Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имали специалист по инверторни климатици???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имали специалист по инверторни климатици???

    Имали някои които е на ТИ с инверторни климатици искам да му задам някои въпроси по ICQ или Skype. Не ги пиша тука защото едвали ще са интересни за когото и да било
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    #2
    http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?...иматици
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    Коментар


      #3
      http://forum.setcom.bg/index.php?board=60.0
      tempra 1,6

      Коментар


        #4
        Благодаря колеги за линковете, вече разбрах каквото исках, Благодаря също така и а колегите- sev и Blue които първи реагираха
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

        Коментар


          #5
          И аз си взех един инверторен LG и има една функция "нощен режим" или "Спане" не я знам точно как е. Като натисна копчето (една усмихната звездичка) ми излиза настройка за часове от 1 до 7. Та някой може ли да ми обясни как точно работи климатика под тази функция и как да ги наглася тези часове?

          Коментар


            #6
            ThE_PuNiSHeR написа:
            И аз си взех един инверторен LG и има една функция "нощен режим" или "Спане" не я знам точно как е. Като натисна копчето (една усмихната звездичка) ми излиза настройка за часове от 1 до 7. Та някой може ли да ми обясни как точно работи климатика под тази функция и как да ги наглася тези часове?
            Това е режим,в който плавно намаля/увеличава Т в зависимост от режима -Отопление или Охлаждане,и накрая го изключва след времето,което си нагласил-цели часове от 1 до 7 от момента на вкл.тази опция...Прочети инструкцията,обяснено е подробно...
            Ex. Grande Punto Driver

            Коментар


              #7
              Благодаря!ЕДИТ: А защо когато си достигне Т, която съм му задал започва да духа студено? Или това е принципа на инверторния климатик?

              Коментар


                #8
                Нямам претенции да съм Спец по климатици...Потребител съм -търкалям две такива машини-LG в къщи от 4 г., ...за това ,за което питаш- при достигане на зададената Т-не духа точно студено,само се вкл.за кратко вентилатора за развъртане на въздуха-такава му е програмата в автоматичен режим...няма нищо общо с принципа на инверторния климатик...
                Ex. Grande Punto Driver

                Коментар


                  #9
                  Благодаря за разяснението.

                  Коментар

                  Working...
                  X