Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Прецаках ли се?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Прецаках ли се?

    Днес ги купих за 200 лв. Прецаках ли се според вас
    Прикачени файлове

    #2
    Не мисля колега,джантите са хубави,само гумите не знам как са.Пнеумант пише на едната или съм в грешка,ако са такива това бяха оригиналните на Трабант и Вартбург
    EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
    EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
    FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

    Коментар


      #3
      Старички са да ДОТ 2004 г.
      Ама тях ще ги сменявам.

      Коментар


        #4
        Аз за 350 лв купих само джанти преди време, а ти за 200 се чудиш. Гумите ги изхвърляй.
        Като нови тези джанти, колко струват, знаеш ли?

        Коментар


          #5
          Не, никога не съм се интересувал

          Коментар


            #6
            Asenof76 написа: Преглед на мнението
            Днес ги купих за 200 лв. Прецаках ли се според вас
            Ех ако можехме всички да се прецакваме като теб колега . Със здраве да си ги търкаляш!
            Fiat Coupe 1.8

            Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

            Коментар


              #7
              Според мен, човека просто се хвали.

              1.9 JTD 110hp
              Ex: Fiat Marea 1,8 16v 97г. LPGi

              Коментар


                #8
                Супер са, а и цената е добра.

                Коментар


                  #9
                  Къде да се похвали, къде да се подсигури...
                  Какво да ви кажа. Българина има много страхове, но два от тях са много силни - да не настине и да не се мине

                  Иначе по мое менние за тези пари си ги откраднал направо, ако са в това състояние. Не мога да разбера какво толкова се притесняваш? Освен това 200 лева вече не са пари...както и да прозвучи това
                  Последна редакция от Слав; 21.03.2017, 11:39.
                  == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                  На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                  Коментар


                    #10
                    Нещо май не сте ме разбрали. Въпроса беше да ли няма да опират при завой. Това че са 4 по 100 може би добре ще мине, ама гумите са 205/50/15.

                    Коментар


                      #11
                      Това дали са хубави джантите, не знам. На мен ми харесват

                      Коментар


                        #12
                        Asenof76 написа: Преглед на мнението
                        Нещо май не сте ме разбрали. Въпроса беше да ли няма да опират при завой. Това че са 4 по 100 може би добре ще мине, ама гумите са 205/50/15.
                        Не знам дали ще опират, но за мен това е без значение, защото самият факт, че са 4х100 автоматично означава, че не стават. Не ми се обяснява защо - има писано във форума, а и не ми се влиза за пореден път в дискусия предъвквана десетки пъти.
                        Ще има и мнения, че стават и няма значение, но всеки си има глава и си преценява доколкото това му е възможно
                        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                        Коментар


                          #13
                          Asenof76 написа: Преглед на мнението
                          Нещо май не сте ме разбрали. Въпроса беше да ли няма да опират при завой. Това че са 4 по 100 може би добре ще мине, ама гумите са 205/50/15.
                          Колега, от първия ти пост не става ясно какви са ти гумите и дали ще опират. Кажи на каква кола ще ги слагаш ? И ако си с 4х98, а си купил 4х100 - да прецакал си се.
                          Fiat Coupe 1.8

                          Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                          Коментар

                          Working...
                          X