Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Е българино какво правят някъде по света -лифт 30 км

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    kluchar написа: Преглед на мнението
    Глупости трябва да има лифтове и писти ,хотели .
    Да се учат децата и всички да пазят природата .
    Ще се научат, ама друг път!
    И сега има закон и правилник за движението по пътищата и като гледам колко сме се научили...
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

    Коментар


      #47
      ФЕРАРИСТ написа: Преглед на мнението
      Но предполагам разбираш че няма как такива места да се оградят с ограда и да не се пуска никой, за да не станели кенеф......

      Пък аз предполагам разбираш, че човек, който е ходил два часа и е положил усилия и има мотивация, за да стигне до там го прави от любов към туризма, защото наистина иска да отиде и да се любува на природата, а не защото му е скучно и не се е напивал там и защото не му коства и грам усилие...схващаш ли разликата?

      Човек цени истински само това, което е постигнал с усилия
      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

      Коментар


        #48
        Не съм съгласен че който ходи 2 часа в хората мисли само за гората
        виждал съм вандали на конярника Click image for larger version

Name:	konyarnika.jpg
Views:	1
Size:	52,0 KB
ID:	2095347
        и тези където протестират на жълтите пвета уж за опасване на гората не мислят за нея .
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #49
          Браво, Ключар!
          Заработи си надника дето ти го плащат.
          Хайде успокой се сега, че като почнеш да пишеш едни коментари с твърдения, в които си абсолютно убеден си ми съвсем смешен. Не мога да схвана това убеждение от чиста омраза ли се храни или има някаква друга причина?

          П.П. До Конярника се стига само за 15 минути пеша от хижа Звездица, дървен философе
          П.П.2 А от хижа Кумата са само 20 минути пеша, а да не говорим, че има и черен път до Конярника...

          Изобщо издишаш отвсякъде, но си пиши. Ако има още някой, който ти вярва (освен теб самия), то ще съм направо впечатлен
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #50
            Аз като ви казах че ключаря е бил водещ експерт като са писали промяната на плана за развитие...
            Ключаря, кажи колко лев са ти дали да тролиш тука, да вземем да ти съберем и ние някой лев, та поне да спреш да пишеш простотии, че вече 5 страници даваш всичко от себе си?

            Коментар


              #51
              Досега нищо лошо не съм писал относно природата
              ама има други където забраняват на хората да ходят в планините
              и на горските да си вършат работа -
              Самозвани природозащитници се обявяват че те са еколози на страната и за това взимат хиляди пари за тази дейност
              под всякаква форма най фрапиращо е 250000 за къщички на лалугерите или броене на есетри в Дунава/ откриха едва две малки рибки/
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #52
                Явно и аз трябва да съм взел кинти за тролене, щото мнението ми не се разминава особенно от неговото.......
                Alfa 156 2.0 TS
                Alfa 156 20VTurbo
                Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                Locost TF1 3.0V6

                Коментар


                  #53
                  То и правописа ви е еднакъв, така че всичко е точно

                  Всеки си има право на мнение, но не и да го натрапва на другите използвайки нелепи доводи и подвеждаща информация.
                  Лифт искате да има, но нищо против природата нямате...нещо не се връзва?

                  Историята помни много такива подобни случаи и всичките накрая водят до катастрофални последици за мястото, на което е построен лифта. Следователно всеки, който твърди, че обича природата, но няма нищо против строежите в планината (независимо лифт или нещо друго) или има раздвоение на личността или просто му липсва умствен капацитет и не може да свърже две и две.
                  == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                  На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                  Коментар


                    #54
                    Слав написа: Преглед на мнението
                    Историята помни много такива подобни случаи и всичките накрая водят до катастрофални последици за мястото, на което е построен лифта. Следователно всеки, който твърди, че обича природата, но няма нищо против строежите в планината (независимо лифт или нещо друго) или има раздвоение на личността или просто му липсва умствен капацитет и не може да свърже две и две.
                    Не мога по-точно от това да го кажа...


                    kluchar написа: Преглед на мнението
                    ...
                    ама има други където забраняват на хората да ходят в планините
                    и на горските да си вършат работа -
                    Самозвани природозащитници се обявяват че те са еколози на страната и за това взимат хиляди пари за тази дейност
                    под всякаква форма най фрапиращо е 250000 за къщички на лалугерите или броене на есетри в Дунава/ откриха едва две малки рибки/
                    Това как аргументира "необходимоста" да се унищожи малкото останала ни природа за да се направи още един 'Слънчев бряг' с местоположение Банско?
                    Изкупуване на автомобили на добри цени
                    /////

                    Коментар


                      #55
                      Ако питаш мен да махнат и Цеко и Цековица
                      Държавата да експлоатира лифтовете и пистите .
                      да се води социална услуга -да не печелят като паркинги и гаражи от обикновените хора .
                      Децата да ги водят в гората да се научат как се живее и пази природата да ги учат да карат ски.
                      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                      Коментар


                        #56
                        Аз не съм забелязал Драгалевския да е попречил нещо на мястото, където е построен. А вие?
                        браво 1,6/90 - 09 г.

                        Коментар


                          #57
                          Слав написа: Преглед на мнението
                          Историята помни много такива подобни случаи и всичките накрая водят до катастрофални последици за мястото, на което е построен лифта.
                          Изгарям от любопитство да науча за поне едно такова......
                          Слав написа: Преглед на мнението
                          Всеки си има право на мнение, но не и да го натрапва на другите използвайки нелепи доводи и подвеждаща информация.
                          Съжалявам ако си разочарован, но мога да изразявам правото си на мнение където си искам, да изкарвам доводи каквито мисля за уместни и да считам същите на тоя отсреща за нелепи, подвеждащи и прочее......не само ти имаш тая възможност......

                          slonikon написа: Преглед на мнението
                          Аз не съм забелязал Драгалевския да е попречил нещо на мястото, където е построен. А вие?
                          Убеден съм че строежа му сериозно е затруднил любовния период на бръмбъра рогач, мъжките са развили неква импотентност и не са могли да задоволят изискванията на разгонените рогачки.......популацията им сериозно е пострадала.......
                          Последна редакция от ФЕРАРИСТ; 04.02.2018, 22:21.
                          Alfa 156 2.0 TS
                          Alfa 156 20VTurbo
                          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                          Locost TF1 3.0V6

                          Коментар


                            #58
                            kluchar написа: Преглед на мнението
                            Ако питаш мен да махнат и Цеко и Цековица
                            Държавата да експлоатира лифтовете и пистите .
                            да се води социална услуга -да не печелят като паркинги и гаражи от обикновените хора .
                            Децата да ги водят в гората да се научат как се живее и пази природата да ги учат да карат ски
                            .
                            Ключар, нашия уродлив соц няма да се върне.
                            ФИАТ- Пътят е само формалност
                            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                            -----------------------------------------------------
                            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                            Коментар


                              #59
                              Слав написа: Преглед на мнението
                              То и правописа ви е еднакъв, така че всичко е точно ...
                              Не е лошо и ти да попрочетеш нещо, преди да даваш акъл по тема, която не ти е силна. Пълният член е нещо много просто. Обяснявам го за такива като теб: той - пълен член; него - кратък член. "То и правописЪТ (ТОЙ) ви...". И запетаите ги нямаш за нищо . По мое време биха те оценили с 3 1/2 по български.
                              Последна редакция от snake; 05.02.2018, 19:13.
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар


                                #60
                                Абе не е много сигурно. Факт е, че почти 30 години след падането му, пропагандата против него продължава. Ако нямаше опасност да се върне, тия пари щяха да отидат за по-приятни неща: я ново кайенче, я яхтичка, я шестзвездна разходка до Малдивите. Ама не става, все изскача отнякъде смотания соц. Даже и в тази тема, веднага се набива на очи разликата с управлението на горите преди и сега.

                                Ключар, нашия уродлив соц няма да се върне.
                                браво 1,6/90 - 09 г.

                                Коментар

                                Working...
                                X