Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой да има идея за преференциални цени за горива за клуба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой да има идея за преференциални цени за горива за клуба

    гледам в ауди имат такива карти за топливо мисля бяха, където хората си ползват отстъпка за горива. ако някой има идея как да се уреди нещо подобно нека каже, все пак не сме малко хора в този форум, а и мисля по този начин доста би нараснало желанието за получаване на стикери и включване в клуба, което в крайна сметка е целта на този форум- колкото повече толкова повече. пиша, тук, понеже в предложения за клуба май никой не чете
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    #2
    дори няма лошо и за други неща да има отстъпки, достатъчно много печелят и магазините за авточасти и бензиностанции и сервизи и всичко, за да ги заболи за 10 % по-малко за хората от форума. например за гуми, за услугите в сервизи и т.н. дали да не пуснем едно запитване към ем комплект например за 10 % отстъпка. уж имало такова нещо ама аз бях там преди 2-3 месеца и се оказва че няма такова нещо. напремер ем комплект, можбе и всеки друг сервиз да е.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      за гориво според мен е почти невъзможнодаже и да стане нещо ще е супер символично - 1-2 ст/лно за части е напълно възможно
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        sev написа:
        за гориво според мен е почти невъзможнодаже и да стане нещо ще е супер символично - 1-2 ст/лно за части е напълно възможно
        има я темата за горивото в ауди клуба, ма сега нямам време да я търся. абе каквито и да са намаления все си е оферта. потребителите са доста, ако някой предложи по-ниски цени дали на част, дали на труд в сервизи 100% ще му се вдигне клиентелата. е да не е само като някои измекяри- пишат намаление и ако една стока е струвала 50 лв отгоре пишат 70 лв драскат го и пак пишат 50 уж намалено
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Аз по принцип имам от къде да зареждам евтино гориво, ама то е много малко, за да го предложа официално на клуба иначе е изключително изгодно - А95Н за 1.30-1.35лв. (договорката е 30ст. под официалната цена)Де да имах и кола... :D

          Коментар


            #6
            Kuku написа:
            Аз по принцип имам от къде да зареждам евтино гориво, ама то е много малко, за да го предложа официално на клуба иначе е изключително изгодно - А95Н за 1.30-1.35лв. (договорката е 30ст. под официалната цена)Де да имах и кола... :D
            аз имам аз имам
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              pakumba написа:
              аз имам аз имам
              Ама мен ме знаят, че нямам и няма как да заредя чужда иначе и аз съм го мислил

              Коментар


                #8
                Kuku написа:
                pakumba написа:
                аз имам аз имам
                Ама мен ме знаят, че нямам и няма как да заредя чужда иначе и аз съм го мислил
                майтапя се естествено. просто имам предвид вскеки, който има възможност да удерди нещо и желания да го каже. аз лично като "кой предложи, той заложи" нямам такива връзки, но пък можем и от името на клуба да пишем на някои сервизи,пък да видим какво ще кажат. 10% са си сравнително добра отстъпка
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  http://audibg.com/NEW/index.php?showtopic=8330имат 5 ст на литъ отстъпка в Топливо, интересна оферта е, някой ако има подробности, иначе не знам читава ли им е газта на топливо..
                  ex Fiat Bravo GT

                  Коментар


                    #10
                    ivo098 написа:
                    http://audibg.com/NEW/index.php?showtopic=8330имат 5 ст на литъ отстъпка в Топливо, интересна оферта е, някой ако има подробности, иначе не знам читава ли им е газта на топливо..
                    да се побратимяваме и да взимаме карти и ниеако някой модератор или администратор се свърже с колегите от Ауди няма да е лошо
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      аз предлагам да пишем до ОМВ, ШЕЛ, ЛУК и прочее и който се съгласи да направим далаверата - аз щях да пиша, но не знаех за какво количество автомобили говорим
                      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                      e30 forever!

                      Коментар


                        #12
                        Говорим за над 1000 :D само да се пуснат карти с отстъпка и яла да видиш ко стааааа, ша се навъдят хиляди членове и фенове , някои и марката ще сменят с Фиат само и само да взимат тънкана бензин тъи че не мисля че проблема с броя на колите съществува
                        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                        Коментар


                          #13
                          BEX---GT---TDi написа:
                          аз предлагам да пишем до ОМВ, ШЕЛ, ЛУК и прочее и който се съгласи да направим далаверата - аз щях да пиша, но не знаех за какво количество автомобили говорим
                          няма да станепрекалено големи вериги сапри по-малки може
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #14
                            Темпо или Опет като че ли не са толкова големи...
                            N.Y. State of Mind

                            Коментар


                              #15
                              да бе ,купувайте си за тия мизерни 5 ст. на литър от някоя смешна бензиностанция (водица) и после оле мале!!!Бензина в БГ е ,на големите бензиностанции лошо ,на малките още по-лошо давам пример : за последно докарвах един голф 3-ка от Германия Австрия и Германия Разход -6 бензин Унгария не зареждах При сърбетата разхода стана -8 Тука си е твърдо 10 СКОРОСТ-110-120 км .
                              фиатче Браво 2.0

                              Коментар

                              Working...
                              X