа 1.6 - бел.а.). После видях, че фактурата ми е подписана от друг и се оказа, че "това е чичо ми" - бързата справка където трябва показа, че чичо му е 84-ти набор, а този беше поне на 29-30 години. Тепърва ще разбирам още какво ме е преметнал.
                    Като цяло мисля, че винаги истината лъсва на живо! Така преди да си купя моята Брава ходих на една обява от интернет. Колата в атокъщата бе с 200лв. по-скъпа и от всички екстри, които бяха описани имаше само климатик! Когато някой си купува кола едва ли я взима "на сляпо". Винаги се ходи с хора, които разбират. Аз проучвах много време всички плюсове и минуси на модела. Знаех, че от изгорялите дръжки не трябва да се плаша-това е масово явление!
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      Какво сте му се нахвърляли че направо ще го изядете!Направил е грешка-направил е!Какво толкова!А това да успорват кога е произведена колата е пълна простотия!И този който ще успорва това е само един зависник!Голям завистник!А колата си е хубава.

                      Коментар


                        #12
                        spasov2 написа:
                        Какво сте му се нахвърляли че направо ще го изядете!Направил е грешка-направил е!Какво толкова!А това да успорват кога е произведена колата е пълна простотия!И този който ще успорва това е само един зависник!Голям завистник!А колата си е хубава.
                        Да де, колата е чудна, но защо не иска да напише, кога е произведена, та трябва аз да му го дописвам, а той се сърди!? Има нещо гнило. Представям си на живо, колко проблема ще изникнат.
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #13
                          spasov2 написа:
                          Какво сте му се нахвърляли че направо ще го изядете!Направил е грешка-направил е!Какво толкова!А това да успорват кога е произведена колата е пълна простотия!И този който ще успорва това е само един зависник!Голям завистник!А колата си е хубава.
                          Ами тука никой не му злобее, колегите просто се дразнят, че пича дава неверна информация ... с каквото мисля, че се сблъскал всеки потребител на форума при покупката на своя автомобил ...Хубавата кола има ли нужда от излишна "неверна" информация? ... аз си мисля, че ако колата е хубава значи няма нужда от допълнителна реклама, нали така? ...Виж, ако си беше траял досега можеше и да продаде автомобила, но сам си го направи сложно ...

                          Коментар


                            #14
                            spasov2 написа:
                            Какво сте му се нахвърляли че направо ще го изядете!Направил е грешка-направил е!Какво толкова!А това да успорват кога е произведена колата е пълна простотия!И този който ще успорва това е само един зависник!Голям завистник!А колата си е хубава.
                            Абсолютно съм съгласен, че е пълна простотия да се спори кога е произведена една кола - има си софтуер и той го казва недвусмислено. А това дали поръчков автомобил се регистрира 7 месеца след производството си - ами всеки си има глава на раменете (така де, поне не повечето ни е там) - да си преценява. Весели празници на всички фиатаджии и не-такива!!!
                            Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                            Коментар


                              #15
                              Не знам за какво е спорът но според VIN номера колата е произвадена 07 месец 2000 година

                              Коментар

                              Working...
                              X