Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги за какво е форума и какво се прави в него?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги за какво е форума и какво се прави в него?

    Здравейте колеги!Моля спрете излишния СПАМ по темите който са за консултаций!Там хората питат нещо което ги интересува и им е болно-или им отговорете(пък било и неточно) или въобще не пишете в тях!В последно време доста"Специалисти"станаха и освен да се карат и да омазват на човека темата друго не се разбира!Стига с това-Аз разбирам повече,дайте да си помагаме кой с каквото може а не да се караме за глупости!Благодаря за вниманието и нека всеки сам за себе си се замисли върху по-горе написаното!
    Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
    Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
    Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

    #2
    Re: Колеги за какво е форума и какво се прави в него?

    puntotras написа:
    Здравейте колеги!Моля спрете излишния СПАМ по темите който са за консултаций!Там хората питат нещо което ги интересува и им е болно-или им отговорете(пък било и неточно) или въобще не пишете в тях!В последно време доста"Специалисти"станаха и освен да се карат и да омазват на човека темата друго не се разбира!Стига с това-Аз разбирам повече,дайте да си помагаме кой с каквото може а не да се караме за глупости!Благодаря за вниманието и нека всеки сам за себе си се замисли върху по-горе написаното!
    Дай примери!

    Коментар


      #3
      Re: Колеги за какво е форума и какво се прави в него?

      doofiat написа:
      Дай примери!
      примери има колкото искашскоро имах една тема за прекъсването на колатаи почнаха да се пишат доста неща извън точната тема
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Особено тези дето само два сантиметра по-долу по екран е писано абсолютно същото как обичам да ги МАЖА!!!Или пък тези дето през ден се пита "онова масло става ли", "доволни ли сте?" ... или "Купих си Фиат Брава/Браво, какво ще кажете за колата, често срещани проблеми"?
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          Примери нямам да давам защото са много-просто искам всеки сам за себе си да прецени за какво е този форум!А относно Нино съм съгласен с него,но не точно тези теми имам впредвид
          Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
          Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
          Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

          Коментар


            #6
            puntotras написа:
            Примери нямам да давам защото са много-просто искам всеки сам за себе си да прецени за какво е този форум!
            колкото повече мнения има по темата в консултации ,толкова повече варианти имаш !проблема си е твой и сам си решаваш какво да правиш и кой да послушаш според мен всеки се стреми да помогне ! като за без пари толкова !И аз в петък имах спешна нужда от гумаджия във Враца или поне някакъв телефон ,ама съдба никой не знае !!!
            фиатче Браво 2.0

            Коментар


              #7
              puntotras написа:
              Примери нямам да давам защото са много-просто искам всеки сам за себе си да прецени за какво е този форум!
              За какво е този форум puntotras?? И с какво този форум е по-различен от един форум на Ланча, Алфа,Рено, Пежо.Отговори моля те, въпросът ми не е риторичен.Естествено, че във всеки форум има "OFFTOPIC", важното да е в поносими граници.Естествено, че ще има доволни и недоволни.Все-пак тук сме любители на дадена марка , а не СЕРВИЗНИ ИНЖЕНЕРИ и ПРИЕМЧИЦИ в АУТО ИТАЛИЯ или ВАНТО ТРЕЙД.Тези които имат опит го споделят.Веско ли не отговаря на консултации, Христо ли, Митко ли, НСО ли? Сега надявам се, няма да ги накараш да облекат работни комбинезони когато отговарят.Не може да хвърлиш една тема без да покажеш/докажеш това което твърдиш в нея.
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #8
                Колега, ти знаеш ли какво ще стане във форума, ако няма офф-ове - боза и тогава съветите знаеш ли какви ще са - "колега виж на стр. 123 от сервизното ръководство" и ще се получи един скучен форум.Все пак не забравяйте, че оффтопика крепи темата.А ако стане така (не дай си Боже) да се реши, че офф-а е вреден, кой ще го чисти. Ти ли? Имаш ли толкова време да се занимаваш?Тук всичко се прави на добра воля и разбирателство между членовете на клуба. Килепира, заради който аз лично съм модератор и внесям информация от други сайтове, ми е да помогна хора - на мен това ми харесва. Аз лично не виждам как няма да има Спам-ове и т.н. и как няма да се пошегувам с хора, с които си пишем всеки ден.

                Коментар


                  #9
                  Да ме извините, но понякога и нещо не по темата се оказва нужно да се напише. Ето и един пример! http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...186&highlight=
                  SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                  Коментар


                    #10
                    EVITA написа:
                    Да ме извините, но понякога и нещо не по темата се оказва нужно да се напише. Ето и един пример! http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...186&highlight=
                    Колко си права! Ама си плачем вече за раздел "БИСЕРИ".Може и да организираме Новогодишна томбола за някой приз! Я професор чл.кореспондент по български език и литература, я по нещо друго!!! Знам ли?
                    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                    Коментар


                      #11
                      Ами аз много, много не разбирам затова и не ги чета много много даже и не пиша там! Чист съм :D !

                      Коментар


                        #12
                        Re: Колеги за какво е форума и какво се прави в него?

                        puntotras написа:
                        Здравейте колеги!Моля спрете излишния СПАМ по темите който са за консултаций!Там хората питат нещо което ги интересува и им е болно-или им отговорете(пък било и неточно) или въобще не пишете в тях!В последно време доста"Специалисти"станаха и освен да се карат и да омазват на човека темата друго не се разбира!Стига с това-Аз разбирам повече,дайте да си помагаме кой с каквото може а не да се караме за глупости!Благодаря за вниманието и нека всеки сам за себе си се замисли върху по-горе написаното!
                        Имаш сериозни основания колега!В стремежа си да откликнем на проблема, много често се престараваме, темата се размива и накрая интересуващия, из патакламата, не може да си намери отговора! Съвсем разбираемо е, че всеки иска да помогне, но нека да го прави само там където е компетентен или където може да сподели личен опит!

                        Коментар


                          #13
                          Това найстина е форум и нека не се изтъкваме кой кво прави в него-всеки прави това което му харесва-Дуфиат ако не ти харесва да си модератор не го прави-това си е твои проблем не мой,но пак искам да задам същия въпрос понеже някой се направи,че не го разбира-помолих да не се карате в темите на хората и да ги заключват после-ей това казах а не да ми говорите тук врели некипели и най-лошото е че точно тези който го правят 1 скочиха-е браво!Не говоря за шега-всеки обича да се шегува,говоря за друго!Ето и сега пускам тази тема и веднага скачате като попарени-защо???Нещо лично ли обидих някой,че така подскокнахте????Харесва ми форума,дори е по добър като цяло от всички други в който съм,но нека спрем с заяждането и всезнаенето-никой не се е родил научен,всеки е почнал отнякъде и нека помагаме на хората който се нуждаят!!!Благодаря на тези който го правят найстина!А вярвайте ,ми тук има доста такива!
                          Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
                          Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
                          Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

                          Коментар


                            #14
                            puntotras написа:
                            Това найстина е форум и нека не се изтъкваме кой кво прави в него-всеки прави това което му харесва-Дуфиат ако не ти харесва да си модератор не го прави-това си е твои проблем не мой,но пак искам да задам същия въпрос понеже някой се направи,че не го разбира-помолих да не се карате в темите на хората и да ги заключват после-ей това казах а не да ми говорите тук врели некипели и най-лошото е че точно тези който го правят 1 скочиха-е браво!Не говоря за шега-всеки обича да се шегува,говоря за друго!Ето и сега пускам тази тема и веднага скачате като попарени-защо???Нещо лично ли обидих някой,че така подскокнахте????Харесва ми форума,дори е по добър като цяло от всички други в който съм,но нека спрем с заяждането и всезнаенето-никой не се е родил научен,всеки е почнал отнякъде и нека помагаме на хората който се нуждаят!!!Благодаря на тези който го правят найстина!А вярвайте ,ми тук има доста такива!
                            Никой не е скокнал приятелю, просто трябва да отчитаме реалностите.Пак казвам, както съм го казвал... не можем да сме SERVICE MANUAL форум на марката Фиат, и да не се повтарям прочети поста ми в темата!!! Ако искаш веднага да пусна една анкета да ЗАКРИЕМ РУБРИКАТА "ОБЩИ ПРИКАЗКИ" ???Но аз определено мисля, че теми като твоите не са пуснати в подходящото ВРЕМЕ.Предполагам си прочел, но днес станахме свидетели на още една тема от рубриката "СКАНДАЛИ" която заслужено отиде в кошчето, други хора се "ЗАТРИХА", наложи се администратор да успокоява духовете! Мен днес пускайки компютъра в работата ме завариха куп лични съобщения /снощи си легнах още в 21 ч/, нажежени страсти и приканвания да прибягвам към картоните.Не го направих, мислейки си , че "дългата" МЪГЛА и умората е дала отражение върху емоциите и настроенията!Реалностите са такива, както в обществото ни, затова нека да го отчитаме и бъдем по-толерантни един към друг! Наистина темата ти не води до нещо добро,а пак до обособяване на две противостоящи си тези.Предлагам да говорим за по-конкретни неща и проблеми и по-малко за отношения.Тук сме събрани различни хора, с различен БИТ,ВЪЗРАСТ,ВЪЗПИТАНИЕ,ОБРАЗОВАНИЕ, ФИНАНСОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ,МИРОГЛЕД,ПРОФЕСИЯ, РАБОТА... още много неща мога да изброя.. но форума не може изцяло да задоволи интересите на всяка една цитирана хипотетична група! Затова нека бъдем по-толерантни и не даваме веднага воля на чувствата и настроенията тормозейки клавиатурата!Весели празници!
                            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                            Коментар


                              #15
                              винаги съм ти се чудел ,как имаш нерви да пишеш толкова дълги и конкретни обяснения
                              фиатче Браво 2.0

                              Коментар

                              Working...
                              X