Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за VM Petroleum (бензиностанциите на Марешки)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    ntodorov написа: Преглед на мнението
    Пишеш глупости. Темата е за горивата на VM, а не е свързана с представата ни за бензиностанции. Зареждай си от където искаш приятелю.
    ПС: Пък "смисълът на заданието" точно ти няма да го намериш нивга.
    Първо, опитът ти за заяждане, ще го подмина. Второ, темата доколкото виждам какво пише, не е само за горивата, а за бензиностанциите като цяло, вкл. и горивата.
    Аз не мога да разбера, защо приемаш колонката, като нещо нормално.
    Но аз не съм съгласен с това и искам да има нормална бензиностнация, както във всички други градове в които е отворил.

    Коментар


      #47
      Наклон на уя на Марешки едва ли може да даваме, независимо какво ни се иска
      Alfa 159 SW 2.4 Ti
      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

      Коментар


        #48
        stilo_new написа: Преглед на мнението
        Първо, опитът ти за заяждане, ще го подмина. Второ, темата доколкото виждам какво пише, не е само за горивата, а за бензиностанциите като цяло, вкл. и горивата.
        Аз не мога да разбера, защо приемаш колонката, като нещо нормално.
        Но аз не съм съгласен с това и искам да има нормална бензиностнация, както във всички други градове в които е отворил.
        Имаме безграничен избор от бензиностанции - лъскави и не толкова. Ако за теб бензиностанцията е начин да се забавляваш и причина да се чувстваш бял човек, за други - бензиностанцията е само място, където да зареждат с гориво, и то - много гориво. Ние двамата с теб с по 30 литра газ ( примерно) и с по 60 - 70 литра дизел на месец, предполагам знаеш, колко сме незначителни в претенциите си.Пък точно за колонките недей. Там имам лека професионална обвързаност и само ще вметна, че са иновативни и скоро влезли на родния пазар.
        Последна редакция от ntodorov; 21.03.2017, 10:57.
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          #49
          Бих зареждал с удоволствие от него, но не ми се чака на опашка чак толкова много.

          Коментар


            #50
            Ами бих зареждал, да. Но да направи нормална бензиностанция на по-комуникативно място. Не може в голям град като Бургас, да се направи такава подигравка. И как да очакваме другите вериги да свалят цените...? Държат си ги, освен една измислена.
            Кажете сега, че това не е предизборно..

            Коментар


              #51
              stilo_new написа: Преглед на мнението
              Ами бих зареждал, да. Но да направи нормална бензиностанция на по-комуникативно място. Не може в голям град като Бургас, да се направи такава подигравка. И как да очакваме другите вериги да свалят цените...? Държат си ги, освен една измислена.
              Кажете сега, че това не е предизборно...
              Да си дойдем на думата.
              И как да очакваме другите вериги да свалят цените...?
              Ами, като се отърсим от обсебващата ни "политическа съобразност" и вечна мнителност. Картел се бори, когато имаш избор и възможност да го заобикаляш...въпреки неудобствата си.
              Приеми този ми пост не, като агитация, а като отговор на конкретния ти въпрос.
              Но да направи нормална бензиностанция на по-комуникативно място. Не може в голям град като Бургас, да се направи такава подигравка.
              В отговор, ето нещо доста старо. Само ще допълня, че се бях обзаложил по това време, че Марешки няма да бъде допуснат да стъпи в града ни дори с 5 литрова празна туба, камо ли с 4 колонки:
              https://news.bg/economics/mareshki-s...-v-burgas.html
              A17DTС/S
              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

              Коментар


                #52
                Политиката изобщо не е така и толкова намесена, както явно си мислиш.
                За Марешки, не мисля, че му е чак толкова трудно, да отвори бензиностанция в Бургас. Щом в София успя...Само желание да има.

                Коментар


                  #53
                  Ей, тоя Бургас, бе братче. Има-няма и се заформи една полемика от няколко страници.

                  1.9 JTD 110hp
                  Ex: Fiat Marea 1,8 16v 97г. LPGi

                  Коментар


                    #54
                    stilo_new написа: Преглед на мнението
                    Политиката изобщо не е така и толкова намесена, както явно си мислиш.
                    За Марешки, не мисля, че му е чак толкова трудно, да отвори бензиностанция в Бургас. Щом в София успя...Само желание да има.
                    Очаква се строителство на голяма бензиностанция на Марешки в Бургас, но къде?
                    FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

                    Коментар


                      #55
                      Ей, тоя Бургас, бе братче. Има-няма и се заформи една полемика от няколко страници.

                      "Всичко, което е далече от морето, е провинция."
                      Ърнест Хемингуей

                      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                      Коментар


                        #56
                        Очаква се строителство на голяма бензиностанция на Марешки в Бургас, но къде?
                        Кога ще започне строителството, че кога ще го завършат....А за мястото, дано да е някое по-централно, като УМБАЛ или Трапезица.

                        Коментар


                          #57
                          В Люлин всички бензиностанции са празни. Това го виждам всеки ден. Яко ги удари по джоба.
                          04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                          Коментар


                            #58
                            Днес и аз имах работа по Люлин. По между другото шибнах 40 литра от бат ви Веско. Да, останалите бензиностанции са празни, но не свалиха цените. Чакат изборите да видят как ще се развие панаира.

                            Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

                            Коментар


                              #59
                              Очаква се строителство на голяма бензиностанция на Марешки в Бургас, но къде?
                              E, то и това може да е предизборна постановка, но като видях снимката в Google maps софийската бензиностанцията на Марешки в Люлин, а бе колеги това е много голяма бензиностанция, или така на мен ми се струва?
                              FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

                              Коментар


                                #60
                                stilo_new написа: Преглед на мнението
                                Кога ще започне строителството, че кога ще го завършат....А за мястото, дано да е някое по-централно, като УМБАЛ или Трапезица.
                                И на мен ми се струва че мястото е от значение, но нали вече има опция, за после ще видим.
                                FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

                                Коментар

                                Working...
                                X