Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Честит първи сняг колеги!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    $ abarth $ написа:
    Abarth. написа:
    Е днеска ще натрупа,май ще се ходи на полигон тия дни
    къде ходиш?
    Зад техникума "Вилхем Пик" има една доста голяма площадка,където е супер,няма хора,няма коли,само гледаи да не е по учебно време :D Има доста места в София на които можеш да се носиш (които не се чистят и няма хора и коли) Като се сетя за други места къде сме ходили ще ти пиша
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #17
      Пак ще има "Снега ни изненада" ...

      Коментар


        #18
        да, ако може да кажете къде има по-големи места без хора и коли из София, ще бъде супер. Аз не знам нито едно. А този техникум "Вилхем Пик" само съм го чувал, но реално не знам къде е
        Audi 1.8S златен талон

        Коментар


          #19
          lllubo написа:
          да, ако може да кажете къде има по-големи места без хора и коли из София, ще бъде супер. Аз не знам нито едно. А този техникум "Вилхем Пик" само съм го чувал, но реално не знам къде е
          Квартал захарна фабрика,то не е в двора на техникума а отвън зад него
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #20
            Вчера и аз я повъртях малко на снега, голям кеф беше, не съм въртял от миналата зима
            N.Y. State of Mind

            Коментар


              #21
              lllubo написа:
              да, ако може да кажете къде има по-големи места без хора и коли из София, ще бъде супер. Аз не знам нито едно. А този техникум "Вилхем Пик" само съм го чувал, но реално не знам къде е
              Бих ви предложил полигона на Панчарево Миналата година там яко се изкефих.А също така бих ви предложил едно качване и дрифтове по Витоша
              BMW E90 320D
              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

              Коментар


                #22
                blagun написа:
                lllubo написа:
                да, ако може да кажете къде има по-големи места без хора и коли из София, ще бъде супер. Аз не знам нито едно. А този техникум "Вилхем Пик" само съм го чувал, но реално не знам къде е
                Бих ви предложил полигона на Панчарево Миналата година там яко се изкефих.А също така бих ви предложил едно качване и дрифтове по Витоша
                На Витоша си е опасно,мене ме е шубе
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #23
                  Снощи бях на "Щастливеца" с приятели и много се забавлявахме, запознах се и с едни момчета, които бяха с Фиат Типо. P.S.: Имаше и десетина коли от Клуба на БМВ.
                  Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                  Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                  Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                  Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                  Търси се..

                  Коментар


                    #24
                    Fire 999 написа:
                    Снощи бях на "Щастливеца" с приятели и много се забавлявахме, запознах се и с едни момчета, които бяха с Фиат Типо. P.S.: Имаше и десетина коли от Клуба на БМВ.
                    Дам,как драпат тия бмв-та бре,хем са със задно
                    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                    Коментар

                    Working...
                    X